Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-08-2017, 10:46   #4111
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

To jest Ford 6000,a nie Sony.Na Sony masz z przodu napis Sony.

__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 10:56   #4112
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest Ford 6000,a nie Sony.Na Sony masz z przodu napis Sony.
Ale te radia dla forda też podobno Sony robi. No nie istotne. Tak czy inaczej nie mam streamingu a radia wymieniał raczej nie będę ponieważ muzyki zbytnio i tak nie mam czasu słuchać w samochodzie bo jak jadę to często jestem na jakichś call'ach także wydać 500zł na radio tylko po to żeby przez rok czasu użyć może z raz streamingu to raczej mi się nie kalkuluje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 11:57   #4113
zdolnycool
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2015
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benz. 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
soft conversa - jaką masz wersję?
807 bodajże


Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
zdolnycool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 12:02   #4114
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale te radia dla forda też podobno Sony robi.
Visteon, nie Sony.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 13:18   #4115
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie no spoko, tak właśnie myślałem że pomyliło Ci się ze starą wersją gdzie gniazdo było w schowku. Właśnie nie do końca będę miał USB i audio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ja mam to podstawowe radio sony i moduł bez USB i streaming'u audio. Myślałem żeby założyć pełną wersję ale nie chce mi się inwestować w auto którym pojeżdżę jeszcze rok czasu ponieważ równo za rok o tej porze, kończy mi się leasing i kupuję prawdopodobnie nowe mondeo a z kolej BT potrzebuję koniecznie ponieważ mam już za dużo punktów nałapanych wyłącznie za rozmowę przez telefon a tej z kolei nie uniknę (taka praca). Dlatego muszę absolutnie to dołożyć.

Jeszcze zapytam, masz może gdzieś jakieś dobre źródło kabla? Ewentualnie może jakieś jego oznaczenie? Trochę szukam, trochę jeżdżę i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś podobnego jak mam przy oryginalnej kostce. Z tego co sobie pomierzyłem to są to żyły 1,5mm.


Napewno nie są takie grube. Moim zdaniem 0,5 lub 0,75 mm2.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 13:26   #4116
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napewno nie są takie grube. Moim zdaniem 0,5 lub 0,75 mm2.
No właśnie i tu kolejny sprawa ponieważ ja mierzyłem średnicę zewnętrzną czyli drut w osłonie natomiast średnica jaka jest podawana w sklepach to jest średnia właśnie zewnętrzna czy średnica wewnętrzna? Bo to ma znaczenie.

Może macie jakieś namiary gdzie takie kable można kupić? Jest oczywiście wiele sklepów ale nigdzie nie mogę nic dobrać. Byłem wczoraj nawet na Wolumenie (osoby z Warszawy pewnie znają to miejsce), jest tam sporo sklepów z elektroniką, mieli kable ekranowane ale nigdzie nie mogli mi dobrać choćby czegoś podobnego. Z kolei duże sklepy sprzedają ale na szpule czyli minimum 100m Po co mi 100m kabla za ponad 1000zł.

Ostatnio edytowane przez dizel1982 ; 20-08-2017 o 13:30
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 13:37   #4117
zdolnycool
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2015
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benz. 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Mam prośbę o pomoc. Bo nie mogę ogarnąć mikrofonu. Mam bluetootha aktywnego i działa ale nie działa mikrofon. Podłączyłem go prosto do radia, żeby sprawdzić czy działa. Mam NX'a i dwa kable z mikrofonu podpiąłem w białą wtyczkę te dwa kable w pin 12 i 10 ale mikrofon nie działa. Nie da się tak podłączyć? Musi iść koniecznie przez pająka?

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Udało się ale przez pajączka. Więc może coś nie tak było podłączone bezpośrednio do radia. W każdym razie udało się zrobić wszystko. Ogromna podziękowania dla @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo cały sprzęt kupiony od niego, pomoc na telefon okazała się bezcenna.

Ostatnio edytowane przez zdolnycool ; 20-08-2017 o 14:06
zdolnycool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 14:20   #4118
bynajmniej
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2012
Skąd: W-wa
Model: Mondeło
Silnik: 2 litry
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napewno nie są takie grube. Moim zdaniem 0,5 lub 0,75 mm2.
Schemat mówi 0,35 mm2
bynajmniej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 14:55   #4119
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
natomiast średnica jaka jest podawana w sklepach to jest średnia właśnie zewnętrzna czy średnica wewnętrzna?
Anita.

W sensie Ani ta, ani ta druga.

W przypadku kabli podaje się przekrój (pi * r * r), a nie średnicę i jest to przekrój samego kabla, bez izolacji.

Tak na prawdę nie jest to też drut, tylko linka (wiele drucików splecionych ze sobą).

Ciężko będzie Ci kupić taki kabel stricte samochodowy, ale możesz spokojnie kupić kabel audio 2 x żyła w ekranie, odciąć końcówki i to wykorzystać.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2017, 15:00   #4120
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciężko będzie Ci kupić taki kabel stricte samochodowy, ale możesz spokojnie kupić kabel audio 2 x żyła w ekranie, odciąć końcówki i to wykorzystać.
No właśnie zauważyłem że jest z tym problem. A gdzie mogę znaleźć informację o średnicy takiego kabla? Zależy mi żeby nie kupić za cienkiego bo za trochę za gruby to nic nie szkodzi ale za cienki już tak.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.