Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-10-2007, 22:13   #1
Bródka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 6
Domyślnie Brak poduszek

Witam

Okazalo sie ze moj nie dawno kupiony ford mondeo nie ma poduszki powietrznej pasazera a kierowcy byla odlaczona (podlaczylem ja) co jestem zdziwiony bo jak widze samochod nie byl bity albo byl bardzo dobrze zrobiony, zorientowalem sie ze nie ma poduszki rozbierajac tablice licznika kilometrow ktos odizolowal folia styki dochodzace do zarowki poduszek powietrznych i podlaczyl kabelkiem z ABS i dlatego zarowka gasnie bo bieze napiecie z kontrolki abs

Mam do was pytanko czy warto kupowac uzywane poduszki tzn zdemontowane bo przypuszczam ze ktos zdemontowal te poduszki, moze i nawet kilka lat temu bo samochod byl w 2000 roku sprowadzony z niemiec

Kontrolka poduszki na desce miga piec razy co jest dziwne bo to oznacza z tego co wiem brak bocznych poduszek, samochod ma nie fabryczne fotele recaro, nie mam pojecia czy samochod mial fabrycznie cztery poduszki, slyszalem ze trzeba spiac koste pod siedzieniem czy cos ale nie wiem co i jak

Co do poduszki pasazera to ile powinno byc kabli jeden czy dwa ?

I czy zalozenie tych poduszek wymaga specjalistycznego serwisu ?

Pozdrawiam

Bródka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2007, 23:18   #2
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,207
Domyślnie

Cytat:
Kontrolka poduszki na desce miga piec razy co jest dziwne bo to oznacza z tego co wiem brak bocznych poduszek, samochod ma nie fabryczne fotele recaro
Pewnie w oryginale miał 4 poduszki ,a po przekładce foteli już ich brak i stąd taki kod poduszek
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2007, 23:24   #3
Bródka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 6
Domyślnie

Tak myslalem ale mozna cos z tym zrobic np podlaczajac pod komputer wykasowac boczne poduszki aby ich nie pamietal lub cos zrobic aby myslal ze sa i nie migal ta kontrolka
Bródka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2007, 06:25   #4
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,207
Domyślnie

Nie mam pojęcia czy coś się da zrobić.Jedź do jakiegoś elektryka może on coś pomoże
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.