Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-05-2011, 08:31   #41
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał witekga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wyłaczyłem pikanie, jak miałem stłuczkę to wystrzeliła tylko poduszka kolanowa, a czołowa nie, więc nie wiem jak to jest, jednak jechałem dość wolno - ok. 20 - 30 km/h w momencie uderzenia.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam nadzieje że u mnie(i u Was) pomimo wyłączenia pikania poduchy działąją non stop.U Ciebie może nie odpaliły bo za wolno jechałeś...

__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2011, 17:38   #42
ziem
FCP member
 
Zarejestrowany: 29-04-2011
Skąd: Wawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 25
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

eeeh mam wersje przed liftowa i po liftowa,
w przed - elegancko wszystko zadzialalo...

w po liftowej... niestety po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wraca...
testowalem opcje z 9x..4x.. i jeszcze drobna kombinatoryka.. ale jak narazie nie chce sie wylaczyc..
ziem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 09:42   #43
newpolish
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Gdańsk / Kolonia / Frankfurt
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2,0 TDCi 150/180 PS
Rocznik: 2017
Postów: 276
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał ziem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak narazie nie chce sie wylaczyc..
Usiadz na fotelu. Przekrec kluczyk i wlacz silnik. A teraz w Ciagu minuty (to dosc dlugo) wpinaj i wypinaj pas do bolu az zamiga ci (bez sygnalu dzwiekowego) znaczek niezapietych pasow. Rozne wersje soflu mialy rozne cykle (6, 7, 9) wiec wpinaj i wypinaj az zamruga. Mozna rowniez dluzej wpinac i wypinac az zamruga drugi raz.
newpolish jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 12:40   #44
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

newpolish,
Wiesz może jak włączyć automatyczne ryglowanie po ruszeniu/przekroczeniu prędkości bodajże 3km/h w poliftowym eSiu? Sprawa poruszana w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] / [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - nieskutecznie niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 13:10   #45
ziem
FCP member
 
Zarejestrowany: 29-04-2011
Skąd: Wawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 25
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał newpolish Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wpinac i wypinac az zamruga drugi raz.
sprobuje jeszcze... ale dosyc dlugo probowalem, i pojawialy sie rozne wersje mrugania, po ktorych np zmieniala sie liczba pikniec przy niezapietych pasach - potrafil piknąć np 3 razy... ale po ponownym uruchomieniu wszystko wracalo do poczatkowego stanu..

jeszcze pokombinuje... i zobaczymy...
ziem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 13:20   #46
newpolish
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Gdańsk / Kolonia / Frankfurt
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2,0 TDCi 150/180 PS
Rocznik: 2017
Postów: 276
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał ziem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze pokombinuje... i zobaczymy...
ostatnim razem jak sie bawilem w nowym esie to bylo chyba 7 lub 9 razy

Ostatnio edytowane przez newpolish ; 12-05-2011 o 13:23
newpolish jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 13:21   #47
newpolish
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Gdańsk / Kolonia / Frankfurt
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2,0 TDCi 150/180 PS
Rocznik: 2017
Postów: 276
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiesz może jak włączyć automatyczne ryglowanie po ruszeniu/przekroczeniu prędkości bodajże 3km/h w poliftowym eSiu?
Jeszcze nie
newpolish jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2011, 13:55   #48
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
newpolish,
Wiesz może jak włączyć automatyczne ryglowanie po ruszeniu/przekroczeniu prędkości bodajże 3km/h w poliftowym eSiu? Sprawa poruszana w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] / [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - nieskutecznie niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AFAIK jest z tym duży problem, winna jest blokada zmiany tej opcji wprowadzona w IDS od kilku ostatnich wersji, więcej szczegółów tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2011, 16:17   #49
drinks
ford::average
 
Avatar drinks
 
Imię: drinks
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 175
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Cytat:
Napisał witekga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wyłaczyłem pikanie, jak miałem stłuczkę to wystrzeliła tylko poduszka kolanowa, a czołowa nie, więc nie wiem jak to jest, jednak jechałem dość wolno - ok. 20 - 30 km/h w momencie uderzenia.
Chyba jedno nie ma nic do drugiego, znajomy rozjechał sarnę przy 120km/h, wystrzeliła dolna poducha, zresztą dość mocno mu klapka obiła piszczele, a czołowa też nie wystrzeliła.

Żeby nie było całkiem OFF, w tym tyg elektryk w ASO będzie próbował aktywować możliwość wyłączenia sygnalizacji pasów, dam wam znać, czy coś z tego wyszło.
__________________
one good cigar can change your day!
http://forum.cigaraficionado.com.pl/...936f4d2283.gif
drinks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2012, 09:28   #50
W-F
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-09-2012
Skąd: Olkusz
Model: Focus Mk1, Galaxy Mk3
Silnik: TDDi 90KM, TDCi 163 KM
Rocznik: 2003, 2010
Postów: 17
Domyślnie Odp: Sygnalizacja niezapiętych pasów

Temat dośc stary, ale nie znalazłem rozstrzygnięcia dla wersji pojazdów po lifcie, czyli po 2010 r.

Drink, czy możesz podzielić się efektami tej wizyty w ASO i sprawą permamentnego usunięcia sygnalizacji niezapiętych pasów?

Wczoraj przy okazji przeglądu zleciłem to w ASO, ale działa u mnie tylko do momentu ponownego uruchomienia zapłonu - mam wersję Galaxy po lifcie...

czu Tobie się ostatecznie udało wyłączyć ten gong na stałe?
W-F jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.