Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2013, 17:38   #21
mrdominik
ford::average
 
Avatar mrdominik
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-07-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 ..::Tit. S::..
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

A ja kupiłem auto z linka w pierwszym poście i jak na razie jestem zadowolony, mega zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zdaje się że wszystko jest OK.
U sprzedawcy byłem osobiście na jeździe próbnej, był bardzo miły. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie samochód, dlatego kupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zobaczymy ile pociągnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mrdominik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 17:45   #22
TTT
ford::average
 
Avatar TTT
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo Ghia MKIII Kombi Automat, Transit Jumbo
Silnik: 2.0 TDci / 2.2 TDci 125 KM
Rocznik: 2004 / 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

No to kolego mnie ubiegłeś, bo miałem jechać po niego w niedzielę. W serwisie/ASO z nim byłeś?

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 01-07-2013 o 21:56 Powód: Zbędne cytowanie
TTT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 17:52   #23
mrdominik
ford::average
 
Avatar mrdominik
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-07-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 ..::Tit. S::..
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

Do ASO jadę w piątek, na razie byłem w Warszawie w znajomym serwisie, żadnych wad nie wykryto. Jednak musze napisać do ASO w Niemczech gdzie to był serwisowany co tam było modzone już w nim ... Czy olej w skrzyni, czy rozrząd. Rozrząd chyba wymienię tak czy inaczej, profilaktycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mrdominik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 18:04   #24
TTT
ford::average
 
Avatar TTT
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo Ghia MKIII Kombi Automat, Transit Jumbo
Silnik: 2.0 TDci / 2.2 TDci 125 KM
Rocznik: 2004 / 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

Napisałem do Ciebie PW. Jakbyś mógł spełnić prośbę będę wdzięczny. Jeśli możesz daj też znać co napisali z serwisu w DE - czy przebieg oryginał czy lekko skorygowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może być na PW.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 01-07-2013 o 21:57 Powód: Zbędne cytowanie
TTT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 19:28   #25
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

Cytat:
Napisał bartoszek_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja jestemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że dla niektórych jedyny słuszny kolor dla mk4 to PB.
Jak to mówią, auta srebrne są dla brudasów i leniwych. Jednak ten ma zalety koloru srebrnego, a w rzeczywistości, w każdym świetle wygląda inaczej. Trochę wpada w złoty, trochę w zielony, ciężko to określić.

Sam kupując mk4 nie szukałem po kolorze, chociaż nie chciałem mieć czerwonego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trafił mi się ten kolor i jestem zadowolony. Jak dla mnie auto w tym kolorze wygląda b. dobrze.

B
Witam kolego,ten mondek jest jak dobrze pamietam koloru szampańskiego,kiedyś już widziałem takiego MK4,kolor ogólnie super,nie ma za dużo takich u nas w Polsce.Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez piter2010 ; 03-07-2013 o 19:32
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2013, 19:49   #26
TTT
ford::average
 
Avatar TTT
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo Ghia MKIII Kombi Automat, Transit Jumbo
Silnik: 2.0 TDci / 2.2 TDci 125 KM
Rocznik: 2004 / 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

Dla mnie ten kolor jest bardzo fajny - na felgach 18 , z xenonem, przyciemniane szyby - wygląda zacnie.
Ale jednak ten egzemplarz odpuszczam - mam na razie czym jeździć (MK3). Szukam cierpliwie dalej.
TTT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.