Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-12-2012, 21:59   #1
polw78
ford::beginner
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 26-01-2012
Model: Ford Smax
Silnik: 2,0 Tdi
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Peiying Py-9931 zamiennik oryginału

Witam czy ktoś ma cuś takiego?:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

jak się sprawuje? czy wszystko działa ok? gps/bluetooth/rds?

czy do smaxia pasuje? jak współpracuje zestaw z kamerką cofania?
jak podłączyć kamerę oraz jaką nabyć :allegro
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: jest jeszcze coś takiego:
http://www.zenec.com/en/products/ego/ford/ze-nc3811d/

polw78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2012, 07:50   #2
johnybig
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-04-2012
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 35
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

peiying'a nie bierz, chińskie badziewie jak najniższym kosztem, zenec kosztuje pod 5tyś ale integruje się z autem bo masz sterowanie z kierownicy czy ustawienia klimy na wyświetlaczu radia
johnybig jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2012, 21:40   #3
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

zainstalowałem u siebie Pioneer Avic f9220BT i jestem bardzo zadowolony, Polecam.
Jest jeden sprzedawca który ma je po 1350 zl raz na 2 tyg, trzeba obserwowac aukcje.
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2013, 22:15   #4
polw78
ford::beginner
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 26-01-2012
Model: Ford Smax
Silnik: 2,0 Tdi
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

Cytat:
Napisał djzygi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zainstalowałem u siebie Pioneer Avic f9220BT i jestem bardzo zadowolony, Polecam.
Jest jeden sprzedawca który ma je po 1350 zl raz na 2 tyg, trzeba obserwowac aukcje.
calkiem całkiem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

możesz napisać coś więcej, podłączyłeś kamerę? jak z bluetooth łączy się z komórką - jest ok? jak z nawigacją, można coś wgrać zamiennego? aktualizacje map? w tej chwili na allegro jest za 1850 zlGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
polw78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2013, 23:47   #5
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

obserwuj sprzedającego, ja juz zakupiłem u niego chyba 6 szt dla znajomych.
Kamery nie podłączałem, wystarcza mi parktronic z przodu i z tyłu pojazdu. Filmy lub teledyski sa wyswietlane w bardzo dobrej jakosci w stosunku do nawigacji Zenec ZE-NC3811d, BT bezproblemowo łączy sie z iphone 4s, mozna słuchac muzyki z telefonu poprzez BT jak równiez sa wyswietlane informacje o granym utworze, jest kilka trybów audio do ogladania filmów jak Scena, teatr itd co daje naprawde dobre wrazenie podczas ogladania, mikrofon mam zainstalowany przy liczniku (brak czasu na zainstalowanie go w innym miejscu) bynajmniej odbiorca bardzo dobrze słyszy, ksiązka kontaktów jest wyswietlana podczas połączenia przez BT, fajna opcją jest przenoszenie rozmowy podczas wsiadania do auta i przekrecenia stacyjki, automatycznie łączy z BT i mozesz kontynuowac rozmowe na głosnikach jak rowniez wychodzac z auta nie rozłacza rozmowy.
czyta roznego rodzaju pliki VIDEO, aktualizacja softu odbywa sie poprzez karte microsd (slot z przodu na panelu) odtwarza równiez z karty muzę jak i video, najnowszy soft mozna pobrac za free ze strony Pioneer.
Nawigacja nie jest zla ale przyzwyczaiłem sie do TomToma, bardziej dokładna gdyz mapa w Pionku jest chyba z 2010 roku! nowe mapy to koszt około 500-700 zl. Kabla USB nie podpinałem gdyz wystarczy mi słuchanie muzy po przez BT i Telefon lub karte microsd, sprzęt równiez obsługuje płyty DVD/Divx.
dodam ze zakupiłem głosniki Ford Premium Sound na allegro i dzwiek jest bardziej czysty oraz wyrazniejsze są niskie tony (bass)
to chyba tyle ;]

new update:
Dzis zakupiłem nowe mapy 2012 + atualizacja BT + aktualizacja softu do wersji 3.24 jesli ktos byłby chetny moge odsprzedac?

Ostatnio edytowane przez djzygi ; 04-01-2013 o 15:58
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2013, 09:11   #6
polw78
ford::beginner
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 26-01-2012
Model: Ford Smax
Silnik: 2,0 Tdi
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

Cytat:
Napisał djzygi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
obserwuj sprzedającego, ja juz zakupiłem u niego chyba 6 szt dla znajomych.

Nawigacja nie jest zla ale przyzwyczaiłem sie do TomToma, bardziej dokładna gdyz mapa w Pionku jest chyba z 2010 roku!

new update:
Dzis zakupiłem nowe mapy 2012 + atualizacja BT + aktualizacja softu do wersji 3.24 jesli ktos byłby chetny moge odsprzedac?
Jaki nick allegro ma sprzedajacy?

TomTom wgrany do Pionka?

Aktualizacja orginalnej navi czy TomTomaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cena?
polw78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2013, 09:59   #7
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie

Sprzedajacy: majki360
W pionku mam obecnie oryginalna nawigacje Nawteq i zainstalowane najnowsze mapy 2012, wiec moge odsprzedac jakby ktos byl zaibteresowany gdyz wszystkie pionki sa z mapami z 2010 roku!
Obsluguje 44 kraje Europy w tym polske.
Ja uzywam osobne urzadzenie TomTom ale speawdze na dniach jak dziala pionek po aktualizacji, gdyz auto narazie stoi przed domem (korzystam z urlopu) rowniez kiedys czytalem ze mozna przerobic pionka na TomTom'a, Navigon lub Garmin
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2013, 11:50   #8
mariozur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2007
Model: mondeo mk4
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

Witam. Mam to radyjko u siebie w mondeo 4 ,sterowanie z kierownicy działa ok, kamerę cofania mam zainstalowana w lampce podświetlenia tablicy rejestracyjnej, obraz w dzień jest super, gorzej po zmierzchu. Rds działa ok, stacje przy trasie zmienia w miarę dobrze. Nawigację mam z mapą automapy i działa bez problemu szybko łapie sygnał. Jeśli chodzi o telefon, to jak miałem starszy aparat było wszystko dobrze,teraz mam Samsunga z Windows Phone , radio widzi telefon tylko jest błąd podczas parowania.
mariozur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2013, 12:03   #9
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik orgunału

jezeli piszesz o Pioneer f9220bt to spróbuj pobrac najnowsze firmware dla bluetooth 3.24 (na stronie pioneer nadal widnieje stary strownik 2.00300) ewentualnie mozesz uderzyc na alledrogo do uzytkownika "sue2009" sprzedaje mapy 2012 + atualizacje softu + aktualizacja BT do wersji 3.24
__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez djzygi ; 05-01-2013 o 12:08
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2013, 15:05   #10
mariozur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2007
Model: mondeo mk4
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Peiying Py-9931 zamiennik oryginału

Piszę o radiu takim jak w tytule ,czyli Peiying.
mariozur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.