Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-05-2008, 06:03   #491
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał kubuspuchaty
azet, to Ty z Kalisza czy Konina ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leasing :fcp19

__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 17:18   #492
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

byłem sobie w bemo Motors ,i znalazłem katalog fordowski z akcesoriami i czytam między innymi co pisze cyt. ,, zestaw do stylizacjii MS Design *- dostępny do wersji 4-drzwiowej Mondeo;składa się z przedniego i tylniego progu zderzaka,tylnego spojlera i progów bocznych.W celu uzyskania dalszych informacjii prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Forda "a chwilę wcześniej z jakimś młodzikem szukałem spojler do sedana i nie znaleźliśmy. czyżby coś się ruszało ?
z kolei ( jeszcze nie sprawdziłem ), drugi facet na pytanie czym się różną progi w sedanie od wersji 5 d, rzucił mi że coś obiło mu się o uszy że sedan jest większy o ciut, to by chyba wyjaśniało dlaczego coś jest tylko do 5d , jeżeli brakuje im z 1 cm, nie ukryją tego .
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 17:51   #493
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał azet
,, zestaw do stylizacjii MS Design *- dostępny do wersji 4-drzwiowej Mondeo;składa się z przedniego i tylniego progu zderzaka,tylnego spojlera i progów bocznych.W celu uzyskania dalszych informacjii prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Forda "
a mógłbyś proszę jakieś szczegóły, choćby na PW odnośnie tego MS Design? Skąd ta informacja, jakiś folder czy co? Może mógłbyś skan zrobić, będę mocno zobowiązany bo wciąż jeszcze nie zrobiłem sobie zderzaczka :fcp26
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 20:39   #494
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał PAFFCIO
Cytat:
Napisał azet
,, zestaw do stylizacjii MS Design *- dostępny do wersji 4-drzwiowej Mondeo;składa się z przedniego i tylniego progu zderzaka,tylnego spojlera i progów bocznych.W celu uzyskania dalszych informacjii prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Forda "
a mógłbyś proszę jakieś szczegóły, choćby na PW odnośnie tego MS Design? Skąd ta informacja, jakiś folder czy co? Może mógłbyś skan zrobić, będę mocno zobowiązany bo wciąż jeszcze nie zrobiłem sobie zderzaczka :fcp26
ależ oczywiście, tylko że tylko zdjęcia.
leżał u nich na biurku" katalog akcesoriów do wszystkich modeli "według katalogu np. plastry miodu na górę 259 zł,albo to " wykończenie klapy tylnej- polerowana stal nierdzewna,tylko z zestawem do stylizacjii, do wersji 5-drzwiowej i kombi,z wydechem skierowanym w dół" :fcp15 normalanie czarna magia

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 20:46   #495
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

i druga stronka,

i dowiedziałem się że felgi 17 " nie do zastosowania z silnikiem 1,6 " dla mnie tylko 16. :fcp13

czyli wszystko jest i na jedną rurę i na dwie rury i nawet pewnie do sedana, tylko sami jeszcze nie wiedzą ,chiny już chyba niepotrzebne, tylko że tam to pewnie taniej by było :fcp14

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 21:30   #496
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

to może i LEDy się znajdą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2008, 05:51   #497
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał Leonzaw
to może i LEDy się znajdą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie, ledów brak
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2008, 14:32   #498
kubuspuchaty
ford::advanced
 
Avatar kubuspuchaty
 
Zarejestrowany: 17-01-2008
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: A.D. 2008
Postów: 469
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

azet, a Ty nie chcesz się zgłosić do tej niemieckiej firmy tunningowej ? Pisali, że to bardzo atrakcyjna sprawa , podejrzewam nawet że nawet za darmo. Ja bym się zgłosił ale mam czarną pantherkę
kubuspuchaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2008, 14:39   #499
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał kubuspuchaty
azet, a Ty nie chcesz się zgłosić do tej niemieckiej firmy tunningowej ? Pisali, że to bardzo atrakcyjna sprawa , podejrzewam nawet że nawet za darmo. Ja bym się zgłosił ale mam czarną pantherkę
ja nie kumaty po niemiecku i się raczej niedogadam a jakiś link ? co chcąć robić ?
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2008, 14:49   #500
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [Mk4] - stylizacja Mondeo

Cytat:
Napisał azet
Cytat:
Napisał kubuspuchaty
azet, a Ty nie chcesz się zgłosić do tej niemieckiej firmy tunningowej ? Pisali, że to bardzo atrakcyjna sprawa , podejrzewam nawet że nawet za darmo. Ja bym się zgłosił ale mam czarną pantherkę
ja nie kumaty po niemiecku i się raczej niedogadam a jakiś link ? co chcąć robić ?
a tu było:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale zacytuję:
Cytat:
Napisał kubuspuchaty
Na stronie jednej ze znanych firm tunningowych znalazłem takie oto ogłoszenie :

Fahren Sie einen Ford Mondeo, aktuelles Modell BA7 als Turnier oder Limousine, in weiß oder silber? Dann haben Sie jetzt die Chance auf einen supergünstigen RIEGER Bausatz inkl. Lackierung und Anbau, verbunden mit einem Fotoshooting in Eggenfelden! Das Beste: Ihr Fahrzeug wird das Top-Modell in der neuen Anzeigen-Kampagnie und wird auch im Internet und dem neuen RIEGER Katalog 2009 vorgestellt!

Interesse? Dann bewerben Sie sich formlos unter Angabe Ihrer Kontaktdaten und Beschreibung des Fahrzeugs unter topmodel@rieger-tuning.deDiese E-Mail Adresse ist gegen Spam-Bots geschützt, Sie müssen Javascript aktivieren, damit Sie es sehen können .


Ogólne znaczenie jest takie : Jeśli jesteś posiadaczem MKIV w wersji kombi lub sedan w kolorze białym lub srebrnym masz teraz szansę na przebudowę wraz lakierowaniem oraz sesją fotograficzną. Zdjęcia zostaną zamieszczone w ich katalogu na rok 2009. Dla zainteresowanych podali numer skrzynki mailowej j/w.

PS zapomniałem dodać że to to firma Rieger oraz ich adres [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , reflektor , stylizacja , tuning , xenon



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.