Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2011, 09:36   #21
marcin89
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: Warszawa
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 63
Domyślnie Odp: porada przed zakupem - czy ford rowiazał swoje problemy?

Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cena wcale nie swiadczy o przebiegu.... Myslisz ze ladnie wypucowanych z przebiegiem 4 zamienione w 1 i wystawione za spora wieksza kase niz rynkowa wartosc, tez nie brakuje.

Wiec ja ogladajac auto wogole na przebieg nie patrze. Jest to parametr totalnie zbedny.
Moze nie dokonca dobrze sie wyrazilem co do tej ceny. Chodzilo mi o to ze nikt nie sprzeda auta w bardzo dobrym stanie, z niewielkim przebiegiem (jak na warunki niemieckie) za bezcen. Dlatego jesli auto jest w dobrej kondycji to trzyma cene wyzsza niz srednia rynkowa.
Co do przebiegu swojego mondka przy zakupie (uwaga! 3 letnie auto z niemiec 90 tys km) tez nie do konca w niego wierzylem, ale puki co (odpukac) nic sie nie dzieje, nie wychodza zadne problemy po jakims czasie (40 kkm po polskich drogach), wiec po co zaprzatac sobie glowe przebiegiem? Jezdzimy, lejemy rope, cieszymy sie z komfortu podrozowania tym samochodem. Koniec kropka. Jak komus zalezy na przebiegu, niech kupi nowe z salonu. Bedzie wiedzial ze przebieg prawdziwy.

__________________
Mondeo 2.0 TDCi 2005 -->Nasze Titanium, Nissan Note 1,5 dCi 2008, FSO 125p 87' [bo cos trzeba w zyciu kochac]

Naruszenie regulaminu par.23 i 24
marcin89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2011, 08:33   #22
kawy
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: porada przed zakupem - czy ford rowiazał swoje problemy?

dzieki za podpowiedzi, ostatecznie dam sobie z Fordem spokój, choć z drugiej strony zastanawiające jest, że Ci którzy odradzają najbardziej sami jeżdżą TDCikami. pozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2011, 08:43   #23
mmw
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Łódź
Model: Galaxy V6 Ghia
Silnik: 2.8 automat LPG
Rocznik: 2001
Postów: 63
Domyślnie Odp: porada przed zakupem - czy ford rowiazał swoje problemy?

Kolego. Wszystkie auta psują się podobnie, czy to BMW czy Ford czy VW. Oczywiście są modele z wpadkami różnymi ale problem polega najczęściej na tym, że te samochody mają gigantyczne przebiegi (chociaż na liczniku mają dużo mniej) więc mają prawo się psuć.

Podoba Ci się Mondeo, to je kup. Tylko nie patrz na rocznik a na przebieg. Jak będzie nieduży i autentyczny to dbając o auto i lejąc dobre paliwo przejedziesz tym autem masę kilometrów bez większych problemów.

Ja też nie jestem wielbicielem Fordów, kupiłem Galaxy, bo to tak naprawdę VW i tylko dlatego, ale nie uważam żeby ostatnie modele Fordów psuły się jakoś dużo częściej niż inne marki.
mmw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2011, 08:51   #24
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,202
Domyślnie Odp: porada przed zakupem - czy ford rowiazał swoje problemy?

Cytat:
Napisał kawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z wtrysków Delphi na Bosh/Siemens, ale nigdzie nie jest napisane w którym roku:2004, -5 ?
Z tego co rozmawiałem w Aso końcówka produkcji była na siemensie i nie ma z nimi problemów.Niepamiętam teraz już dokładnie ale kojarzę 2006r.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.