Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-05-2023, 13:55   #221
zoozool
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-12-2022
Model: Mk3
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Mam focusa mk3 i wypalało mi DPF i pokazało, ale faktycznie dopiero po 5 min od wypalania faktycznego, wcześniej już podniosło obroty i temperatura wskakiwała do 500 stopni i zero komunikatu.

zoozool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2023, 22:01   #222
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Dzisiaj "taka ciekawostka", która mnie samego "wprawiła w takie pewne osłupienie"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oto "obraz, który mówi więcej niż 1000 słów"...


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla "niedowierzających własnym oczom" dodam jeszcze zbliżenie pokazujące, że "tak, tak - to jest właśnie "mod Damiana dla Sync3 (tu jako nakładka na Apple CarPlay...) w pełnej krasie swego kodu"... No może poza tymi "chińskimi krzaczkami", które się pojawiły "same z siebie"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednak nie jest to taka "prosta kopia" naszej pracy.... Chińscy koledzy wykazali się sporą inwencją i jako bazę sprzętową wykorzystali "pudełko dedykowane" innego twórcy analogicznych rozwiązań...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powstała więc "czysto chińska" mieszanka CUDZEJ PRACY...

Tak trochę nie wiadomo czy się wściekać z powodu jawnej kradzieży czy też "być dumnym", że "to nas właśnie Chińczycy okradają"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - w związku z tym, że Adrian @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dziś podjął decyzję, że zmontuje kolejne 10 (OSTATNIE!!!) "pudełek Damiana" nadarza się NIEPOWTARZALNA OKAZJA zakupu ORYGINAŁU zanim na Aliexpress pojawią się "klony" w dowolnym kolorze i NIEAKTUALNEJ JAK ZAWSZE WERSJI...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapisy na ostatnie sztuki - jak zwykle w "wątku handlowym" - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dla "ciekawych jak to wycenili Chińczycy" informacja - cena w Chinach za to "w dużej mierze nasze pudełko" waha się między 300 a 1000 juanów - czyli od ok 200 do 600zł. Nie widziałem konkretnych ofert, posługuję się informacją od Chińczyka, który rozpowszechniał powyższe fotki, więc nie umiem odpowiedzieć "gdzie są te aukcje"...


======================================

"Uczynni" jednak podrzucili link do aukcji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

"Dość bezczelny Chińczyk" wziął i użył nawet zdjęć z pierwszego postu w tym wątku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i jak widać - "u Chińczyka jest duża promocja"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 18-05-2023 o 23:29
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2023, 08:30   #223
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Czy jest ktoś z Warszawy z pudełkiem, żebym mógł zamienić się na chwile i sprawdzić działanie pudełka?
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2023, 09:16   #224
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Tak, jest ktoś ��
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2023, 13:40   #225
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Została wydana nowa wersja modu do Sync3 do obsługi ‘pudełka Damiana’. Każdy otrzymał ją na maila.
Proszę sprawdzać folder 'spam' - z uwagi na długość listy dystrybucyjnej oraz załączony plik .zip, programy pocztowe mogą tego maila traktować jako 'podejrzanego o spamowanie'... Ja na to nie mam wpływu...

Zmiany dotyczą jedynie obsługi kamer (zarówno poprzez moduł IPMB jak i podłączonych przez wbudowany w CANbox przekaźnik).
Jeśli nie ma się przedniej kamery parkowania, to można tego modu nie wgrywać.

Mod wgrywa się bez żadnych dodatkowych operacji. Ten mod ‘przykrywa’ poprzednie wersje bez żadnej kontroli czy też jakichś komunikatów…

Koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przypominam, iż ma wgrany niestandardowy mod 'RVC on demand' a kod źródłowy 'moda Damiana' przygotowany jest pod standardowy (dostępny na fmods.net) ten mod. Musi sobie więc Kolega 'ogarnąć' tę sytuację we własnym zakresie...

Z kolei Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podał błędny mail (lub ja mam go błędnie zapisany na liście odbiorców - na jedno wychodzi...). Możliwe też, że gmail jakoś "szczególnie" chroni Kolegę... W każdym razie dostałem w jego przypadku zwrotkę 'rejected', że mail nie jest dostarczony...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-05-2023 o 14:04
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2023, 13:42   #226
rafalek.krupinski
ford::beginner
 
Avatar rafalek.krupinski
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-11-2019
Model: Ford S-MAX MK2
Silnik: 2.0L Duratorq (110kW/150PS)
Rocznik: 08/2016
Postów: 42
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Witam, mail dotarł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprawdzę dopiero jutro na samochodzie co się zmieniło.
__________________
Ford S-Max MK2 Modyfikacje: ACC -> PreColision -> HUD -> HAK elektryczny-> Heated Steering Wheel -> RearCAM -> BLIS -> CTA -> Inverter 230V -> TCU -> FrontCAM -> IPMB.
rafalek.krupinski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2023, 09:40   #227
zoozool
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-12-2022
Model: Mk3
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Zaraz piszę e-mail na priv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziwne, że zły jak pierwsza wersja przyszła bez problemu
zoozool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2023, 15:44   #228
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Cytat:
Napisał zoozool Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Dziwne, że zły jak ...
Jednak dobry, tylko gmail 'strzelił focha' i przysłał mi zwrotkę 'rejected'...
Teraz poszło na ten sam mail - i doszło...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2023, 17:42   #229
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, jest ktoÅ› í*½í¸

No tak… zapomniałem. Masz go jakoś na wierzchu czy musisz rozkręcać obudowę?
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2023, 17:54   #230
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Daję radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.