Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-09-2007, 13:30   #1
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Mam nowe wtryski :D

Witam

Dawno nie pisałem, ale muszę się "pochwalić", ze mam nowe wtryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Super sprawa (poza kosztami). Samochód chodzi zauważalnie ciszej, zauważalnie mu przybyło kultury i jakiś bardziej "miętki" się zrobił ten diesel ... w znaczeniu odgłosów z silnika, bardziej mruczy jak kociak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
W sumie wymieniałem na raty bo myślałem, że mi sie upiecze i wymienię jeden lub dwa ...ale dupa, moja srebrna strzała nie dała się oszukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Razem ze mną wymieniał: Renaul Megane 1.5 dCi - wtryski + pompa, Vectra B - pompa, Passat B6 - pompowtryski + pompa no i oczywiście mercedes. Ubaw po pachy, diesle są jednak super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak sobie strasznie inteligentnie obliczyłem muszę jeździć jakieś 1,5 roku, żeby ceny byłe niższe niż użytkowania benzynowego silnika ... pod warunkiem, że pompy mi szlak nie trafi .... bo wtedy będę musiał jeździć kolejne kilka miesięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... ale elastyczność i tak mam dużo lepszą niż benzyniaki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., oczywiście poza V6 3.0 które kopie TDCI jak chce.

pozdrawiam i polecam ... zresztą i tak każdego TDCi to czeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam

__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 13:35   #2
ocznik
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-07-2007
Skąd: Wawa/Piaseczno
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 373
Domyślnie

pochwal/pozal sie tymi kosztami - za ile dostales te wtryski i jak z wymiana, gdzie robiles
ocznik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 14:12   #3
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie

Cytat:
Napisał ocznik
pochwal/pozal sie tymi kosztami - za ile dostales te wtryski i jak z wymiana, gdzie robiles
Niestety nie dostałem, ale kupiłem.
Koszt - 950 PLN jeden, nowe z gwarancja i w Lublinie.
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 14:42   #4
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał blur
Razem ze mną wymieniał: Renaul Megane 1.5 dCi - wtryski + pompa, Vectra B - pompa, Passat B6 - pompowtryski + pompa no i oczywiście mercedes.
Cytat:
Napisał blur
950 PLN jeden,
coraz mniej chce diesla :-)
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 14:45   #5
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

jagrall, a ja tak sobie myśle czy jak bym kupował mkIII czy poza PB nie pomyślec o tddibo na TDCI po lifcie to raczej mnie puki co stac nie bedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 14:52   #6
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

tddi za słaby, ja będę brać 2,5 po lifcie
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 14:54   #7
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagrall
coraz mniej chce diesla :-)
jagrall, bo nie warto. Przereklamowane są. Ja się skusiłem i teraz muszę pojeździć z rok przynajmniej, ale następna na pewno będzie benzynka.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 15:45   #8
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
Cytat:
Napisał jagrall
coraz mniej chce diesla :-)
jagrall, bo nie warto. Przereklamowane są. Ja się skusiłem i teraz muszę pojeździć z rok przynajmniej, ale następna na pewno będzie benzynka.
llechu, z ty sobie diesla zakupisz to nie sadziłem... świat oszalał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak diesel fajny, ekonomiczny, szybki itd ... ale awaryjny. Czasy diesli do których sie lało byle co się skończyły jak weszły pompowtryski,CR i inne pierdoły.
Kupując miałem świadomość, że to się może stać ... ale nie sądziłem że sie stanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na początku nerw maksymalny, ale teraz to się nawet ciesze ... serio. Jak teraz trzasnę 50 czy 100k kilometrów to uznam, że sprawy nie było ... ot zdarza sie. Jednak jak znam siebie to pewnie pojeżdżę jeszcze z rok i sprzedam.

Benzynka fajna nie jest zła, ale albo V6 albo coś z turbinka, bo jazdą jakaś 1.8 czy 2.0 to siebie nie wyobrażam... no chyba ze to jakis Type R czy coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Bauma ... nie sprzedajesz czasami ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 19:04   #9
luckie
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2006
Model: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 ivtec
Rocznik: 2008
Postów: 107
Domyślnie

Ja na pewno ne kupie diesla, moj zakup zbliza sie wielkimi krokami, ale dieselka nie biore na bank, chciaz jezdzilem paroma i mi sie podobalo, to potencjalne koszty (paradoksalnie) mnie odstraszaja. Bede bral benzyne min 150 KM, chetnie wiecej, szczerze to wole wiecej wydac na benzyne niz raz na jakis czas oprozniac konto z oszczednosci na naprawe auta...
Ostatnio ogladalem Maxime QX 3.0, automat, 2004, full opcja, bardzo mi sie spodobal, ale musze jeszcze 2-3 miechy sie wstrzymac.
luckie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2007, 19:10   #10
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał luckie
Bede bral benzyne min 150 KM,
to tak jak ja, 2,0 wezmę tylko jak będzie jakaś super okazja albo hiper wypas. nastawiam się na 2,5
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.