Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2024, 19:32   #1
Mexx8
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 27-03-2024
Skąd: Poznań
Model: Megane
Silnik: 1.9dti
Rocznik: 2001
Postów: 0
Domyślnie Focus mk2, 1.8tdci

Witam

Od jakiegoś czasu poszukuje sobie kolejnego auta na zmianę. Ostatnio przypadkiem wpadłem na to ogłoszenie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i trochę się napaliłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale z racji, że byłby to pierwszy ford to nie wiem czy warto tracić czas na oglądanie. Podoba mi się cena i to, że auto krajowe i ma wystarczające wyposażenie. Ale nie wiem co sądzić o tym silniku i ogólnie o tym konkretnym egzemplarzu. Czy macie jakieś sposoby na sprawdzenie historii serwisowej tego auta i ewentualnych szkód? Czy warto płacić 100zł za raport? Proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami związanymi z tym autem

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mexx8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2024, 22:00   #2
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Focus mk2, 1.8tdci

10k zł to nie jest zbyt duża kwota na samochód ale ... Focus II generacji to w dużej mierze problemy z korozją, dotyczy to np.progów, błotników przód-tył (na łączeniu ze zderzakiem).Warto sprawdzić też krawędzie drzwi oraz tylną klapę oraz podwozie - tam bywa nieciekawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nawet jeśli Focus jest bezwypadkowy, to nie znaczy że "ruda" się do niego nie dobiera. Jesli pod tym względem nie jest źle, to możesz przejść do kroku drugiego, czyli obejrzeć mechanikę, silnik etc.

Polski salon czyli historia dość łatwa do zweryfikowania. Czy sprawdziłes sobie auto na "historiapojazdu.gov.pl"?
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2024, 04:53   #3
Mexx8
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 27-03-2024
Skąd: Poznań
Model: Megane
Silnik: 1.9dti
Rocznik: 2001
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus mk2, 1.8tdci

Dzięki za odpowiedź kopson,
Tak przejrzałem na historia pojazdu.gov i znalazłem tylko informacje o zmianach właścicieli i o przebiegu od 2014
Mexx8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.