Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-05-2009, 20:10   #11
szymar
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy 2001
Silnik: 1.9 tdi 90KM
Rocznik: 2000
Postów: 319
Domyślnie Odp: Wycieraczki - chyba oszaleję :)

Wycieraczki to wredne bestie - zawsze zawiada wtedy kiedy trzeba je uzycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z przody tylko demontaż i ogolne czyszczenie - z tylu zreszt tez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moze rozwiazaniem sprawy byloby uzywanie ich regularnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrowienia
szymar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2009, 10:34   #12
przemoluz
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2004
Skąd: Glasgow
Model: Galaxy
Silnik: 2.3
Rocznik: 2001
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wycieraczki - chyba oszaleję :)

Niekoniecznie. Mieszkam w Szkocji gdzie nieczesto zdaza sie by nie padalo a jednak moje wycieraczki tez daly rade sie zatrzymac. Zdjalem obudowe i rynienke, spryskalem WD40 ale za wymontowyanie mechanizmu sie nie biore bo jak sie znam to pewnie zepsuje. W poniedzialek wysle do zaprzyjaznionego warsztatu.
__________________
Ford Galaxy ZETEC 2.3 2001,Mercedes-Benz CLK 200k 2001, Mercedes-Benz S124 E220 kombi,VOLVO V70 2.3T, VOLVO 850 2.4, Mazda Xedos 2.0, Ford Scorpio 2.0 EFI automatic, FORD MONDEO 2.0 (136KM), Sierra 1.6 (ok 25KM) bo prawie nie jeździła :-)
przemoluz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2009, 12:36   #13
pepero
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-09-2007
Skąd: Rzeszów
Model: Sharan, GALAXY TITANIUM
Silnik: 1.9 TDI 115KM, AUY, TDCI 163KM
Rocznik: 2001, 2011
Postów: 97
Domyślnie Odp: Wycieraczki - chyba oszaleję :)

Zaczerpnięte z innego forum:
"Dobra, mówię co jest, ale nie powiem jak się z tym uporać.
Ściągniecie kubek z magnesami i dostaniecie się do wirnika. Teraz igłą, zapałką czy czym tam chcecie poruszacie prętami uzwojenia zaraz koło chorągiewek komutatora.
Zobaczycie ile ich jest oderwanych, przez to wirnik nie wytwarza właściwego pola.
Nie pytajcie jak to naprawić, powiem tylko tyle-samo dolutowanie pomaga na tylko chwilę. Ja akurat mam metodę niemal wieczną, mogę dać i 10 lat gwarancji."
Ja osobiście też wyciągałem niedawno mechanizm, ale na szczęście był tylko zapieczony sworzeń.

pozdrawiam
pepero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.