Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2017, 12:55   #11
driver110
ford::average
 
Avatar driver110
 
Zarejestrowany: 08-01-2011
Skąd: Zielona Góra
Model: FORD GRAND C-MAX
Silnik: 2.0 tdci 120 kW
Rocznik: 2012
Postów: 116
Domyślnie Odp: Jaki bagażnik (belki) dachowy polecacie ?

Jak dobrze widzę na zdjęciu, są to belki Thule areo. Wszystko fajnie tylko założyłeś je źle, odwrotnie do kierunku jazdy��. Mają kształt skrzydła i dzięki temu są aerodynamiczne i nie hałasują podczas jazdy.

driver110 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2017, 20:25   #12
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Jaki bagażnik (belki) dachowy polecacie ?

He he zastanawiało mnie czemu sąsiad montował odwrotnie.
Nie miałem instrukcji więc na chłopski rozum zamomtowałem tak, ale dzięki za info, następnym razem zamontuje prawidłowo

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2017, 20:44   #13
R_u_f_u_s
ford::average
 
Avatar R_u_f_u_s
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: Warszawa / Białystok
Model: C-Max
Silnik: 1,5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 95
Domyślnie Odp: Jaki bagażnik (belki) dachowy polecacie ?

Ja miałem ori Forda w Focusie - słyszalne od 80 km/h. Po kilku tygodniach się po prostu przyzwyczaiłem - nie miałem wyjścia po narodzinach syna, wtedy to dopiero ilość bagażu wzrosła! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląd ok, solidnie wykonany, ale nie polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam do Mondeo jeśli będę szukał to zestaw Thule Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
R_u_f_u_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2017, 22:12   #14
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Jaki bagażnik (belki) dachowy polecacie ?

Cytat:
Napisał adamon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Te stopy akurat ma do relingów na BMW ja tylko założyłem do nich swojego kita 3015
Natomiast do golfa ma inne stopy ale belki są te same

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
aaa, już widzę. Po prostu niektóre "niskie", nazwijmy to dekoracyjne relingi, mają tak samo jak nasze c-maxy otwory montażowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał driver110 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dobrze widzę na zdjęciu, są to belki Thule areo. Wszystko fajnie tylko założyłeś je źle, odwrotnie do kierunku jazdy��. Mają kształt skrzydła i dzięki temu są aerodynamiczne i nie hałasują podczas jazdy.
a, to nie model Wingbar?

Cytat:
Napisał R_u_f_u_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja miałem ori Forda w Focusie - słyszalne od 80 km/h. Po kilku tygodniach się po prostu przyzwyczaiłem - nie miałem wyjścia po narodzinach syna, wtedy to dopiero ilość bagażu wzrosła! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląd ok, solidnie wykonany, ale nie polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam do Mondeo jeśli będę szukał to zestaw Thule Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby zadowolony, niby ok, solidne wykonanie, a jednak nie polecasz? Trochę niekonsekwentne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jaksen ; 16-07-2017 o 22:18
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.