Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2024, 19:43   #1
Rafiraf
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-03-2024
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie wymiana portu usb

Witam, mam mały problem z portem usb przy zapalniczce który służy również do uaktualnienia gps po przez podłączenie do niego androida. Chciałem zrobić uaktualnienie gps ale widzę ze port jest rozwalony (nie zauważyłem pod czas zakupu auta) i chciałem go wymienić. Jest mały problem bo żeby się do niego dostać musiałbym dobrać się do plastików pod wyświetlaczem ale nie chce na siłe by nie połamać zatrzasków, czy jest gdzieś instrukcja filmik do demontażu owych plastików do forda focusa mk3 lift 2016 bo nigdzie nie znalazłem info ani filmiku z mojej wersji panelu. Z góry wielkie dziękiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rafiraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2024, 05:21   #2
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,199
Domyślnie Odp: wymiana portu usb / gps

Zerknij tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

albo tu:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Cytat:
Napisał Rafiraf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) czy jest gdzieś instrukcja filmik do demontażu owych plastików do forda focusa mk3 lift 2016
Gdzieś, czyli w internecie? Oczywiście, że jest. Trzeba tylko użyć google.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
Napisał Rafiraf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo nigdzie nie znalazłem info ani filmiku z mojej wersji panelu.
Kłamiesz jak z nut. Nie szukałeś.
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."

Ostatnio edytowane przez Andrzej_K ; 28-03-2024 o 07:15
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2024, 17:42   #3
Rafiraf
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-03-2024
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Cool Odp: wymiana portu usb / gps

Dzięki za pomoc.

"Gdzieś, czyli w internecie? Oczywiście, że jest. Trzeba tylko użyć google." Najwyraźniej hasła które wpisywałem nie łapały się w zakres słów by znalazło podesłane przez ciebie warianty pomocnicze ale to nie znaczy zeby wyzywać od kłamczuchów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najwyraźniej nie jestem tak biegły w owej wyszukiwarce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mimo wszystko wielkie dzięki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafiraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.