Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-02-2015, 22:13   #4081
golowy
ford::beginner
 
Imię: ARTUR
Zarejestrowany: 06-12-2014
Skąd: OLSZTYN
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Koledzy mam pytanko. Po przebojach i wszelakich prób naprawienia modułu audio po kilku miesiącach poddałem się i kupiłem używany panel. Teraz jest komunikat że nie zgadza się nr seryjny. W poniedziałek jadę do serwisu który będzie próbował je sparować ze sobą, jak się nie uda nie wezmą kasy. Pytanie brzmi czy ktoś wie w jakich opcjach się to robi i na co ich ewentualnie nakierować? Mam jeszcze niezależny serwis ford ale gość powiedział że nigdy tego nie robił. w Aso chcą 200zł niezależnie czy się uda czy nie a też nie wiedzą jak. Dlatego jak by ktoś podpowiedział ew na co ich nakierować byłbym wdzięczny.

golowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2015, 21:06   #4082
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Zdaje się, że należy wprowadzić VIN Twojego pojazdu do "nowego" Denso.
Poniżej zrzut z WDS'a.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Audio.jpg (88.0 KB, 90 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez benio ; 21-02-2015 o 21:09
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2015, 10:30   #4083
golowy
ford::beginner
 
Imię: ARTUR
Zarejestrowany: 06-12-2014
Skąd: OLSZTYN
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dziękuję Ci bardzo za info. Oby sobie z tym poradzili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
golowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2015, 10:51   #4084
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał kassaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedź. Właśnie pogrzebałem w aucie i znalazłem jedną sprzeczną rzecz. Otóż w menu serwisowym znalazłem info
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A potem wyjąłem radio i znalazłem moduł z tym numerem, drugi od dołu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a dokładniej
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wychodzi na to że sterownik wyświetlacza to nie napęd DVD. Pytam o to ponieważ mam zamiar zamontować w aucie BT i wcześniej już napisano że będę musiał wymienić moduł wyświetlacza.
I masz rację. DVD jest niezbędne do działania navi ale za sam wyświetlacz odpowiada modul ze zdjęcia. Zapytaj czy jest ktoś na forum kto zamieniał ten moduł z innego modelu i z jakim efektem.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2015, 20:56   #4085
grzebykl
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 14-12-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK2; MK3
Silnik: 2,0; 2,2
Rocznik: '99; '05
Postów: 1
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Kupię niedziałającą antenę GPS. Może być sama metalowa podstawa.
Moja uległa uszkodzeniu a elektronika jest sprawna.
grzebykl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2015, 15:27   #4086
ARTi_V6
ford::advanced
 
Avatar ARTi_V6
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Belgia
Model: Mk4 Titanium S
Silnik: DW10C 193PS 400Nm
Rocznik: 2011
Postów: 208
Domyślnie DENSO - co to za funkcja "Twilight" ?

Witam

Pytałem już na MKP, ale zapytam też tutaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest coś takiego w opcjach ekranu jak "Twilight". Po kliknięciu na to ekran się ściemnia jak w nocy ale mapa pozostaje w jasnym motywie jak za dnia. Fajne to bo mapa jest bardzo czytelna podczas jazdy wczesnym wieczorem kiedy jest jeszcze dość widno i nocny motyw jest zbyt ciemny.

Teraz pytanie do Was koledzy, włącza się Wam to automatycznie? U mnie automat przełącza tylko pomiędzy nocą a dniem - opcji Twilight nie bierze pod uwagę.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2011 Mondeo Titanium S & 2017 Fiesta Titanium
ARTi_V6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2015, 19:28   #4087
Justyna000
ford::amateur
 
Imię: Justyna
Zarejestrowany: 02-03-2015
Model: Ford Mondeo Mk3 Ghia
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Gdzie można znalesc nowe mapy do Forda Mondeo Ghia MK3 2004 r?

Witam. Niedawno stałam sie posiadaczką Forda Mondeo Mk3 Ghia. Mam jednak mały problem z wgraniem map do nawigacji. Poprzedni własciciel sie posiadał płyty... Jezeli ktos wie gdzie można pobrać takie mapy to prosze o linka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że jest problem z językiem polskim dlatego nie będzie mi przeszkadzało jeżeli będzie w jezyku angielskim lub holenderskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Justyna000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 10:53   #4088
damian6819
ford::advanced
 
Avatar damian6819
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 31-01-2006
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Model: 2x Mondeo MK3 1xTDDi
Silnik: TDCI TDDi
Rocznik: 2001/2004/2001
Postów: 425
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Definicja młotka? - Impulsator kinetyczny z naprowadzaniem trzonkowym
TDCi - To Dla Ciebie Idioto...
damian6819 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2015, 21:52   #4089
robinson1970
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2003
Postów: 29
Domyślnie Odp: Gdzie można znalesc nowe mapy do Forda Mondeo Ghia MK3 2004 r?

Cytat:
Napisał Justyna000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Niedawno stałam sie posiadaczką Forda Mondeo Mk3 Ghia. Mam jednak mały problem z wgraniem map do nawigacji. Poprzedni własciciel sie posiadał płyty... Jezeli ktos wie gdzie można pobrać takie mapy to prosze o linka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że jest problem z językiem polskim dlatego nie będzie mi przeszkadzało jeżeli będzie w jezyku angielskim lub holenderskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej Justyna000
Dawaj na pw - coś się poradzi,nie pytaj o linki bo nikt nie poda ich na forum.
Lepiej poszukaj u wujka Gugle
Jeżeli jesteś z okolic śląska to możemy nawet sprawdzić na miejscu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robinson1970 ; 13-03-2015 o 21:55
robinson1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2015, 20:28   #4090
grzegorek502
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-09-2008
Model: Focus C-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 123
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam. Mam problem. Dziś po południu w moim sprzęcie przestało działać radio. Rano jeszcze wszystko było OK a po wyjściu z pracy odpalam sprzęta, włączam radio a tu cisza. Nie odbiera żadnej stacji. Słychać szum i nic poza tym. Działa zmieniarka, tzn odtwarza płyty więc końcówka mocy jest OK. Miał może ktoś podobny problem. Poradźcie co robić. Odłączyłem akumulator mając nadzieję, że może twardy reset pomoże ale niestety nie pomogło.
grzegorek502 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.