Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-08-2010, 06:21   #11
Lukasz26C
ford::average
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 03-06-2010
Skąd: Szczecin/Norwegia
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 61
Domyślnie Odp: Gdzie jest złącze diagnostyczne ? Jaki Interfejs diagnostyczny ?

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wzbudzaj się ja tylko sugerowałem kierunek poszukiwań jak nie pomogłem to napisz że się mylę i tyle jak coś rozjaśniłem nie wstydź się i podziękuj. Widzę że masz problem i nie wiesz jak wyjść z impasu. Tyle z Mojej strony w tym temacie więcej się nie odezwę bo nie widzę już motywacji, ani satysfakcji.
Przeczytaj jeszcze raz uważnie kto co pisze .

Gdybyś pomógł na pewno nie widziałbym problemu z podziękowaniem za cenne informacje .

Jest inaczej wiec napisałem ci że ta twoja sugestia nie była zbyt trafiona a program do którego kierowałeś nie poradzi sobie z autami po 2004 roku prod. mowa jest o samochodach z 2007r i tylko o to mi chodziło .


Ostatnio edytowane przez Lukasz26C ; 23-08-2010 o 06:32
Lukasz26C jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 09:14   #12
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Gdzie jest złącze diagnostyczne ? Jaki Interfejs diagnostyczny ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tobie trzeba podać na tacy bo nie myślisz jak podałem ci program i kabel to nie potrafiłeś skojarzyć że musisz poszukać kabelka dla swojego autka. Co ty myślisz że nie wiem że galaxik z 2007 roku jest na can-ie i musi mieć kabel obsługujący ten protokół. Ja tylko powtarzam po raz kolejny podałem ci kierunek poszukiwań a ciężko było z linka który podałem zadzwonić do sprzedającego lub przejrzeć jego aukcje i znaleźć kabelek dla siebie. Kabel z tego linka obsługuje twoje auto jest tego na allegro do groma tylko trzeba czytać ze zrozumieniem lub zadzwonić do sprzedającego jest jeszcze opcja pisania @. kabel elm 2004 który podałem przykładowo u ciebie w autku powinien czytać błędy ale nie pozwala na kodowanie i modyfikacje. Tego się dowiedziałem po 1 minutce rozmowy ze sprzedającym.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 09:24   #13
NiN_PL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-08-2010
Skąd: Net
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TdCi
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie jest złącze diagnostyczne ? Jaki Interfejs diagnostyczny ?

Witam,

Panowie zamówiłem dostanę dziś lub jutro.
Oczywiście po testach podzielę się z Wami uwagami i spostrzeżeniami

P.S. Na razie nie pisze co bo w razie co nie było tematu. Jak zadziała podeślę linki i namiary.

NiN
NiN_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 21:28   #14
Lukasz26C
ford::average
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 03-06-2010
Skąd: Szczecin/Norwegia
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 61
Domyślnie Odp: Gdzie jest złącze diagnostyczne ? Jaki Interfejs diagnostyczny ?

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tobie trzeba podać na tacy bo nie myślisz jak podałem ci program i kabel to nie potrafiłeś skojarzyć że musisz poszukać kabelka dla swojego autka. Co ty myślisz że nie wiem że galaxik z 2007 roku jest na can-ie i musi mieć kabel obsługujący ten protokół. Ja tylko powtarzam po raz kolejny podałem ci kierunek poszukiwań a ciężko było z linka który podałem zadzwonić do sprzedającego lub przejrzeć jego aukcje i znaleźć kabelek dla siebie. Kabel z tego linka obsługuje twoje auto jest tego na allegro do groma tylko trzeba czytać ze zrozumieniem lub zadzwonić do sprzedającego jest jeszcze opcja pisania @. kabel elm 2004 który podałem przykładowo u ciebie w autku powinien czytać błędy ale nie pozwala na kodowanie i modyfikacje. Tego się dowiedziałem po 1 minutce rozmowy ze sprzedającym.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie musisz mi nic podawać na tacy bo ..... tak w ogóle starczy tych przekomarzań jak 5 latki bo i tak nie ma sensu

Co do kabla ,przerabiałem ten temat już i fakt ze taki kabelek zczyta błędy nie oznacza ze dobrze je zinterpretował . Ja tez dostałe taka informacje przed zakupem kabla i sprzedawca powiedział ze mogę sie połączyć z 90% sterowników u mnie w aucie . A po zakupie tego kabla okazało sie jednak że kabel łączy sie jedynie z silnikiem lecz czyta jakieś bzdury kosztował prawie dwa tysiące wiec nie był to zwykły gadżet, plus całej transakcji jest taki że można go było zwrócić.

Przez to chce powiedzieć ze sprzedawca nie zawsze ma racje a jego zapewnienia nie zawsze się potwierdzają.
Lukasz26C jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diagnostyka , interfejs



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.