Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-10-2013, 13:43   #1
tomeckis
 
Postów: n/a
Domyślnie prośba o ocenę i podpowiedzi

Hej ho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Być może rozgoszczę się tu na dobre, jeśli kupię Mondeo. Dwa dni temu sprzedałem e39 i szukam następcy. To tak po krótce.

Do rzeczy- jestem wstępnie zainteresowany tym autem.

Pomijając póki co to, że jak to się nie raz słyszy 'aut z tego rejonu się nie kupuje' to czy coś tutejszym znawcom podpada patrząc po zdjęciach?

Jestem praktycznie zdecydowany pojechać, obejrzeć, pojechać na jakąś stacje wyszarpać zawieszenie i być może nim wrócić do.... 3miasta. Nie będzie to wycieczka 50km w jedną stronę więc pytam Was o zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam,
Tomek


edit: przepraszam, ślepota.... już piszę tam gdzie trzeba, a tutaj proszę o zamknięcie tematu


Ostatnio edytowane przez tomeckis ; 08-10-2013 o 13:52
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 14:55   #2
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

Witaj kolego wygląda dosyć dobrze,tylko dowiedz się jak z instalacją LPG czy ci zarejestują bo z tego co pamiętam to są problemy przy rejestracji auta z zagranicy z założonym LPG zadzwoń do urzędu w twym mieście niech ci powiedzą jakie mają wymogi a tak ogólnie MK3 TO DOBRE AUTKO
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 17:47   #3
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,339
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

Witam

Na początek sugerują przeczytać instrukcję obsługi mondeo i obejrzeć prospekty => nie będzie Ci sprzedawca wciskał kitów

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W opisie jest informacja "kierownica wielofunkcyjna" - a jakie tam są funkcje poza klaksonem? - ani tempomatu ani zmiany biegów

Zdjęcie w słabej rozdzielczości - nie widzę czy faktycznie automatyczna klima (powinien być napis AUTO) czy ręczna (wtedy jest napis ON)

Kolejny kwiatek - z jednego boku - kierunkowskaz biały a na drugim błotniku pomarańczowy - fabrycznie były białe w tym roczniku => prawdopodobnie błotnik bity i włożyli co było

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 08-10-2013 o 17:55
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 17:54   #4
wezyr248
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 19-06-2012
Skąd: Gostyń
Model: sedan
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 182
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

autor wystawianej aukcji pod nazwa kierownica wielofunkcyjna mial namysli mozliwosc sterowania audio...
klimatronic posiada widac po konsoli chyba ze przekladka byla(o nie wiedzialem ze sa 2 opcje sorka za to). jak dla mnie sporo chce . ale widac ze dbane auto chyba ze tylko wypucowaneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przed fl byly pomaranczowe;p

Ostatnio edytowane przez wezyr248 ; 08-10-2013 o 18:04
wezyr248 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 18:16   #5
tomeckis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zdjęcie w słabej rozdzielczości - nie widzę czy faktycznie automatyczna klima (powinien być napis AUTO) czy ręczna (wtedy jest napis ON)
po powiększeniu zdjęcia widać, że jest napis AUTO... i to chyba jedyny plus

brawo za spostrzegawczość, nie zauważyłem tych różnych kierunków, w związku z tym rzeczywiście raczej trzeba zrezygnować, za daleko na wycieczkę krajoznawczą

bardzo dziękuje, możliwe, że jeszcze będę pytał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 21:52   #6
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

dokladnie dobre spostrzezenie, a tak w temacie bitego to zastanawia mnie kolor drzwi kierowcy jeszcze.. ale moze to tylko wrazenie takie.. tylko ta metoda okazuje sie ze cos jest nie tak z dwoma róznymi stronami auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. odpusc sobie racze, bo dziwnie kombinowane to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pzdr
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2013, 09:39   #7
G0 Mułek
ford::advanced
 
Avatar G0 Mułek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Przyjaźń k. Gdańska
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0 Bi-Turbo 213KM
Rocznik: 2021
Postów: 176
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

Samochód miał jakąś przygodę bo drzwi kierowcy mają inny odcień, różne kierunki na błotnikach. Raczej nie wierzę też w ten przebieg. Po przy takim dystansie gaz byłby w tym roczniku nieopłacalny. Auto ma pod 200000 km jak nie więcej. Poszukaj czegoś do 200 km od domu nawet 2-3 miesiące a znajdziesz godne auto. Ja tak szukałem i kupiłem przywiezione bezpośrednio z Danii przez komis na Kowalach. Miałem do pokonania 8 km a nie setki km. Szukałem ponad 3 miesiące.
G0 Mułek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2013, 13:00   #8
jerzuu123
ford::average
 
Avatar jerzuu123
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 26-05-2009
Skąd: Wieluń/ Biała/Uden Holandia
Model: Galaxy Mk2 wersja camper
Silnik: 2.3 16v
Rocznik: 2004
Postów: 165
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

Nie kupuj sprowadzonego auta z gazem- zagranica montaz gazu jest drogi,trzeba duzo jezdzic zeby byl oplacalny.Dlatego przebiegi 300-400tys km nie dziwia.Sam mialem peugeota z holandii z gazem i mial 400tys.Pojezdzilem troche i padly wtryski-musialem caly przod instalacji wymienic.Lepiej kupic benzyne-mniejszy przebieg,silnik nie zmeczony gazem; i zalozyc gaz samemu.
jerzuu123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2013, 13:47   #9
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi

w dwóch wątkach pytasz o to samo auto ? Po co ?
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.