Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2016, 20:11   #651
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał gregor75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie kumam o co Ci chodzi z tymi jadącymi z tyłu ???
Po prostu ich to razi, mam radyjko to i słyszę ,dość często jeżdżę w nocy po autostradach, kierunek -zmiana pasa, wyprzedzam-kierunk i wracam na pas...mogłbym nie wrzucać kierunku jak wracam na pas ale nawykowo to robię, i jak szybko wracasz na pas a jest ciemno to razisz gościa który jedzie z tyłu

Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2016, 20:34   #652
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Kierunkowskazem ? To ktoś miał chyba delikatne oczy co cie upomniał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z drugiej strony jak jedzie jedyny tir przez N kilometrów to nikt się nie obrazi jak nie wrzucisz kierunku.
Inna sprawa , można włączyć i wyłączyć kierunek , wtedy mrugnie tylko ... hmmmmm no właśnie u mnie nie mruga raz. Jeżeli wyłącze podczas pierwszego mrugnięcia to mruga 3 razy , a jeżeli wyłącze podczas drugiego mrugnięcia to pozostaje dwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Raz się nie da
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2016, 20:56   #653
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu ich to razi, mam radyjko to i słyszę ,dość często jeżdżę w nocy po autostradach, kierunek -zmiana pasa, wyprzedzam-kierunk i wracam na pas...mogłbym nie wrzucać kierunku jak wracam na pas ale nawykowo to robię, i jak szybko wracasz na pas a jest ciemno to razisz gościa który jedzie z tyłu
Masz zaczac mrugac sygnalizujac zmiane i skonczyc po ukonczeniu manewru zmiany pasa. Co to za debilne uwagi ze kierunek oslepia? Moze stopy tez oslepiaja wiec odlaczyc? Nastepnym razem mu powiedz do radia aby sie udal do okulisty. A moze ma wscieklizne i zwiazany z nia swiatlowstret?
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2016, 21:12   #654
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,065
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jak szybko wracasz na pas a jest ciemno to razisz gościa który jedzie z tyłu
A światła pozycyjne go nie rażą?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mówiąc o STOP wspomnianych wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy, ogarnijcie się bo wydziwiacie !Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2016, 23:14   #655
monTTana
ford::average
 
Avatar monTTana
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Model: Mondziak 4
Silnik: 2.0 po mapce 185km 420nm
Rocznik: 2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Eee a można włączyć taką funkcję, że po zagaszeniu silnika radio dalej gra (bez wymiany zegarów na poliftowe) i wyłącza się dopiero po otwarciu drzwi? Wertuję ten temat ale nie mogę się doszukać niczego nowego.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda!
monTTana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 06:44   #656
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał monTTana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Eee a można włączyć taką funkcję, że po zagaszeniu silnika radio dalej gra (bez wymiany zegarów na poliftowe) i wyłącza się dopiero po otwarciu drzwi? Wertuję ten temat ale nie mogę się doszukać niczego nowego.
Jest coś takiego w standardzie, chyba w sofcie 12xx Jak Tedi aktywował mi tempomat to przy okazji wgrał nowe oprogramowanie i teraz radio gasnie dopiero jak drzwi otwierasz.
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 08:06   #657
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,162
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest coś takiego w standardzie, chyba w sofcie 12xx
w 14xx jeśli chodzi o softy Conversa FL

w małych zegarach od któregoś miesiąca 2012 też jest (moje były z maja i to działało)
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 09:39   #658
monTTana
ford::average
 
Avatar monTTana
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Model: Mondziak 4
Silnik: 2.0 po mapce 185km 420nm
Rocznik: 2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w 14xx jeśli chodzi o softy Conversa FL

w małych zegarach od któregoś miesiąca 2012 też jest (moje były z maja i to działało)
no dobra ale ja mam przedlifta. Można tak w przedlifcie?
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda!
monTTana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 09:50   #659
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,162
Domyślnie Odp: Tips & tricks

nie
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2016, 18:33   #660
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Tips & tricks

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu ich to razi, mam radyjko to i słyszę ,dość często jeżdżę w nocy po autostradach, kierunek -zmiana pasa, wyprzedzam-kierunk i wracam na pas...mogłbym nie wrzucać kierunku jak wracam na pas ale nawykowo to robię, i jak szybko wracasz na pas a jest ciemno to razisz gościa który jedzie z tyłu
Kolego nie przesadzaj, a jak mrugniesz tylko raz i ktoś z tyłu tego nie zauważy i wyląduje swoim przodem na twoim boku ? - bo będzie chciał wyprzedzać.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , tips , tricks



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.