Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-11-2013, 21:08   #1
PoloMK6
ford::beginner
 
Imię: Mów mi Micheal
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: lubuskie
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie

Witam panowie ,jestem nowy ale już mam problem z moją fiestą MK6 1.4 tdci
otóż ,kupiona z niemiec z zatartym silnikiem kupiłem drugi silnik ( slupek) zalozylem osprzet zapalil na 5 sekund i od tamtej pory nie pali EAC FAIL na wyswietlaczu, instalacja sprawdzona dziala wymieniona pompa wtryskowa sprawdzany rozrzad wymieniony przewod paliwowy ktory czesto siada zawory na pompie wtryskowej zamowilem wczoraj czujnik cisnienia paliwa na listwe, swego czasu palil na plaku teraz wcale zero odzewu, salbe cisnienie na listwie zasilajacej wtryski ale jak juz napisalem zamowilem czujnik no i interfejs rowniez.Juz nie wiem co mam robic jakas paranoja z tym autkiem.Padniety komputer? czy co?Czekam na kogos obeznanego ktory pomoze

BUMP: chyba złe nastawiłem rozrząd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. muszę to sprawdzić bo jak tłoki z poprzedniego silnika wyciągnąłem doszedłem do wniosku ze jest bezkolizyjny wiec przy rozruchu nic nie stukałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez Jitter ; 08-11-2013 o 08:27
PoloMK6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2013, 08:30   #2
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

Nt. ustawiania rozrządu czytaj tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2013, 13:56   #3
PoloMK6
ford::beginner
 
Imię: Mów mi Micheal
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: lubuskie
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

wiem właśnie tutaj znalazłem ze pompę mam inaczej nastawiona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dzieki :>
PoloMK6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 22:12   #4
PoloMK6
ford::beginner
 
Imię: Mów mi Micheal
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: lubuskie
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

Prawdziwy twardziel z lubuskiego się nie poddaje nigdy! Do sprawdzenia zostaje czujnik położenia walu korbowego jeżeli on będzie dobry autko idzie na żyletki!
PoloMK6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2013, 15:48   #5
marko52
ford::advanced
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: wielkopolska
Model: FIESTA
Silnik: 1250 ZETEC S
Rocznik: 1997
Postów: 298
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

Cytat:
Napisał PoloMK6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prawdziwy twardziel z lubuskiego się nie poddaje nigdy! Do sprawdzenia zostaje czujnik położenia walu korbowego jeżeli on będzie dobry autko idzie na żyletki!
Ale żeś Go pocieszył - jak chorego picz.....
marko52 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2013, 20:06   #6
PoloMK6
ford::beginner
 
Imię: Mów mi Micheal
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: lubuskie
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

No co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.P Teraz zimno więc nie chce mi się zbytnio robić może sprzedam jak stoi za grosze
PoloMK6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2014, 20:34   #7
emonkey
ford::advanced
 
Avatar emonkey
 
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Śrem
Model: Ford Fiesta mk5
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 382
Domyślnie Odp: Po wymianie silnika nie pali.

Kolego, kup plak lub inny środek, wynajmij pomocnika, aby psikał do dolutu albo wprost do turbiny, zakręć silnikiem, jak zacznie odpalać to wtedy powinien przeciągnąć paliwo przez cały układ paliwowy. Możliwe, że któraś wtyczka od wtryskiwaczy nie jest dobrze złącza, lub złącze za filtrem powietrza. Sprawdź połączenie wtyczek do pompy paliwa i przewodów paliwowych. Innych sugestii brak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
__________________
Jeżeli jeszcze Cię nie wyprzedziłem, to na pewno to zrobię Fiesta mk5: Demontaż AirBag Demontaż panelu sterowania nawiewem Termostat wymiana Wymiana tylnych żarówek Odpowietrzanie układu sprzęgła
emonkey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.