Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-11-2012, 21:25   #51
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

Wiesz zapytałem bo czasem dla sportu sprawdzam sam dla siebie to i owo. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2012, 21:48   #52
ADELAJDA
ford::beginner
 
Avatar ADELAJDA
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Wawa
Model: C4/W124/125p
Silnik: 1.6/2.5/1.5
Rocznik: 12/93/88
Postów: 42
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

Cytat:
Napisał mushi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tu dochodzimy do klu programu. TRZEBA OBEJRZEĆ SAMOCHÓD!
Amen
__________________
President Walker - Tuning by Konektor5000 / K-PO NM452 stara obudowa / Sirio Super Carbonium 27
ADELAJDA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2012, 06:49   #53
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

puk ,puk , stuka się gość w głowę , kto tam ? nic cisza
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 11-11-2012 o 07:23
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2012, 07:03   #54
edeks
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-02-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MkIV GoldX kombi
Silnik: 2.0 TDCI/140 KM
Rocznik: 2008
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

Cytat:
Napisał mushi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie zauważyłem w opisie silnik uszkodzony .
@ ADELAIDA - np. coś takiego miałem na myśli...
@ mushi - nie ma za co. Mam nadzieję, że znajdziesz samochód, z którego będziesz zadowolony i będzie wart pieniędzy, które za niego zapłacisz.

Podtrzymuję moją opinię, że na początek trzeba spróbować zebrać jak najwięcej informacji, które pozwolą odrzucić ewidentne miny od potencjalnie wartych zainteresowania aut jeszcze PRZED ich obejrzeniem, aby nie wydawać pieniędzy na darmo.

aha... i jeszcze jedno do ADELAJDA - nie wiem, jak koledzy, do których pisałeś (aś?) ale ja nie preferuję seksu przez internet, bo gdzieś tam podczas burzliwej dyskusji padły takie płytkie argumenty ad persona jako konrargument...
edeks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2012, 11:50   #55
Roman_Gie
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-05-2012
Model: Lexus IS300h
Silnik: 2.5
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

Nikt tu nie pisze, że auta po leasingu są złe- sam takie sprzedaje, ale legalnie. Z fv23%, nie na FVmarża.
Adelajda albo rżniesz głupa, albo.. nieważne. W każdym bądź razie ceny mk4 2,5t są na Zachodzie na nieco wyższe niz 2,0 tdci, a do tego dochodzi ta pieprzona akcyza (18,6%) tak więc: skoro 2,0 tdci Titanium z Niemiec/Holadnii z przebiegiem 150 tys km powinno po sprowadzeniu, opłatach i doliczeniu prowizji 2000 pln kosztować ok. 40 000 pln to 2,5 t powinno po opłatach być droższe o różnicę w akcyzie, tj. 6-7 tys pln.

Nikt nie pisze tu (chyba), że auto jest kradzione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co Wy chcecie sprawdzać na Policji i po co?

Cytat:
a zdanie mam takie, że samochód jest wart tyle ile ktoś chcę za niego zapłacić.
ja też, tylko wytłumacz mi czemu handlarze sprowadzający auta zza granicy mają:
tańsze auto A po sprowadzeniu(transport, prowizja, opłaty celno-skarbowe) niż analogiczne auto A w Niemczech, Holandii, Belgii?

czy nawet (znam przypadek osobiście), że auto kupione na nabycie wewnątrzwspólnotowe (czyli w cenie netto- VAT do zapłaty w PL i obowiązek wyst. FV23%) a w Polsce handlarzyk wystawia 2 dni po sprowadzeniu fv marża, a cena brutto po opłatach jest niższa niż cena netto+VAT, bez opłat?

Cytat:
Podrzuciłem 3 linki najniższych ofert na allegro i otomoto, które spełniały moje wymagania po to by ktoś coś doradził.
no zajebiste podjeście, a jakie to kryteria, jeśli można wiedzieć? kierownica po lewej stronie i auto w jednym kawałku (bezwypadkowe lub po wypadku, ale naprawione)?
widać, że szukasz ceny, nie auta. Choćby po tym, że nie zauważyłeś, że w jednym jest padnięty silnik ...
Cytat:
Jeśli macie coś fajnego na sprzedaż w cenie do 35 tys. chętnie zobaczę.
ja mam mk4 1,8 tdci gold x, 2008, 176 tys km, chcesz? Bo chyba żartujesz jak chcesz sprowadzone 2,5t titanium za tyle...

Wybacz, ale nie pochwalam i nie rozumiem takiego podejścia do zakupu. Mimo wszystko powodzenia, przyda się.
Pozdrawiam
Roman_Gie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2012, 12:32   #56
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2007 2,5 benzyna

Cytat:
Napisał mushi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli macie coś fajnego na sprzedaż w cenie do 35 tys. chętnie zobaczę.

Pozdro
Jeśli szukasz 2.5t w tych pieniądzach (tj. po gwarancji i z przebiegiem 100-200 tys) to sugeruję, by odłożyć jeszcze "grosz" na ubezpieczenie gwarancyjne G12, co się wiąże z drogim przeglądem w ASO. Ale w sumie i tak wyjdzie taniej niż ewentualne koszta naprawy tego silnika.
Mi przy 64 tys. rozleciał się napinacz paska rozrządu, niestety musiałem za remont silnika zapłacić sam: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.