Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-04-2017, 16:35   #261
kamzikowy
ford::amateur
 
Imię: Kamzik
Zarejestrowany: 01-12-2012
Model: SMax
Silnik: dwa zero dizel
Rocznik: 2010 międzylift
Postów: 8
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno nie masz złącza USB w schowku po stronie pasażera ?
Nie mam w ogóle złącza USB, nawet w schowku, mimo, że to wersja Titanium.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

kamzikowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 16:38   #262
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Twój moduł VC/BT jakie ma oznaczenie ?
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 18:24   #263
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,484
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał kamzikowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam w ogóle złącza USB, nawet w schowku, mimo, że to wersja Titanium
po VIN tez??
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 22:39   #264
kamzikowy
ford::amateur
 
Imię: Kamzik
Zarejestrowany: 01-12-2012
Model: SMax
Silnik: dwa zero dizel
Rocznik: 2010 międzylift
Postów: 8
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał szynszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po VIN tez??
Po VINie, na FORD.ETIS pokazuje mi, że nie mam klimatyzacji, a w rzeczywistości jest automatyczna 2 strefowa. Ale jeśli chcesz wiedzieć szczegółowo - to nie, na etisie w ogóle nie ma słowem czy USB jest czy go nie ma. A nie ma na pewno, parę lat już to auto mamy w rodzinie, ale na wszelki wypadek jeszcze się sprawdziłem wszystkie zakamarki.
Ten model jest trochę dziwny, niby Titanium a nie ma np. schowków pod siedzeniami kierowcy i pasażera, nie ma tacek na tych siedzeniach dla pasażerów z tyłu, ma pięć siedzeń, nie miał VC i zestawu głośnomówiącego (aktualnie już ma oryginalne, w tym niemieckie VC), etc. Takie gołe Titanium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale ma 9 głośników, przyciemniane szyby, jednożarówkowe ksenony z przysłoną na długie i krótkie światła + halogeny skrętne do doświetlania zakrętów, czujki zmierzchu i deszczu, więc może to wersja nawet Titanium Platinium X (jak wyczytałem tutaj na forum). Sam już nie wiem, nie jestem szczególnym miłośnikiem motoryzacji więc się tak mocno nie wgryzam. Ale auto jest 100% pewne, kupione salonie warszawskim, od nowości w rodzinie. Trochę zastanawiajaće, że w 2010 roku nie dodawali złącza USB.

EDIT: na etisie w głównych informacjach dot. modelu jednak podają, że klimę ma oraz jaką, ale niżej w specyfikacji szczegółowej piszą, że jej nie ma. Taka sprzeczność.

Ostatnio edytowane przez kamzikowy ; 22-04-2017 o 23:15
kamzikowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2017, 08:26   #265
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał kamzikowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w specyfikacji szczegółowej piszą, że jej nie ma.
Informacja na temat braku klimatyzacji nie dotyczy przez przypadek tylnej klimatyzacji ?
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2017, 09:09   #266
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,484
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Informacja na temat braku klimatyzacji nie dotyczy przez przypadek tylnej klimatyzacji ?
wg mnie brak klimatyzacji oznacza manualna klimatyzację. Ja mam ten sam opis. ale w głownym oknie ETIS jest automatyczna dwustrefowa.
w tych mniej ważnych funkcjach własnie mam że mam BT/VC + USB. usb było ale nie działało. BT był odpięty. gdyby nie VIN nie drążyłbym tematu
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2017, 13:23   #267
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał kamzikowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam w ogóle złącza USB, nawet w schowku, mimo, że to wersja Titanium.
A w podłokietniku?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2017, 14:05   #268
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Miałem ten sam problem ...
Auto krajowe, międzyliftowe, 2010 r.
Na początek poszła diagnoza auta.
Okazało się, że mam całą instalację do modułu i mikrofonu (w podsufitce).
Potem zakupy:
- schowek z gniazdem USB,
- moduł + pajączek + kabel USB
- mikrofon,
- manetka kierunkowskazu.
No i na koniec jeden z dobrych ludzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mi to wszystko pospinał i "pokazał" autu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opłacało się trochę pokombinować i teraz cieszyć się dodatkowym wyposażeniem ...
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2017, 11:40   #269
kamzikowy
ford::amateur
 
Imię: Kamzik
Zarejestrowany: 01-12-2012
Model: SMax
Silnik: dwa zero dizel
Rocznik: 2010 międzylift
Postów: 8
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Zrobiłem ten update software'u Bluetooth z 11.2012 ale nie pomogło to na pykanie w głośnikach. Wygląda to tak, że w czasie jazdy, kiedy gra sobie radio, nagle przestają grać wszystkie głośniki oprócz tego na desce. W tylnych drzwiach, w głośnikach słychać miarowe "pykanie" a ten środkowy gra tak nijak, bez basu, cicho, ale gra.

Może ktoś ma namiary na software do takiego Radia Sony jak w poście wyżej? Spróbuję zaktualizować.
kamzikowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2017, 12:42   #270
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Aktualizacja Ci raczej nic nie da. Problem jest ze sprzętem.
Jak chcesz, mam takie (działające) radio na zbyciu.
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , bluetooth mk4 , elmconfig , mondeo mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.