Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2013, 11:35   #61
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
ze jest to 100% bezpieczne, bo tak Ci mówi Twój znajomy księgowy, czy jakis inspektor urzędu skarbowego, bo raczej nie zaryzukują oni podpisania Ci na papierze takiej deklaracji ..
Ja nie pisze i nie pisałem nikomu: Kupuj,śmiało na 100% nic nie będzie.

Napisałem że wg mnie i osoby która ma pojęcie o przepisach, nic być nie może temu kto kupi od komisu na f.vat-marże.

A to czy ktoś kupi czy nie to jego sprawa,czy ja kogoś na coś namawiam?

A co do Twojego przykładu....jeśli towar kupiłeś za 1/2 ceny jak najbardziej możesz i powinieneś odpowiadać za paserke,ale to tez inny temat...co innego jak kupiłeś za cenę rynkową i masz dowód zakupu,a co innego jak nie wiadomo skąd od kogo i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Ten temat i wałkowanie wkoło tego samego chyba nigdy sie nie skończy,jedni pisza swoje inni wiedza lepiej mimo że ani jedna tu obecna osoba nie powiedziała jasno i wyraźnie: Tak,musiałem zabulić za kogoś VAT mimo że miałem f.vat-marże w ręku i właściciela komisu który handluje od x lat autami....ehhh

__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez RafałB ; 23-04-2013 o 11:39
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 12:28   #62
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten temat i wałkowanie wkoło tego samego chyba nigdy sie nie skończy
skończyłby się dawno gdybyś ze swoimi księgowymi nie wyjeżdżał. Pisałem też że dzwoniły do mnie osoby które właśnie zostały wezwane do skarbówki na "rozmowy" , finału jeszcze nie znam , mam nadzieję że się dowiem jakie było zakończenie. Jeżeli wyjdzie na nasze, poproszę Ciebie o przelanie kasy (sporej) na konto potrzebujących. Ryzyko wg.Ciebie żadne więc pewnie zgodzisz się na to bez problemu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 12:58   #63
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli wyjdzie na nasze, poproszę Ciebie o przelanie kasy (sporej) na konto potrzebujących. Ryzyko wg.Ciebie żadne więc pewnie zgodzisz się na to bez problemu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosić możesz,nie Ty 1szy nie ostatni w tym kraju spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja ten temat skończyłem i nic już tu więcej nie napisze bo nie ma sensu,ktoś zapytał mnie więc zapytałem księgowego i dziele się opinią na forum w dobrej wierze,ale wychodzi jak zawsze...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 14:14   #64
Koenig
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Na moje oko to tu już nie chodzi nawet o to kto za kogo bedzie ten VAT płacił. Jeśli zaistnieje takie podejrzenie auto zostaje zatrzymane do wyjasnienia bądź zakończenia sprawy. Jak wiadomo może to trwać w naszym kraju nawet kilka lat. I ta "utrata mienia" jest chyba bardziej dotkliwa niż zapłacenie tego VATu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 00:03   #65
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

RałałB, temat jest wałkowany już od dawna i w pytaniach o kupno autka, ale teraz jakimś ziwnym trafem do czesława555 dzwonią ludzie z pytaniem o jakąs skarbówke a wcześniej przez pare miesięcy nikt.
Jakiś monopol na wiedze, doświadczenie i klientów się robi na tym forum.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 03:19   #66
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Nikt nie zapłacił kary ,źle ,ktoś zadzwonił,dziwne. Zawsze coś podejrzanego (chyba syndrom Smoleńska). Napiszesz pozytyw o aucie, eeee na bank się myli a może to jakiś znajomek sprzedaje. Typowe zachowanie i jakoś przestaje mnie dziwić.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 25-04-2013 o 05:44
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 05:29   #67
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
RałałB, temat jest wałkowany już od dawna i w pytaniach o kupno autka, ale teraz jakimś ziwnym trafem do czesława555 dzwonią ludzie z pytaniem o jakąs skarbówke a wcześniej przez pare miesięcy nikt.
Jakiś monopol na wiedze, doświadczenie i klientów się robi na tym forum.
Monopol ? nie, ale doświadczenie jest i zawsze chętnie się uczę żeby popełniać jak najmniej błędów .
Poczytałem trochę twoich postów i ciągle coś ci się nie podoba w autach które ludzie chcą kupić, a to cena , a to coś źle tam poskładane , a to podjerzewasz jakieś oszustwo na Niemca i odradzasz zakup auta.
Dziwne że piszesz takie opinie, jakiś monopol na wiedzę ? klientów się robi na tym forum...czyżbyś zajmował się sprzedażą aut ?
Oczywiście ironizuję, bo może ktoś tego nie zrozumieć. Dziwne też że masz taką wiedzę a pytasz w innych postach o takie proste sprawy jak coś tam zrobić.Można komuś dokopać na forum ? Można i o to chyba chodzi niektórym. Przepraszam za takie osobiste wycieczki ale tyle wywnioskowałem z twoich postów, więc się zastanów i jak nie masz nic do dodania na temat podany w tym wątku, to nie pisz. Masz coś do mnie ? wal na priv, chętnie podyskutuję. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 25-04-2013 o 06:02
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 10:17   #68
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Czesław weż ty sie czep innego roweru, ja nic nie pisze o żle poskładanych autach , to ty tak piszesz że ze zdjęc juz widzisz że autko mnalowane i żle poskładane mimo że auto dobrze się prezentuje na zdjęciach. To ty tu wypisujesz o swoim doświadczeniu, sokolim oku .
Nigdzie w porównaniu do ciebie na forum nie piszę o swoim dużym doświadczeniu. Co do sprzedaży samochodami już na forum w pewnym poście gdzie też wymienialiśmy zdanie opisałem że zajmowałem się handlem samochodami ale skończyłem z tym, bo wiekszość ludzi w polsce chce kupować samochody 8-10 lat w stanie idealnym jak z salonu a cenie tych poskładanych wiec dałem sobie spokój i dletego coś nieco wiem na temat papierologi z przywozem samochodów.
Ja kończe pisanie w tym dziale , pozatym szczególnie udzielasz się w dziale kupujemy samochód...
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 10:30   #69
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 25-04-2013 o 10:32
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 13:19   #70
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Czesław może zadzwoń do połowy osób która dzwoniła do Ciebie w sprawie wałka i napisz jak skończyła się dla nich zabawa z wałkami na VAT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.