Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-03-2013, 07:39   #1
fifo84
ford::beginner
 
Avatar fifo84
 
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Słupsk
Model: focus mk2
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 34
Question po stłuczce samochód raz pali raz nie

Witam!
2 tyg temu miałem spotkanie z lisem - uderzyłem go lewą stroną. Pękł zderzak, dokładka zderzaka i duuużo plastików się posypało! A że to lewa strona oberwało się też obudowie komputera (komp. wisiał). Zjechłem na pobocze zgasiłem, poskręcałem co się da zeby do domu dojechać, odpaliłem auto i ruszam - był śnieg więc troche się kopałem i włączyła mi się kontrolka esp (tzn taka sytuacja jakbym wyłączył esp). Stanąłem wyłączyłem auto i już nie chciał odpalić (nawet rozrusznik nie kręcił). Odpiąłem aku, odczekałem chwile i zaskoczył - zrobiłem jeszcze jakieś 100 km. Oddałem do aso forda żeby mi zderzak i te inne plastiki zrobili. W piątek odebrałem auto, pojezdziłem wszystko ok, sobota ok, dziś rano 10 km pojezdziłem, podjechałem pod dom zgasiłem i już odpalić nie chce:-(. Znowu aku odpiąłem i dalej żadnej reakcji. W teście zegarów są błędy A103, 9600, E510, D900. Nie wiem czy to komp szwankuje (no ale jezdził) czy to może któryś z błędów mi samochód unieruchomił a może przy naprawie coś spieprzyli (no ale odebrałem jeżdżący)?! Ma ktoś jakiś pomysł?

fifo84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.