Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2012, 13:57   #21
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

Cytat:
Napisał winmajor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Breyvika chyba nie podciagnalbys do tych co sie noga powinela
Czasami "niewola" jest gorsza, niż sama śmierć. To są jednostkowe przypadki, i tych podatków, o które większość się burzy idzie naprawdę znikoma część procenta. Mógłbym wytknąć duuuużo większe marnotrawstwo naszej kasy, ale musielibyśmy wejść w drażliwe tematy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2012, 14:08   #22
winmajor
ford::average
 
Avatar winmajor
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 17-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK2 Kombi
Silnik: 1.8 16v, LPG KME Diego3
Rocznik: 1998
Postów: 101
Domyślnie

Nie ulega watpliwosci ze masz racje z tym marnotrawstwem. Co nie zmienia faktu ze karmienie chwastow spoleczesnstwu niczego dobrego nie przyniesie.

Wysłane z mojego GT-I9001
winmajor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2012, 15:14   #23
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

Cytat:
Napisał ENowak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś słyszałem,że w brazylijskich więzieniach skazani szyją piłki do nogi.
Eeeee w naszym Wołowskim wiezieniu od lat szyją piłki.Nawet nie wiedziałem,że w brazylii mieszkałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Kiedyś nawet sklep był przy samym zakładzie.Teraz mamy unię i sa programy resocjalizacyjne.Skazani owiec pilnują,pole uprawiaja, a nazywa się to "Czarna owca"-skazani na ochronę przyrody.
Część waszych pomysłów już jest realizowana,a z czasem jeszcze inne w życie wejdą.
Co do prac wykonywanych przez skazanych to za darmo nie zrobią praktycznie nic. Miałem okazję parę lat temu pracować na terenie zakładu karnego i w ramach resocjalizacji wraz ze mna pracowali skazani.
Ja:
od 6-14 750 miesięcznie

skazany:
7-12 400zł miesięcznie

Jedyna różnica to taka,że najbardziej szkodliwe roboty wykonywali oni bo nikt ich nie żałował.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2012, 16:00   #24
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

ja myślę że powinna być taka kara po której więźniowie żałowaliby że nie ma kary śmierciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo rzeczywiście nie zawsze jest pewność że ktoś jest winny...co innego w przypadku gdy wiemy że ktoś rzeczywiscie dopuscil sie czynu zaslugujacego na taka kare. wtedy mozna by nad nia pomyslec.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2012, 08:37   #25
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja myślę że powinna być taka kara po której więźniowie żałowaliby że nie ma kary śmierciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo rzeczywiście nie zawsze jest pewność że ktoś jest winny...co innego w przypadku gdy wiemy że ktoś rzeczywiscie dopuscil sie czynu zaslugujacego na taka kare. wtedy mozna by nad nia pomyslec.
Przeniesienie odsiadki do tajskiego więzienia na przyklad. Przy nich Guantanamo to pikus.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2012, 22:18   #26
maciejka11
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Włocławek
Model: focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 185
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja jestem przeciwny pracującym więźniom.

Bo tam, gdzie więzienia wygrywają przetargi na jakieś roboty, tam kupa zwykłych, niewinnych ludzi traci pracę ...
Zgadzam sie, dodatkowo państwo ponosiło by koszty ubezpieczenia, oddelegowania ( bo praca by sama do wiezniow nie przyszla ) i pilnowania ich podczas pracy ( dodatkowe etaty dla funkcjonariuszy )

Druga sprawa to łatwo sie pisze JESTEM ZA KARA SMIERCI, OKO ZA OKO, a gdyby tak kazdy majacy taki poglad musiałby/miałby zdecydowac o czyims zyciu lub smierci? Tak jak w starożytnym Rzymie kiedy to cesarz decydowal, czyli KCIUK W GÓRE lub W DÓŁ. Jestem ciekawy ilu by sie odważyło??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obejrzyjcie sobie Krótki Film o Zabijaniu Kieslowskiego.
.
Jedynym racjonalnym rozwiazaniem jest odizolowanie mordercy od reszty spoleczenstwa karą bezwzglednego dozywocia, a argumenty, ze utrzymuja go z moich podatkow sa delikatnie mowiac NIEPOWAZNE.

Jestem przeciwnikiem kary smierci, tym bardziej ze zdarzaja sie pomylki w orzekaniu i bardzo latwo jest kogos wrobic.

Ostatnio edytowane przez maciejka11 ; 11-12-2012 o 22:25
maciejka11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 10:46   #27
Ner
ford::amateur
 
Avatar Ner
 
Zarejestrowany: 15-12-2011
Model: Focus
Silnik: 1800
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Kara Śmierci

Kara śmierci nie odstrasza, poz tym popełniający morderstwo nie myśli kategoriami, którymi my teraz oceniamy. Często ma przeświadczenie, że za czyn nie zostanie nigdy ukarany.
__________________
Zawsze lepiej gdy lew dowodzi baranami, niż baran lwami.
Ner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.