Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2019, 15:10   #1
Sycz59
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-11-2018
Skąd: Świerklany
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Radio android nie odpala.

Witajcie. Zakupiłem sobie na allegro radio 2din z androidem 8.1 4gb pamięci przystosowane z wszystkim pod forda mondeo mk4... Problem w tym że robiąc tak jak pokazane jest na youtube a propo podłączeniu tego radia radio nie reaguje.. Fachowiec stwierdził że to wina canbusa że ma za małe napięcie i nie wzbudza radia... Po zmostkowaniu przez fachowca radio odpala ale funkcje za które ma przesyłać canbus nie działają... Sprzedawca przysłał kolejny moduł canbusa ale efekt ten sam brak reakcji... Jakieś pomysły? Pozdr.

Sycz59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2019, 14:08   #2
Sycz59
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-11-2018
Skąd: Świerklany
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Radio android nie odpala.

Temat zamknięty. Problem rozwiązany.
Sycz59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2019, 23:41   #3
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio android nie odpala.

Cytat:
Napisał Sycz59 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat zamknięty. Problem rozwiązany.
I co było przyczyną problemów?
Jeśli zaczynasz temat to skończ z klasą, podziel się doświadczeniami.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2023, 08:02   #4
Didoslaw Pyszczynski
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 03-08-2022
Model: Ford Mondeo Mk 4
Silnik: 2.0 duratec
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Problem z Can Bus radio android

Witam szanowne grono. Otóż wczoraj wystapił u mnie problem po podłaczeniu radia android z modułem can bus. Do rzeczy, wczesniej nie miałem modułu can bus wiec radio miało pociagniete dodatkowy sygnał po stacyjce ale chciałem zrobić z tym porządek i zamówiłem moduł can bus od majfrendów. Wczoraj załozyłęm kośc, radio wystartowłao po kluczyku, wszystko działało prawidłowo, panel klimatyzacji zaczął wyświetlać się na radiu, sterowanie kierownicy razem z obsługą telefonu z manetki działało prawidłowo, na liczniku pojawiła sie informacja o stacjach radiowych, kilka razy odpalałem jeszcze auto po montazu i wszystko grało. Dzisaj rano wchodze do auta, odpalam i radio nie wystartowało, godzina na liczniku auta pozostała z wczorajszego dnia po zamknięciu samochodu, zgłupiałem??? Co mogło pójść nie tak??Może ktos miał podobny problem? Moduł can bus dokupiłem 8 pinowy firmy Raise.
Didoslaw Pyszczynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2024, 10:29   #5
Minoris
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-12-2021
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio android nie odpala.

Mam podobny problem a mianowicie jeden taki ze dopiero po włączeniu świateł radio sie uruchamia a nie jak zilnik odpali a dwa zostaje na c+ godzina o której radio zostało włączone i nie aktualizuje się godzina.
Minoris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.