Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-11-2014, 13:39   #11
marioIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

chłopcy/Panowie nie uogulniajcie bo nie klikacie z małolatem który nie ma pojęcia
takie teksty kojarzą mi się z handlarzami dla nich właśnie wygląda to tak jesli nie wstawili ćwiartki z innego auta albo pralki to auto jest bezwypadkowe - no wybaczcie...
Nie ważne jak sie nazywa auto bezwypadkowe bezkolizyjne ja jako kupujący chce poznać jego historie i naprawy - za dużo wymagam?

Kiedy sam sprzedawałem megane III coupe 2 lata temu to opisałem że było 3 razy lakierowane, z opisem co i kiedy, kupujący dostał też fotki z przed napraw a było to moje auto nowe z salonu. Proste uczciwe? można ? no można..Ale są ludzie i taborety po prostu.


Ostatnio edytowane przez marioIII ; 13-11-2014 o 13:43
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2014, 15:20   #12
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

teoria się zgadza, praktyka jednak już niekoniecznie. Tutaj masz dealera Forda u którego robiłem parę inspekcji i można go polecać. Jednak ceny są inne niż podajesz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2014, 07:12   #13
marioIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

Czesław55 dzięki za linka
co do cen masz rację są wyższe ale pamiętajmy, że przy salonie aso cena aut używanych często jest wyższa ok 20-25% niż u sprzedającego indywidualnie osobnika, który sprzedaje auto krajowe i na fakturę. Ale znalazłem tu kilka ciekawych focusów z 2010 r. przy okazji. Póki co zgłębiam więc temat focusa.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2014, 07:53   #14
G0 Mułek
ford::advanced
 
Avatar G0 Mułek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Przyjaźń k. Gdańska
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0 Bi-Turbo 213KM
Rocznik: 2021
Postów: 176
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

Pamiętaj, że w ASO można i na używane wyrwać dobry rabat np 3-4 tyś zł.
G0 Mułek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2014, 07:58   #15
marioIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

Wiem wiem i mocno negocjuje, mam pytanie w kwesti podatku vat, widzę że Czesław jest obeznany w tym temacie doskonale i liczę na info, z uwagi na fakt, że znalazłem ładne auto o prywatnej osoby i może będę ja zakupował, na firmę swoją ale nie na fakturę tylko na umowę kupna/sprzedaży pojazdu, to czy powinienem się martwić o ewentualnie nizapłacony vat podczas transakcji Polaka który auto kupił za granicą? Dodam że auto jest zarejestrowane w kraju od stycznia i jest na osobę fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej ta osoba sama sobie zakupiła to auto za granicą.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2014, 20:56   #16
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

W kraku mają u Forda z 2010 już od 35 tyś. Z gwarancją, da sie urwać z tej ceny co nieco.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2014, 22:38   #17
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

marioIII nie kumam do końca o co pytasz w ostatnim poście, napisz do mnie priv jasno ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2014, 13:21   #18
marioIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

Cytat:
Napisał Wojtek O. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kraku mają u Forda z 2010 już od 35 tyś. Z gwarancją, da sie urwać z tej ceny co nieco.
http://www.pewneuzywane.pl/showusedcar.php?car=52057&
\\\


kupowałem u nich w 2012 volvo s40 1.6D z przebiegiem 90 tkm,
wolałbym jednak focusa w gold jest mniejszy a sprzedałem lagune III żeby coś mniejszego zakupic dziś testowałem fiestę 1.4tdci 1km ode mnie bezwypadkowa z 2011 za 27.500 z przebieg 102 tkm auto poleasingowe sprzedaje gosciu który kupił je w maju za 25.500 zł czarny metalik ale bardzo zapuszczony lakier i całe auto.

Wczoraj testowałem w Chorzowie pięknego focusa 1.8tdci gold sedan wszystko było pięknie tlko jak podniósł maskę to na silniku było pełno resztek gąbki z wygłuszenia klapy a samo wygłuszenie na klapie miało wytopione pole wielkości średniej patelni, no i wystraszyłem się co było przyczyną tej temparetury, a autko zadbane i lakierowany tylko jeden błotnik tyl na 200 mikronów.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2014, 21:12   #19
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

W krakowie na hucie oglądałem fajną fokę mk.2 w kombiku i właśnie goldX chciał za nią chłopak 25tyś. 123 tyś przebiegu jeśli mnie pamięc nie myli
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2014, 15:32   #20
marioIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup używanego budżet 27-32 tys

no właśnie tyle co sprzedałem kombika w lagunie i chce coś mniejszego, dużego to mam outlanderaa to ma byc nieco mniejsze auto, najwięcej jest ofert z Wawy ale gonic tam, żeby na miejscu się rozczarowac byc może, to spore ryzyko utraty czasu i zdrowia, jesli jest ktoś chętny z Wawy aby obejrzec auto w stolicy?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.