Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-06-2017, 06:48   #31
grayman
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: Koszalin
Model: Ford Focus MK III
Silnik: 1.6 benzyna 105
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Tak czytam jeszcze raz ten wątek i jeszcze mam pytania.
Czy kierunkowskazy muszą mieć zasilanie i masę? Proszę się nie dziwić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytam bo zakładam, że tak jak wcześniej napisane od strony pasażera zasilanie grzania to pomarańczowo-zielony kabel (nr 1 na zdjęciu) a czarny to prawdopodobnie masa ( nr 2)
Czy dobrze kombinuję?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kable.jpg (72.9 KB, 78 wyświetleń)

grayman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 21:07   #32
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Cytat:
Napisał grayman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
od strony pasażera zasilanie grzania to pomarańczowo-zielony kabel (nr 1 na zdjęciu) a czarny to prawdopodobnie masa ( nr 2)
Właśnie tak.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2017, 09:05   #33
bzyq81
ford::advanced
 
Avatar bzyq81
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Sosnowiec
Model: S-Max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2006
Postów: 314
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Mogę Ci w pn dać pena rozpiske wtyczki lusterka. Mam też 2 wiązki lewe i prawe od full opcji

Wysłane z Tapatalk
bzyq81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 11:44   #34
grayman
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: Koszalin
Model: Ford Focus MK III
Silnik: 1.6 benzyna 105
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał grayman Zobacz post
od strony pasażera zasilanie grzania to pomarańczowo-zielony kabel (nr 1 na zdjęciu) a czarny to prawdopodobnie masa ( nr 2)
Właśnie tak.
Czyli czarny idący do kierunkowskazu to masa do której mogę się podpiąć dla grzania lusterek.

Bump:
Cytat:
Napisał bzyq81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogę Ci w pn dać pena rozpiske wtyczki lusterka. Mam też 2 wiązki lewe i prawe od full opcji

Wysłane z Tapatalk
Jeżeli masz rozpiskę to poproszę
grayman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 12:34   #35
Tempos123
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 47
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Jak jesteśmy przy temacie lusterek - jak się zabrać do jego rozebrania? Pytam, ponieważ lusterko kierowcy straciło ogrzewanie, a u pasażera działa poprawnie. Samo ustawienie lusterka działa.
W jaki sposób oraz czym rozebrać lusterko, aby dostać się do jego wnętrza? Może ktoś jakiś filmik na YT by wrzucił? Było by wtedy super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@down

hmm, a to ciekawe. Powiem szczerze, że próbowałem tak, ale bałem się użyć większej siły... ale najwyraźniej trzeba po prostu to zrobić pewnym ruchem. Dzięki za filmik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Tempos123 ; 12-06-2017 o 12:51
Tempos123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 12:49   #36
grayman
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: Koszalin
Model: Ford Focus MK III
Silnik: 1.6 benzyna 105
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Podgrzewane lusterka w podstawowej wersji wyposażenia

Cytat:
Napisał Tempos123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak jesteśmy przy temacie lusterek - jak się zabrać do jego rozebrania? Pytam, ponieważ lusterko kierowcy straciło ogrzewanie, a u pasażera działa poprawnie. Samo ustawienie lusterka działa.
W jaki sposób oraz czym rozebrać lusterko, aby dostać się do jego wnętrza? Może ktoś jakiś filmik na YT by wrzucił? Było by wtedy super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę bardzo:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
grayman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.