Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-02-2010, 14:14   #41
kim
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-03-2009
Model: Focus C-MAX
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 223
Domyślnie Odp: C-MAX czy Mondeo III dylemat

Jeżeli nie jesteś przesadnym stylistą i wsiadając do c-maxa nie odraża Cię plastikowe wnętrze to powinieneś być zadowolony. Ja też miałem opory, że c-max jest za mały, ale po przymierzeniu wózków i fotelików miejsca jeszcze zostało. Co do skrzypienia to duża buda (czytaj wyższa niż w limuzynie) na dziurach będzie trzeszczeć, zresztą wątpię abyś kupił samochód bez przejażdżki nim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jeśli będzie OK to witaj w gronie zadowolonych c-maxiarzy, jeśli nie to przecież masz alternatywę…

kim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2010, 20:15   #42
irogow
ford::amateur
 
Avatar irogow
 
Zarejestrowany: 19-11-2009
Skąd: Gliwice
Model: Focus C-Max Ghia
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: C-MAX czy Mondeo III dylemat

no to i ja Ci trochę namieszam w głowie przed zakupem, ja od pewnego czasu posuwam C-maxem 2,0 TDCI Ghia i muszę Ci napisać że jestem bardzo zadowolony.
Dynamika silnika rewelacyjna, spalanie dobre, co do skrzypienia tapicerki to nie wiem jak u moich przedmówców, ale u mnie nic nie skrzypi tak że jestem zdziwiony ich odczuciami , jeździłem poprzednio VW Pasatem i nie odczuwam różnic w komforcie wręcz przeciwnie na + dla C-maxa, co do bagażnika to jest trochę mały ale na + jest jego wysokość to wiele zmienia w zasadach układania bagażu, mam czteroosobową rodzinę i zapakowaniem się do niego nie mam problemu. Pozdrawiam all.
irogow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2012, 07:07   #43
andy_n
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 09-11-2009
Skąd: Marki
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: C-MAX czy Mondeo III dylemat

Odgrzewam temat.

Obecnie posiadam Mondeo MKIII (hatchback) z 2002 i przymierzam się do zamiany na c-MAX z 2008-09 roku. Rozważam jeszcze opcję MKIV.
Budżet jakim dysponuje to 36 000 zł.

Bardzo nakręciłem się na c-maxa i w powoli zaczynam mieć "klapki na oczach".

Mam pytanie o bagażniki: czy większy bagażnik znajdę w MKIII (hatchback) czy w C-max z opcją złożonej rolety?
andy_n jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2012, 10:33   #44
Lukaszko
ford::advanced
 
Avatar Lukaszko
 
Zarejestrowany: 16-11-2009
Model: Ford Mondeo Mk5
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 345
Domyślnie Odp: C-MAX czy Mondeo III dylemat

Moim zdaniem z C-Max to półka niżej i będzie ci ciasno po mondeo. Zdecydowanie polecam MKIV.
Chyba że miejsce nie jest priorytetem to wtedy C-Max może być.
Lukaszko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.