Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2006, 10:18   #1
piksiak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2006
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 41
Domyślnie Gaśnica i trójkąt w Focusie

Bedac szczesliwym posiadaczem focusa hb od niedawna stwierdzilem, ze nie posiadam gosnicy albo jej nie moge znalezc. W ktorym miejscu standardowo jest umieszczona? Jak jej nie ma to kto gdzie trzyma? Trzeba ja gdzieś przykrecic czy wozicie luzem? Moze macie tez jakies typy co dokupna aby nie byla za duza lub za mala.

__________________
Piksiak

Ostatnio edytowane przez arturek ; 24-03-2024 o 14:26
piksiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2006, 10:38   #2
superspeedo
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 19-10-2006
Skąd: Wrocław
Model: Custom
Silnik: 2.2
Rocznik: 2016
Postów: 20
Domyślnie

Ja mam kombi i jest w bagażniku w skrytce bocznej :fcp1
superspeedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2006, 17:07   #3
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie

Witam
Zobacz:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2006, 19:28   #4
piksiak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2006
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 41
Domyślnie

Cytat:
Napisał superspeedo
Ja mam kombi i jest w bagażniku w skrytce bocznej :fcp1
:fcp2 No nie mówcie, że ja tam mam jakieś schowki w bagazniku :fcp15 . Ja tam nic nie widze. Na zdjęciach ta gasnica z watku 1 jest raczej nie za bardzo umocowana, bo po polozeniu siedzen bedzie wystawac, ale te otwory jakies pod siedzeniem mnie zaciekawily. Jutro szukam i sprawdzam :fcp1
__________________
Piksiak
piksiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2006, 19:47   #5
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie

Witam
Zdjęcie pochodzi z mojego samochodu i tu słowo wyjaśnienia.
- Poczatkowo jako ciężarówka - miał kratkę i właśnie do tej kratki przykręciłem gaśnicę bo z kratką nie ma mowy o składaniu oparcia
- Po "odciężarowieniu" pozostawiłem nie odkręcone uchwyty kratki (po jednym z każdej strony). Do jednego z tych uchwytów przykręciłem gaśnicę.
Rozważanie (czy gaśnica będzie przeszkadzać) jest raczej akademicki - ile razy masz do przewiezienia coś co zajmuje maksymalną szerokość bagażnika?
pozdrawiam

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 24-03-2024 o 13:42
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2006, 19:55   #6
piksiak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2006
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 41
Domyślnie

Tu się z tobą zgodzę! Człowiek zawsze szuka aby było super i najlepiej i czepia się pierdół zamiast zrobić jak ktoś mądry podpowiada. Jutro sobie to oblukam i zobaczę co się z tym zrobi. Ale najpewniej to gaśnicę najpierw kupie i wtedy będę ja mocował.
__________________
Piksiak
piksiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2006, 12:41   #7
EL_KILLER
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-06-2006
Skąd: POZNAŃ
Model: FOCUS C-MAX
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 43
Domyślnie

U mnie jest z prawej strony bagażnika w schowku, dokładnie tak jak na zdjęciu tylko, że nie mam tam apteczki.
EL_KILLER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2007, 23:10   #8
Optiv
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-03-2007
Postów: 9
Domyślnie Gaśnica i trójkąt w Focusie

Cześć, to znów ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanko, kupiłem samochód i dziś zauwarzyłem, że brakuje mi trójkąta i gaśnicy na wyposarzeniu obowiązkowym... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I mam dwa pytania, w związku z tą kwestją:

1) Gdzie kupić taki trójkąt, który bedzie pasować do wnęki w tworzywie pod wykładziną bagażnika?(Próbowałem dwa, jeden nie mieścił się, a drugi był za mały)

2)Gdzie powinien znajdować sie jakiś uchwyt na gaśnicę?(Samochód jest z niemiec)

Dzięki za ew. pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez arturek ; 24-03-2024 o 13:20
Optiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2007, 23:29   #9
ar2r
ford::advanced
 
Avatar ar2r
 
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK I,Puma 1,7
Silnik: 1,6 16V...1,7 16V
Rocznik: 2002,2001
Postów: 368
Domyślnie Re: Gaśnica i trójkąt w Focusie

Cytat:
Napisał Optiv
Cześć, to znów ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanko, kupiłem samochód i dziś zauwarzyłem, że brakuje mi trójkąta i gaśnicy na wyposarzeniu obowiązkowym... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I mam dwa pytania, w związku z tą kwestją:

1) Gdzie kupić taki trójkąt, który bedzie pasować do wnęki w tworzywie pod wykładziną bagażnika?(Próbowałem dwa, jeden nie mieścił się, a drugi był za mały)

2)Gdzie powinien znajdować sie jakiś uchwyt na gaśnicę?(Samochód jest z niemiec)

Dzięki za ew. pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja do swojego też dokupowałem trójkąt,leży sobie płasko na kole zapasowym.Umiejscowienie uchwytu na gaśnicę zależy od wersji nadwozia.W kombi to prawy schowek w bagażniku(tak jest u mnie),hatchback-w bagazniku po lewej stronie,w sedanie niestety nie pamiętam.
Pzdr.
ar2r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2007, 00:16   #10
Optiv
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-03-2007
Postów: 9
Domyślnie

Ja mam hatchback - 5 dzwiowy

W bagazniku po lewej stronie jest uchyt na apteczke(gumka) i znajduje sie tam oryginalna apteczka Forda, czyżby w niemczech nie było obowiązku wożenia gaśnicy w samochodzie?
Optiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.