Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-10-2014, 23:36   #1
SoSnA51
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 03-08-2014
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 benzyna - 125KM
Rocznik: 2002
Postów: 4
Arrow Dobry serwis / mechanik - Warszawa

Witam,
Potrzebuję konkretnej informacji o dobrym serwisie lub mechaniku w Warszawie. Nie chodzi mi o przegląd auta, czy wymianę klocków, końcówek itd. Tylko kogoś kto rzetelnie i sumiennie ściągnie skrzynie w moim Mondeo MK3 i zlokalizuje wyciek oleju (olej cieknie na łączeniu skrzyni i miski) oraz przyjrzy się wyciekowi w okolicach miski olejowej. Przepraszam że piszę tak cynicznie ale jestem już po odwiedzinach 3 mechaników i każdy z nich zajął się rzeczami pobocznymi a nie głównym problemem. Efekt mam taki że wszystko mam wymienione a główny problem wycieku jest dalej nie załatwiony. Mechanicy o których mówię znajdują się w moim rodzinnym mieście Radzyniu Podl. , jakby ktoś potrzebował szczegółowych informacji to proszę o PRIV.
Reasumując proszę użytkowników o informację na temat serwisu lub mechanika który według was mógłby raz a porządnie zrobić tą robotę.
Od razu zaznaczam, że czytałem o tym ABSCAR, ale przed podjęciem decyzji może jest jeszcze ktoś bo akurat na ich temat zdania są bardzo podzielone.


Ostatnio edytowane przez SoSnA51 ; 05-10-2014 o 23:38
SoSnA51 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2014, 10:25   #2
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Dobry serwis / mechanik - Warszawa

Jest taki temat, nawet podklejony:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Warto poczytać.
__________________
Ble, ble , ble...
Pozdrawiam rodzinę, przyjaciół, znajomych i użytkowników Fordów wartych pozdrawiania.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2014, 11:22   #3
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry serwis / mechanik - Warszawa

Jeżeli problem pojawia sie dalej, po wymianie uszczelniaczy na wale korbowym , oraz próbie uszczelnienia miski olejowej, to wtedy trzeba się przyjrzeć odpowietrzeniu skrzyni korbowej. Nadcisnienie które sie pojawia w skrzyni korbowej, a nie ma dobrego ujścia poprzez przewód odmy, lub inne rozwiazanie konstrukcujne, wypchnie olej poprzez nawet nowe i prawidłowo założone uszczelniacze. Takie to jest prawo fizyki, że zawsze poddaje sie najsłabsza część, i ogniwo w łańcuchu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2014, 14:56   #4
Zdzich K.
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Merc 211 'Avantgarde'
Silnik: 2,6 Pb/LPG
Rocznik: 2003
Postów: 186
Domyślnie Odp: Dobry serwis / mechanik - Warszawa

Zapewne może zrobić to "mój" warsztat, ale to jest po przeciwnej do Ciebie stronie Warszawy (w Zielonkach p/Wa-wą).
Gdybyś był zainteresowany, daj proszę znać na priw a ja przekażę Ci namiary na Tomka.
Zdzich K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.