Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-01-2009, 21:49   #11
MarioMa
ford::beginner
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 11-03-2007
Skąd: Prudnik
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1996
Postów: 28
Domyślnie Re: LODÓWKA DO GALAXA

Cytat:
Napisał krzyspvfr
Do Galaxy była chyba oferowana lodówka jako wyposażenie dodatkowe, mocowana zamiast jednego fotela...
Zgadza się. Mam na wyposażeniu takową lodówkę. Producentem mojej jest Electrolux. Lodówkę wpina się w miejsce fotela więc w przypadku gdy w aucie jedzie 7 osób nie ma możliwości jej zamontowania. Lodówka ma funkcje schładznia i podgrzewania i tak jak piszą koledzy powyżej jest to temperatura o 15-20 stopni niższa lub wyższa od otoczenia.
Jej mocowanie w podłodze jest o tyle dobre, że się nie przesuwa podczas jazdy.

MarioMa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2009, 01:20   #12
G.T.
ford::beginner
 
Imię: Grac
Zarejestrowany: 16-05-2007
Skąd: Poznań
Model: KA
Silnik: 1.3
Rocznik: 1997
Postów: 30
Domyślnie Re: LODÓWKA DO GALAXA

Witam,
oryginalne można kupić na ebay, sam takiej poszukuję za rozsądne pieniądze. Niestety rzadko się zdarza, żeby Niemcy chcieli wysyłać towar do Polski, no i jest problem z płatnością, większośc nie akceptuje Paypal.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
EAT...SLEEP...DIVE!!!
Galaxy sprzedane, KA-czka sprzedana...
KA-czka kupiona
G.T. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2010, 14:32   #13
hassim
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-04-2010
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: LODÓWKA DO GALAXA

Jeżeli potrzebna jest LODÓWKA to trzeba za nią dać ponad 500zł i będzie to lodówka agregatowa (nh) albo sprężarkowa, a jeżeli jest potrzebna tylko chłodziarka to cena zaczyna się od jakoś 100 zł. Ja swoją lodówkę kupowałem w tej firmie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i Wam też polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hassim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2010, 10:22   #14
jockero
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2010
Skąd: Wrocław
Model: focus mk1 kombi
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: LODÓWKA DO GALAXA

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tutaj znalazlem to o czym mowicieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
zaczelo sie od poczciwej Skody Favorit, poźniej nadszedl czas na Opla Astre, po niej Lanosik, Sienka 16V Astra Kombi, Partner.. i W koncu GALAXA
jockero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2010, 13:27   #15
czytaczforum
ford::advanced
 
Avatar czytaczforum
 
Zarejestrowany: 16-07-2008
Skąd: wielkopolska
Model: Ford Fokus C Max
Silnik: benzyna-1,6
Rocznik: 2005
Postów: 266
Domyślnie Odp: LODÓWKA DO GALAXA

Widze,że jassim zwrócił uwagę na różnicę między chłodziarka a zamrażarką.I na to zwróć też uwagę przy zakupie.rozważ do czego ma ci ona służyć.Chłodziarka czasem nie wyrabia i temperatura wewnątrz jest dośc wysoka a na pewno powyżej 4 st.oczywiście wiąże się to z kosztami.
czytaczforum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2010, 20:03   #16
robczak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-02-2009
Model: SHARAN
Silnik: 2,0TDI (140KM)
Rocznik: 2006
Postów: 34
Domyślnie Odp: LODÓWKA DO GALAXA

Witam koledzy !

Jak ktoś chce orginalna fordowska zapinana w miejsce fotela mam na zbyciu (nie zdażyłem użyć po zakupie na allegro-dałem 200zł+przesyłkę) pozostała mi też roleta bagażnika- cena do uzgodnienia. Sprzedałem autko i to mi pozostało.
Pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowane przez robczak ; 11-05-2010 o 19:30
robczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2010, 23:29   #17
Mario16
ford::average
 
Avatar Mario16
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Kielce
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 2,3 + LPG
Rocznik: 2002
Postów: 154
Domyślnie Odp: LODÓWKA DO GALAXA

Cytat:
Napisał sqidrafal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Koledzy czy ktoś miał już jakieś doświadczenia z lodówkami turystycznymi .
Chodzi mi o takie modele co mogą chłodzić i też dodatkowo podgrzewać.
Może ktoś polecić coś dobrego jakiś model lub producenta, potrzebuje takiej na wypady z rodziną.
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie porady
Tak kolego! Osobiście używam takiej : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jest też wersja 32 l. i tam wchodzi butelka 2 l. (np. cola) na stojąco ! Jeżdżę z nią cały rok i używam też funkcji grzania w zimie więc szczerze polecam. Ma jedynie jedną wadę którą w razie usterki łatwo i tanio usunąć, mianowicie przepala się przełącznik zmiany temp. HOT-COLD. Można za parę złoty w sklepie z elektroniką kupić podobny (wzmocniony) do przełączania z 220/110 i po kłopocie. Jedyna wada wszystkich tych urządzeń jest taka że nie należy ich zostawiać włączonych na postoju na dłużej bez ładowania aku !! (no chyba że mamy kable rozruchowe) Dodatkową zaletą tej lodóweczki jest uniwersalność, możesz sobie ją zabrać na camping lub pokój hotelowy i podłączyć do gniazdka z prądem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , poza tym wchodzi bez przeszkód za ostatni rząd siedzeń nawet jak jest 7 osób !!
Pozdrawiam!!
Mario16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.