Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2014, 19:22   #1
kris_vip
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0 Zetec
Rocznik: 2001
Postów: 9
Exclamation Fotele Recaro pełna skóra z 5d do 3d

Witam,

Udało mi się znaleźć w akceptowalnej cenie zestaw pięknych foteli Recaro.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Pochodzą one z wersji 5 drzwiowej, chciałbym zamontować je do swojej 3d foczki.

Z tego co się dowiedziałem, kanapa tylna + fotele przednie będą pasowały.

Zastanawiam się jednak, czy te fotele będą się składały tak aby ktoś mógł wsiąść do tyłu ?

Może znajdzie się jakiś forumowicz, który będzie w stanie mi pomóc ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kris_vip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2014, 19:45   #2
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Fotele Recaro pełna skóra z 5d do 3d

A myślisz że jak można Ci pomóc?? chyba normalnie że fotele w 5D nie składają się jak w 3D i na tylną kanapę przez bagażnik będziesz wpuszczał.
Poza tym mam nadzieję że mieszkasz w UK bo przytarganie tego do Polski to prawie drugie tyle więc cena nie jest w żaden sposób akceptowalna.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2014, 20:24   #3
kris_vip
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0 Zetec
Rocznik: 2001
Postów: 9
Domyślnie Odp: Fotele Recaro pełna skóra z 5d do 3d

@moons

W sumie jest to też jakaś opcja, przecież to nie ja będę się musiał dostać do tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pytałem o opcję składania, gdyż znalazłem na zagranicznym forum informację, że fotele Recaro w wersji 3d jak i 5d mają opcję składania.

Miałem nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ma takie fotele u siebie i będzie mógł mi pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kris_vip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2014, 20:46   #4
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Fotele Recaro pełna skóra z 5d do 3d

Cytat:
Napisał kris_vip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdyż znalazłem na zagranicznym forum informację, że fotele Recaro w wersji 3d jak i 5d mają opcję składania
na 100% nie, od 3D się składają od 5D nie składają się. Zresztą nawet na tej aukcji dokładnie widać że te nie są składane. Raczej to była taka informacja że ktoś od 3D wstawił fotele do 5D, wtedy składanie nie przeszkadza bo jest nie jako nadmiarowe.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2014, 08:15   #5
kris_vip
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0 Zetec
Rocznik: 2001
Postów: 9
Domyślnie Odp: Fotele Recaro pełna skóra z 5d do 3d

@moons

Tego sie wlasnie obawialem, troche szkoda bo fotele naprawde ladne i udalo mi sie utargowac do £250 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chyba ze nikogo nie bede wozil na tylnej kanapie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kris_vip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.