Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2012, 10:40   #41
TypowyFacet
ford::average
 
Avatar TypowyFacet
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-06-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Focus II
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 68
Domyślnie Odp: Niewłaściwy rozruch zimnego 1.8 tdci. Film i opis w treści postu.

Co wy gadacie 1500 to są wysokie obroty ?? Ja od razu po odpaleniu i poskrobaniu szyb(gdy jest taka potrzeba) rozpoczynam jazdę na obrotach 1500-1800.W czasie jazdy silnik się o wiele lepiej nagrzewa niż na postoju.

TypowyFacet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2012, 11:45   #42
kryzys
ford::average
 
Avatar kryzys
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-07-2006
Skąd: Kraków - miasto smoków i smogu
Model: VW
Silnik: Pb
Rocznik: 2017
Postów: 188
Domyślnie Odp: Niewłaściwy rozruch zimnego 1.8 tdci. Film i opis w treści postu.

Bryyyyy, nareszcie trochę czasu się znalazło i poszedłem z miernikiem sprawdzić świece (dziś w nocy -16 stopni u mnie było a o godzinie 11 jak sprawdzałem jakieś -6 czy -7). Potierdziły się przypuszczenia kolegów, świece do wymiany !.
Pierwsza brała prąd 15,4 [A] a kolejne 0 [A], czyli grzeje tylko jedna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Niezraziłem się tym i zrobiłem próbę odpalenia silnika. Ciężko było i to bardzo, dopiero za 4 czy 5 razem odpalił. Teraz tylko do sklepu po świece i wymieniać trzeba. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za rady i przepraszam że tyle czasu to trwało, ale co zrobić...
__________________
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni..."

JEDŹ BEZPIECZNIE ! 1.8 TDCI - 220 km/h
kryzys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 17:03   #43
kryzys
ford::average
 
Avatar kryzys
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-07-2006
Skąd: Kraków - miasto smoków i smogu
Model: VW
Silnik: Pb
Rocznik: 2017
Postów: 188
Domyślnie Odp: Niewłaściwy rozruch zimnego 1.8 tdci. Film i opis w treści postu.

Świeczki wymienione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jedną która grzała zostawiłem sobie na zaś w razie awaryjnej sytuacji. Przez 3 dni niestety trochę go pomęczyłem jeszcze na tych trupach ale nie zawiódł. Przy -4 stopniach odpalał od kopa (chociaż słychać było po odpaleniu że brakuje mu ciepła), nawet przy -11 odpalił (musiałem raz go tak trochę zakatować), ciężko bardzo było i męczył się długo ale w końcu odpalił i piękną zasłonę dymną puścił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - a mówili mi że przy słabym mrozie i niesprawnych świecach te silniki nie odpalają.

Mimo moich obaw świeczki wykręciły się bez problemów, ale przez te 3 dni codziennie rano i wieczorem psikałem je dobrym penetratorem.
__________________
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni..."

JEDŹ BEZPIECZNIE ! 1.8 TDCI - 220 km/h
kryzys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2012, 22:39   #44
ziemiowit1978
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Jaworzno
Model: C-max Grand
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 35
Domyślnie Odp: Niewłaściwy rozruch zimnego 1.8 tdci. Film i opis w treści postu.

Witam

Użytkownicy drodzy ręce opadają dwa miesiące temu pisałem że mam mojego Focusa w naprawie ze względu na migającą sprężynkę i uwaga auto dalej stoi u mechanika!!! Ostatnia diagnoza trzeba wymienić wtryski na nowe bo te co są nie nadają sie do regeneracji. Auto jest teraz w Dingarze w Piekarach ktoś coś może wie na ich temat bo jest tam ju 3 tydzień i nic! Pomożecie bo już nie mam pomysłuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ziemiowit1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.