Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-11-2007, 14:06   #31
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

ja znowu naklamalem, wezyk idzie spod korka i jest rzucony z tylu silnika i tam dynda, korez z zaworem wiec zbiornik z pod cisnieniem,
natomiast
Cytat:
Napisał grzechu10002
przednia była zasyfiona
Cytat:
Napisał grzechu10002
ył też zasyfiony
dokladnie tak moze byc, jak sie zrbil kisiel z plynu to pozapychal, ja tylko raz probowalem czyscic nagrzewnice poniewaz one sa powaznie (rurki) polaczone rownolegle wiec moze sie udac przeczyscic tylko ta najmniej zawalona a reszta zostanie zabita wiec ciezko to widze,
natomiast dostac sie do nagrzewnicy z tylu nie powinno byc zadnego problemu, zdjac boczek z nadkola (po doswiadczeniach z deska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) juz powinno zejsc Ci ze 20 min), jesli masz tam klime to pewnie trzeba rozpiac cos do wymiany bo skoro trzeba z przodu to z tylu penie tez :/ ale nie wiem a do tego nie mam klimy z przodu

subratri jest offline  
Stary 18-11-2007, 14:27   #32
piotr14758
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy
Silnik: VR6
Rocznik: 1996
Postów: 304
Domyślnie

Bez klimy

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i z klimą

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotr14758 jest offline  
Stary 18-11-2007, 15:40   #33
grzechu10002
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-04-2007
Skąd: Nowy Sącz
Model: focus mk1
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 66
Domyślnie

dzięki za schemacik jak się troszke ociepli bo unas w górach mrozi to się wezmę za tył pozdrowieńka
grzechu10002 jest offline  
Stary 21-11-2007, 08:14   #34
MariuszW
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-11-2007
Skąd: Tomaszów Maz.
Postów: 7
Domyślnie

Witam!
Witam!
Chciałbym włączyć się do dyskusji na temat ogrzewania. Mam problem z ogrzewaniem w moim Galaxy. Pierwotnie polegał on na tym, że samochód nie grzał wcale, po czyszczeniu - płukaniu instalacji, zaczął grzać, ale bardzo słabo. Ponadto, po uzupełnieniu płynu do poziomu max, nadmiar ciśnienia wyrzucał płyn przez otwór pod korkiem zbiornika wyrównawczego. Dodatkowym objawem było, iż ogrzewanie (b.słabe), zanikało przy pracy na wolnych obrotach. Mechanik, kolega stwierdził, iż uszkodzona jest pompka obiegu wody, wymieniłem, jest lepiej. Ale nadal nie może sobie poradzić z odpowietrzeniem układu. Próbuje sprawdzić, czy węże są prawidłowo ułożone lub nie są zamienione, ale nie posiadam schematu ułożenia węży lub schematu podłączenia.
Czy ktoś z forumowiczów może jakoś pomóc lub poradzić, lub ew. przesłać schemat?
Idzie zima, warto by było, aby troszkę cieplej było w samochodzie....
Pozdrawiam, Mariusz Wójcik
_________________
MariuszW
__________________
MariuszW
MariuszW jest offline  
Stary 21-11-2007, 18:08   #35
grzechu10002
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-04-2007
Skąd: Nowy Sącz
Model: focus mk1
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 66
Domyślnie

kolego i to niejest taki mały problem węże raczej ciężko pomylić , po pierwsze sprawdz temperatyre węży za silnikiem wycieraczek jeżeli jeden jest gorący ten od ptawej czyli kierownicy a z lewej zimny to raczej zapchana . ale tym terz niemożna się sugerować u mnie oba były gorące a jednak nie grzało pęknięta nagrzewnica i zapowietrzało, dotego przepuszczał tylko mały kawałek reszta zapchana na forum są zdięcia poszukaj ,

[ Dodano: 21-11-2007, 19:14 ]
nio schemat [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[ Dodano: 21-11-2007, 19:16 ]
a ten do starszych typów [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].

[ Dodano: 21-11-2007, 19:18 ]
jak co to pisz ja wymieniłem sam albo szukaj piotr14758 on jest niezastąpiony pozdrowieńka
grzechu10002 jest offline  
Stary 08-12-2007, 21:37   #36
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=7202
 
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.