Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-04-2013, 17:07   #41
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

Pasuje,Pasuje.Ten temat zostanie.Ja popelnilem bläd bo podpiälem sie tutaj i jeszcze zalozylem nowy z tym samym problemem.Wiec sie troche to pomieszalo.Poprosilem moderatora zeby möj temat skasowal a ten tu obecny zostawil bo tu jest dyskusja.Dziekuje Moderatorowi raz jeszcze za uporuädkowanie mojegoo balaganu za co przepraszam raz jeszcze.

Bump:
Cytat:
Napisał bartixr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czekaj czekaj.
niech ktoś mi potwierdzi jaka jest minimalna ilość obrotów silnika przy której następuje wtrysk paliwa. Poniżej tych obrotów choć chciej nie wiem jak mocno, nie zapali.
może po prostu ci rozrusznik za wolno kręci... - taka hipoteza.
Czytalem ze musi byc min.250.

Jak ktos ma WhatsApp to moge przeslac filmik z odpalania.


Ostatnio edytowane przez dario3103 ; 02-04-2013 o 17:20
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2013, 11:25   #42
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

Witam po dluzszej przerwie.Wczoraj odebralem auto z warsztatu.Jestem o 2000 zl. chudszy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto dalej nie odpala.Ma ktos jakis pomysl?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2013, 09:18   #43
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

i co nie ma nikt pomyslu...tak mi sie wydaje ze raczej to jest cos z pradem nie halo.Jak przekrece kluczyk i czekam az pogasnä kontrolki to jest ruletka raz pali a raz nie.Jak wkladam kluczyk i odpalam jak benzyniaka bez czekania to pali zawsze na dotyk.Malo tego patent z klimatronikiem tez dziala czyli 4 bieg nadmuchu i pali zawsze.Pytanie do tych co majä tez ten problem.Macie tez tak jak ja ? Cza jakos poläczyc sily bo samemu to chyba zostawie jeszcze nie w jednym warsztacie 2000.......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2013, 11:59   #44
mocarz1
ford::beginner
 
Imię: SŁAWEK
Zarejestrowany: 06-07-2012
Skąd: CZECHOWICE-DZ
Model: ALHAMBRA GALAXY
Silnik: AUY
Rocznik: 2003
Postów: 36
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

Witam ja też miałem taki sam problem ale po wymianie pompki w baku narazie się uspokoiło już 2 tygodnie odpala normalnie ... miejmy nadzieję że już tak będzie na stałe ... pozdrawiam
mocarz1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2013, 19:39   #45
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

No to super kolego.W moim aucie tez wymieniono pompe w baku,bak wyczyszczono a auto i tak nie odpalalo.Jak pisalem poplynälem na 2kola i bez rezultatu.Po odebraniu auta rozkopalem cale auto...i sprawdzalem instalacje.Pöki co auto odpala juz drugi tydzien bez problemu i mam nadzieje ze juz tak zostanie.Jak nie to w sierpniu po urlopie go sprzedaje...
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2013, 13:09   #46
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

Witam! No i niestety auto znowu odpala jak ma ochote.Przez 2 dni pali na dotyk potem caly dzien ma problem i cieko pali i potem znowu pali normalnie.Zauwazylem ze jak wyciagne przekaznik 100 (sa dwa) albo bezpiecznik19 auto pali bezproblemowo.Ma ktos jakis pomysl.....?

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 27-05-2013 o 20:53 Powód: Dubelek
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2013, 18:12   #47
maaccc
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-06-2012
Skąd: Opole
Model: Galaxy MK2
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

mam to samo jak czekam na pogaszenie lampek to loteria jak odpalam od razu to pali bez problemu ale się przyzwyczaiłem bo stal pod kompem przez 6h na chodzie w warsztacie i nic nie znaleźli.
maaccc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2013, 18:14   #48
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

A probowales z klimatronikiem tak jak pisalem wczesniej?Mi auto odpala tez bez problemu jak klimatronik ustawiony jest od 4 biegu w zwyz wtedy pali tez na dotyk.
Tak jak pisalem wyzej oststnio bawilem sie w ten sposob ze wyciägalem bezpiecznik i odpalalem auto i tak po kolei az przelecialem wszystkie jakie sa.Potem to samo z przekaznikami....jak wyjme przekaznik 100 pali zawsze ok jak wyjme bezpiecznik nr.19 tez pali zawsze....i na tym sie moja wiedza konczy...

Ostatnio edytowane przez dario3103 ; 31-05-2013 o 18:24
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 07:41   #49
maaccc
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-06-2012
Skąd: Opole
Model: Galaxy MK2
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

nie robiłem żadnych prób bo się na tym nie znam a poza tym częściej nim jeździ żona niż ja a jej to nie przeszkadza. Swego czasu były sprawdzane czujniki i cała reszta co wg forum mogło być przyczyną takiego zachowania i wszystko działa jak należy więc puki odpala i nie ma błędów na kompie to się tym nie przejmuję. W instrukcji napisali, że odpalenie w ekstremalnych przypadkach może trwać do 30 sekund więc mieszczę się w normie z moimi od 0 do max 3. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maaccc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2013, 08:10   #50
dario3103
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-03-2013
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: 1,9TDI AUY Dziwnie odpala na chybil-trafił

Witam! No tak w ekstremalnych warunkach...czyli mi sie wydaje ze zima i ekstremalnie niskie temperatury. A w normalnych warunkach lub przynajmniej do -10 stopni powinien odpalac bez problemu. Ja sie tylko obawiam jednego, ze jak zacznie sie zima to wlasnie te 4 sekundy jakie potrzebuje teraz na odpalenie potem sie podwoja.....Czytalem gdzies na jakims forum podobny problem z audi a6 1.9tdi. Problem byl dokladnie jak u nas ale wlasciciel napisal ze im zimniej na dworze tym coraz gorzej auto odpalalo. Powymienial kompletnie wszystko co bylo mozliwe lacznie z pompa tandem vacum i dalej to samo. Dodam ze auto mial od nowosci i przebieg chyba 130 tys. Ostatni wpis byl ze tematu nie ogarnal i nie wie co jest przyczyna...aha wymienil nawet uszczelki na pd. Tak wiec sam jestem ciekawy co to jest lub co jest przyczyna nie odpalania....a jak widac jest wiecej takich przypadkow.
dario3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.