Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2014, 13:59   #451
Coneks
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Mosina
Model: Focus Titanium
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 65
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Cytat:
Napisał szkodnik85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FORD MONDEO MK3 ST220
Przebieg podany w ogłoszeniu 78000a jak jest rzeczywiście popatrzcie do książki serwisowej .....
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Już poprawili ogłoszenie...

Coneks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2014, 16:27   #452
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Panowie i Panie w tym dziele nie komentujemy.
Tylko wstawiamy autka z pewna korektą lub podejrzane o nią.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2014, 14:46   #453
lukskajwoker
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

http://olx.pl/oferta/full-opcja-klim...tml#7fad50931d

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Køretøj
MærkeFORD
ModelS-MAX VAN
StelnummerWF0SXXGBWS6R23967
Seneste reg.nr.UZ94630

gdy tymczasem w zeszłym roku miał 264.000 km (http://selvbetjening.trafikstyrelsen...px?Reg=uz94630)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2014, 21:25   #454
Fisha
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Będzin
Model: Fiestka, Mondek, Insignia
Silnik: 1.6 TDCi, 2.0 TDCi, 2.0 CDTi
Rocznik: 2005, 2008, 2013
Postów: 88
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Ten to tak naprawdę się nie bardzo nadaje, bo...jeszcze nie cofnięty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sprzedający "deklaruje" 160 tys.
A na jednym ze zdjęć ponad 190 tys
Pomijam, ze ostatni wpis w książce to 156 tys w lutym 2011 - to się przez ostatnie 3 i pół roku nie najeździł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tel. tego asa: 48605 591 293
VIN: WF0SXXGCDS8R44229
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (26.5 KB, 184 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (15.4 KB, 194 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (26.0 KB, 152 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Fisha ; 21-07-2014 o 21:42
Fisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2014, 09:07   #455
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

2009 Ford Galaxy Ghia, Ksenony, 21000 PLN Ten człowiek przeszedł samego siebie wiele takich pseudo okazji znalazłem pisałem z ludźmi po niemiecku, holendersku itd wszystko kierowało sie do tego ze to oni mi nie ufają więc zakup zrobimy przez alledrogo ochrona kupującego nawet napisałem do alledrogo zeby wiedzieli że fałszerze sie pod nich podszywają oczywiście odpisali że taka sytuacja nie wchodzi w grę czyli przedstawiciel firmy sprzedającej auto razem z przedstawicielem firmy alledrogo przyjeżdżają po zaliczkę ok 10 000 i za dwa dni auto jest u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam 2 dni na oględziny i albo dopłacam i biorę lub oddaje i oni zwracają kase Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. itd długo by pisać.
Drodzy forumawicze jednak sytuację którą opisuje spotkałem pierwszy raz dotyczy Galaktyki pan piszę żę :
"Samochód został zakupiony i zarejestrowany w Polance i posiada polskie tablice rejestracyjne. Nazywam się Werner Josef Gog. Mam 62 lat i jestem niemieckim oficerem policji. Ponieważ liczba oszustw online dramatycznie wzrosła w ostatnich latach, zostałem zaproszony by pomóc w szkoleniach i rozwoju nowego departamentu policyjnego, które celem jest walka z przestępstwami online w Polsce. Projekt zakończył się i wróciłem do domu. Muszę, więc sprzedać pojazd.
By uniknąć jakichkolwiek wątpliwości, jeśli chodzi o mnie, w załączniku do tego maila moja oznaka policyjna oraz dowód osobisty.
Z powodu braku czasu i wykonywanej pracy, muszę sprzedać samochód poprzez usługi Allegro, ponieważ proponują oni opcję ochrony kupującego tzw. Program Ochrony Kupujących. Zostawiłem samochód u nich w Polsce i to oni będą pośrednikiem sprzedaży. Tzn. to oni zajmą się rejestracją samochodu na Pana nazwisko oraz płatnością. Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę mi dać znać a wtedy wytłumaczę Panu, jakie kroki należy podjąć w celu przeprowadzenia sprzedaży. Wszystko odbędzie się bardzo szybko i stanie się Pan właścicielem samochodu w ciągu 3 dni. Będzie miał Pan 48 godzin do dyspozycji lub maksimum 150 km do jego przetestowania i sprawdzenia dokumentów. W ciągu tego czasu musi Pan zdecydować czy zatrzymuje Pan samochód czy też nie. Tak, więc czekam na Pana decyzję!
Z góry dziękuję!"

Jak pan napisał tak zrobił przesłał scan swojego pseudo dowodu osobistego, legitymacji policyjnej i dowodu od samochodu.

Więc uważajcie bo takie "okazje" źle się skończą.
Przepraszam że tak długo, ale chciałem pokazać jak to wygląda a jest to jedna z paru pseudo okazji z którymi miałem do czynienia.

Ford Mondeo 1.8 2007,19.900PLN - pseudo okazja
Ford Galaxy 2.2 TDCi DPF Titanium 2011 - 22 000 PLN - nic tylko braćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stoi w Finlandii.
Jak jeszcze znajdę to wrzucę.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.

Bump: Jeszce raz ja tu macie link do zdjęć Galaxy 2009 za 21000złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
zdjęcia mondeo1.8 2007 19900zł promocja poniżejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Galaxy z Finlandii też poniżejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: I jeszcze pan milicjant z NiemiecGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 5.jpg (98.7 KB, 147 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 6.jpg (98.1 KB, 143 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.JPG (71.4 KB, 144 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 9.JPG (62.7 KB, 150 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_020614112156.jpg (97.3 KB, 265 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez sewenpamp ; 18-08-2014 o 09:58
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2014, 20:11   #456
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

S-max

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://allegro.pl/s-max-163-ps-titan...506686035.html

Numer vin: WF0SXXGBWSAB71970

Przebieg deklarowany: 135235 tys.

Lecz uwaga ! ! !

To jest książka serwisowa od tego autka. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

O to odpowiedź z tego serwisu co widać na pieczątkach:

Cytat:
Hallo

nein, das Fahrzeug gibt es in unserem System nicht.

Mit freundlichen Grüßen

Isabelle Zaspel

Assistentin der Geschäftsleitung

Ford besico Sachsenland GmbH
Dla tych co nie znają niemieckiego. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Witaj

Nie, ten samochód nie istnieje w naszym systemie.

Z poważaniem

Isabelle Zaspel

Asystent wykonawczy

Ford Besico Saksonia działki GmbH
Autko ma książkę serwisową z Niemiec a zostało wyprodukowane na rynek Francuski:

Data produkcji: 21.09.2010
Model pojazdu: S-Max/Galaxy 2006-
Typ nadwozia: 5-drzwiowy SAV (S-MAX)
Wersja: Seria 60
Silnik: 2.0L Duratorq DOHC(150/163PS)-DW10C
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: LHD FWD
Norma emisji spalin: Emisja Etapu V
Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar: (+)"F"
Lakier: Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu: Prada/Napoli / Ebony

Więc po raz kolejny nasz super sprzedawca został przyłapany.
Niestety nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg sg1.jpg (69.9 KB, 88 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg sg2.jpg (87.9 KB, 103 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg sg3.jpg (67.9 KB, 91 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg sg4.jpg (83.9 KB, 106 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg sg5.jpg (95.9 KB, 136 wyświetleń)
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2014, 21:38   #457
kaskaderr
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Model: KUGA II / S-MAX I/ SMAx II
Silnik: 2.0 ON / 2,0 Pb / 2,0 Biturbo
Rocznik: 2016 / 2009 / 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Tak,.... Gorzów Wielkopolski.... po zdjęciach poznaje co to za handlarze.
Złodzieje jakich mało. W kwietniu się pofatygowałem jedno autko zobaczyć.
Zapewniali że wszystko ok. Telefonicznie pytałem o szczegóły, żeby nie robić drogi i się rozczarować.

Zrobiłem 460km w jedną stronę i chciałem tam gościa zakopać żywcem.
Miało autko być piękne a okazało się że gdzieś pływało. Dosłownie. Nie wspominając o wszystkim co możliwe było zardzewiałe. Książka podrobiona. Wpadkę zaliczyli też bo nie zdjęli naklejki którą serwis niemiecki nakleił na prawym słupku.

VINu nie zdążyłem sprawdzić przed wyjazdem bo czasu brakło. I tylko zmarnowanych kupa nerwów i kilometrów.
kaskaderr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2014, 17:36   #458
szkodnik85
ford::advanced
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-09-2013
Skąd: Tychy
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.4
Rocznik: 2005
Postów: 461
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

A tutaj jakby ktoś szukal mercedesa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba rekord jaki widzialem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
szkodnik85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2014, 15:05   #459
Focs
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 7
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Witam, Uwaga na oszustów z Częstochowy z komisu " ,A.C.C'' AUTO CENTRUM CZĘSTOCHOWA- SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH ,,66'' -BEZWYPADKOWYCH Z NIEMIEC " przy ulicy Dźibowskiej 66.

Zainteresował mnie tam Focus mk2, dokładnie ten :

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Więc dzwoniłem do właściciela komisu żeby co nie co się dowiedzieć, np o numer VIN pojazdu, niestety Pan powiedział że takich rzeczy nie udostępnia po czym zaczął mnie obrażać że marnuje jego czas który jak to stwierdził mógłby wykorzystać inaczej. Ale że samochód mi się bardzo spodobał pomyślałem no nic pojadę pooglądam i spisze ten VIN na miejscu. Auto oczywiście jak pisało w ogłoszeniu BEZWYPADKOWE, WSZYSTKIE SZYBY ORYGINALNE, OGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA itp. Pojechałem z zaprzyjaźnionym lakiernikiem/mechanikiem który sam cały czas sprowadza samochody z Niemiec. po przyjechaniu od razu rzucił mu się w oczy wymieniany i malowany prawy błotnik oraz zderzak gdzie właściciel oczywiście zaprzeczał. wymieniona została również przednia szyba ( dobrze się nie przyjrzałem ale chyba już nie na ogrzewaną tylko na zwykłą ) oraz reflektor prawy jest nieszczelny cały zaparowany i już się biały zaczął robić i widać jak odstaje od błotnika który minimalnie bo minimalnie ale jest źle dopasowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale gość dalej zaprzecza że cokolwiek było robione. Pokazał nam książkę serwisową ale bardzo niechętnie to zrobił tam znajomy odrazu zaczoł spisywać numer i adres a jak gość to zobaczył to wyrwał mu to z ręki i mówił że nie udostępnia takich rzeczy. Dla mnie to już było dziwne. Ale auto w dalszym ciągu mi się podobało więc mówię że chciałbym się przejechać kawałek i podjechać gdzieś na diagnostykę, to mi odpowiedział że nie ma takiej możliwość bo po 1 on jest sam na komisie i nie zamknie go ( chociaż stało z nami 2 jego kolegów którzy stali przy innych autach i rozmawiali z klientami ) po 2 auto jest nie ubezpieczone więc nie można wyjechać po 3 on nie będzie płacił za benzynę za jakieś wycieczki długie... to tłumaczę mu że kawałek po ulicy i blisko do jakiegoś serwisu to odpowiedział że można ale trzeba się z nim umówić kilka dni wcześniej i powiedzieć do którego konkretnie serwisu i żeby było blisko niego. Jak wróciliśmy od razu dzwoniliśmy do Forda sprawdzić VIN niestety w Polsce się nie da sprawdzić Europejskiego ( samochód przywieziony z Niemiec ) więc dzwoniliśmy do salonu gdzie był serwisowany " podobno " niestety było TAKIEGO NUMERU NIEMA adres też podany jakiś nijaki... Dzwonie do gościa że wpadnę za 3 dni i na tą jazdę on mówi OK OK i że do SALONU FORDA na przegląd bo jest niedaleko niego ok 5 km chyba to on zaprzeczył i że miał być mały serwis bo stwierdził że na FORDA straci pół dnia a on nie ma na to czasu i pod koniec rozmowy powiedział że on to właściwie sobie przypomniał że ma już klienta na ten samochód i się rozłączył.

WEDŁUG NICH SAMOCHÓD MOŻNA PRZYJECHAĆ OBEJRZEĆ I NATYCHMIAST KUPIĆ BEZ OGLĘDZIN ITP.

Także NIE POLECAM TEGO SALONU I WŁAŚCICIELI KTÓRZY WYGLĄDAJĄ I SĄ TYPOWYMI OSZUSTAMI !!! Dużo o nich czytałem mają najwięcej złych opinii z salonów które przeglądałem oraz podobno ich komis był w TURBO KAMERZE NA TVN TURBO ale odcinek był stary więc nie dało się obejrzeć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2014, 20:12   #460
nismors
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Uwaga! Sprzedaje firma na pytanie czy nie ma grubych napraw sprzedawca absolutnie zaprzeczył. Daleko nie było spodziewałem się dużego faktycznego przebiegu ale niestety.. Było gorzej... Mogłem sobie skaleczyć palce o kit wystrzelany na słupkach przy dachu!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Vin w ogłoszeniu VIN:WF0GXXGBBG8G02125

http://allegro.pl/ford-mondeo-2-0-d-...550660768.html

Bump: Skriny do poprzedniej wiadomości
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 4550660768.jpg (77.3 KB, 134 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg mondeo.jpg (94.4 KB, 151 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fiesta



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.