Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego mondeo mk IV?
mało zadowolony 20 3.68%
średnio zadowolony 27 4.97%
zadowolony 82 15.10%
bardzo zadowolony 191 35.17%
zadowolony, że ho, ho, ho 126 23.20%
Zadowolony bardziej niż pkt 1, 2, 3, 4, 5 97 17.86%
Głosujących: 543. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2011, 16:52   #121
kosa666
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 09.2008
Postów: 58
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Po prawie 2,5 roku i 130 tyś. śmiało mogę powiedzieć, ze jestem zadowolony.
2.0 TDCI po chipie od nowości. Praktycznie żadnych większych usterek do tej pory (raz linka zamarzła z maski i się zerwała, raz czujnik od klimy się wypiął, żarówki).

Za tą cenę bardzo polecam.

kosa666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2011, 12:40   #122
grafmarr
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-04-2010
Model: Mondeo MKIV Kombi Ghia
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 209
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

No to minęło 4 lata eksploatacji mojego MK4. Nadal jestem zadowolony i z przyjemnością wsiadam do samochodu. Żadnych usterek technicznych nie zanotowałem. Jedyna przypadłość, która objawiła się w 3 roku eksploatacji to odklejenie się części okleiny po wewnętrznej stronie przy samej szybie na drzwiach kierowcy co skutkuje tym, że po każdym otwarciu szyby przy jej zamykaniu okleina w tym miejscu podnosi się do góry opierając się o szybę na długości ok. 12 cm. Do dzisiaj jej nie podkleiłem, bo ciągle o tym zapominam.
Przyczyną odklejenia jest wg mnie to, że samochód był parkowany w godzinach pracy ciągle w tym samym miejscu i ułożeniu w stosunku do słońca, które w lecie bardzo mocno tam grzało. 3 takie sezony dały radę.

Ostatnio edytowane przez grafmarr ; 30-12-2011 o 12:44
grafmarr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2012, 00:06   #123
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

No i świętujemy trzecie urodzinyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondek dostał nowe świece (wg ASO należało się względem wieku), oleje, filtry i trochę wcześniej tą nieszczęsną żarówkę. Tak że ma troszkę nówek w sobie. Za 6-7 tys. zaproszono nas na wymianę klocków hamulcowych. Na swoim pierwszym badaniu wzbudził sensację. Nie było nic do czego można by się przyczepićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W nagrodę chłopaki z ASO porządnie go umyli a ja wykupiłem mu na wszelki wypadek (patrz wątek: ewentualne usterki, dla mnie oczywiście tylko ewentualne) gwarancję na kolejne 12 m-cy. Ubezpieczyłem też Mondka gdyby coś, ale to już zabolałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2012, 08:54   #124
husar.pl
ford::beginner
 
Avatar husar.pl
 
Zarejestrowany: 12-08-2011
Skąd: Zywiec
Model: ford mk4 kombi
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Witam.Ja jestem posiadaczem od pol roku,wiec co do usterek,to jeszcze poczekam z wypowiedziami.he he.Wczesniej jezdzilem meganka,ze wzgledu na to,ze jestem z rodzina za granica,potrzebny nam bylo wiekszy samochod.chodzil mi po glowie ford galaxy,dlatego,ze bardzo mi sie podoba i jest praktyczny,jak dla mnie.Wszyscy znajomi mowili kup sobie Audi,VW,albo BMW,nie moglem juz tego sluchac,a ja na przekor wszystkim kupilem Forda Mondeo i jestem z tego bardzo zadowolony,a najwazniejsze jest to,ze moja luba jest zadowolona i dzisiaj mowi,ze to byl dobry wybor.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
husar.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2012, 16:02   #125
fatek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: podkarpacie
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 70
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

no ja jestem malo zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ujdzie nie wszystkie egzemplarze sie udaja ale wyglad powala
fatek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2012, 00:00   #126
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Z okazji świąt podnoszę wątekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszystkim zadowolonym życzę jeszcze więcej zadowolenia i dalszej bezawaryjnej jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I obyśmy nie trafili do konkurencyjnegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.tematu.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2012, 22:12   #127
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Bardzo zadowolony.pozdrawiam
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2012, 07:43   #128
medyk88
ford::advanced
 
Avatar medyk88
 
Imię: mICHAŁ
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: WWA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 212
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

miodzio, brakuje kilku kucyków ale da sie to poprawić
medyk88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2012, 09:08   #129
dawid
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 180
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Ja po powrocie urlopowym z Włoch (4000km) bardzo zadowolony. Spalanie 6,8 rzezczywiste po obliczeniu. W wiekszosci autostrada. Samochod zapakowany po dach. Kumpel jechal Mondeo Kombi 1.6 Ecoboost wiec u niego spalanie wyszlo średnie 9,0.
dawid jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2012, 16:19   #130
ekokk
ford::average
 
Avatar ekokk
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 07-04-2009
Skąd: kędzierzyn-koźle
Model: mondeoIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

witam
kogo pytać jeśli nie zadowolonych użytkowników ???
...i nadszedł czas wymiany ...obecnie posiadam kmIII kombi -fełen wypas ...skóra,podgrzewane fotele i takie tam...znalazłem od znajomego znajonego iż własnie oddaje mkIV rok 2009 po leasingu i chyba go wezmę..auto wersja titanium skóra tempomat itp...śliczny..przebieg 121.000 i teraz ? cena 48.000 PLN wydaje się dość dobra
1.zastanawiam się czego się spodziewać po 3 latach eksploatacji na naszych drogach ...chodzi mi o amorki zawiechę itp.
2.czy warto wykupić gwarancję cena ok.1.050 PLN
3.co z kołem dwumasowych czy to prawda że 150.000 km i do wymiany
ogólnie jestem zadowolony z marki i to będzie już piąty fordzik w tym trzecie mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....ale jeśli ktoś ma jakieś uwagi sugestie na co zwrócić uwagę przed zakupem to z góry dziękuję
pozdrawiam...................

Ostatnio edytowane przez ekokk ; 02-07-2012 o 16:22
ekokk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , opinie użytkowników , zalety



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.