Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2011, 13:27   #321
karzuk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-11-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2l TDCI automat
Rocznik: 2004
Postów: 20
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Generalnie żaden problem z zakupem . Ale chodzi nie o końcówki które raczej rzadko padają tylko o zaworki. Ja wymieniłem na zamienniki po podobno Delphi nie sprzedaje w detalu. Jest idealnie po 50 tys a koszt znikomy w porównaniu z nowym wtryskiem.

karzuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2011, 16:33   #322
bobek_thc
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 19
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

chodzi mi ogolnie o cala koncowke wtryskiwacza, tak jak kolega pisze na poczatku postu ze wymienil koncowke czy zaworek i jest duzo lepiej, mam identyczne objawy jak on jutro tylko zrobie probe przelewowa i chce naprawic wtrysk a pozniej z czasem zrobie reszte, moglibyscie podac mi jakis adres strony gdzie mozna kupic czesci do wtryskow delphi?
bobek_thc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2011, 17:08   #323
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał bobek_thc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chodzi mi ogolnie o cala koncowke wtryskiwacza, tak jak kolega pisze na poczatku postu ze wymienil koncowke czy zaworek i jest duzo lepiej, mam identyczne objawy jak on jutro tylko zrobie probe przelewowa i chce naprawic wtrysk a pozniej z czasem zrobie reszte, moglibyscie podac mi jakis adres strony gdzie mozna kupic czesci do wtryskow delphi?
Rozpylacz i zaworek mozesz kupic z Delphi, ale nieoficjalnie. Na Allegro jest kilka firm ktore sprzedaja zaworki.
Ludzie zmieniaja zaworki na poczatek, choc nalezy zaczac od sprawdzenia czy powodem ich uszkodzenia nie jest pompa.
Mozesz tez kupic "zamiennik" czyli Chinski produkt. Jakosc jest jaka jest choc za mniej niz polowe ceny nie ma co narzekac. Auta na tym lataja i ludzie nie narzekaja.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2011, 20:11   #324
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozpylacz i zaworek mozesz kupic z Delphi, ale nieoficjalnie.
oficjalnie można kupić np. na firmę. a detal np. tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2011, 21:38   #325
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oficjalnie można kupić np. na firmę. a detal np. tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Delphi oficjalnie nie pozwala na sprzedaz detaliczna. To ze firma sobie sprzedaje to ich wola. :] Jak ktos chce to wie gdzie kupic.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2011, 23:06   #326
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

prawda jest niestety taka że w każdym przypadki jak tdci na delphi zacznie sie sypać to i tak i tak prędzej czy później i wtryski i pompa powiedzą papa. więc może lepiej od razu robić całość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2011, 11:25   #327
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał bobek_thc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chlopaki a powiedzicie mi gdzie mozna kupic te koncowki do wtryskow delphi?? nie moge nigdzie znalezc....
Gość od którego kupiłem oryginalne zaworki Delphi, teraz - kiedy chciałem kupić jedną oryginalną końcówkę - powiedział, że już od kilku miesięcy nie ma na rynku w Europie tych końcówek. Ma włoskie zamienniki, ale sam powiedział że ma dużo zwrotów. Podobno mają duży rozrzut parametrów i wtryski z taką końcówką wymagają sprawdzenia na urządzeniu kodującym czy trzymają jeszcze parametry. W związku z tym samodzielna wymiana i liczenie na samoadaptację jest mocno ryzykowna.

Próbowałem pytać u kilku innych sprzedawców, ale nie natrafiłem na oryginały Delphi.
__________________
Zgredzik
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2011, 17:58   #328
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gość od którego kupiłem oryginalne zaworki Delphi, teraz - kiedy chciałem kupić jedną oryginalną końcówkę - powiedział, że już od kilku miesięcy nie ma na rynku w Europie tych końcówek. Ma włoskie zamienniki, ale sam powiedział że ma dużo zwrotów. Podobno mają duży rozrzut parametrów i wtryski z taką końcówką wymagają sprawdzenia na urządzeniu kodującym czy trzymają jeszcze parametry. W związku z tym samodzielna wymiana i liczenie na samoadaptację jest mocno ryzykowna.

Próbowałem pytać u kilku innych sprzedawców, ale nie natrafiłem na oryginały Delphi.
Ostatnio sie pytalem w UK i mieli, ale Delphi ma dosc dziwna polityke.

Zamienniki najczesciej pochodza z...Chin. Montowalem juz kilka i auto ladnie odpalalo i chodzilo. Chodzi glownie o cene :]
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2011, 20:04   #329
bobek_thc
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 19
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio sie pytalem w UK i mieli, ale Delphi ma dosc dziwna polityke.

Zamienniki najczesciej pochodza z...Chin. Montowalem juz kilka i auto ladnie odpalalo i chodzilo. Chodzi glownie o cene :]
a moglbys mi doradzic gdzie sie za nimi rozejrzec w uk? mieszkam tu i bardzo by mi to pasowalo kupic na miejscu i samemu wymienic.
bobek_thc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2011, 21:09   #330
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał bobek_thc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a moglbys mi doradzic gdzie sie za nimi rozejrzec w uk? mieszkam tu i bardzo by mi to pasowalo kupic na miejscu i samemu wymienic.
Jezeli chodzi o Delphi to PBAsher w Southampton. Rozmawiaj z Benem i powolaj sie na mnie - Marcin.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.