Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2016, 18:12   #271
gandolfinek
ford::advanced
 
Avatar gandolfinek
 
Zarejestrowany: 08-09-2011
Model: MK5 TITANIUM
Silnik: 1.5 EB 160KM A6
Rocznik: 2016
Postów: 242
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Cytat:
Napisał Luki27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jaką masz wersję, że masz grill plaster miodu ? To nie jest pakiet stylizacyjny sportowy ? (nie widzę spojlera)
Jest to "pakiet stylizacyjny nadwozia 1"- ACLAC, i nie mam tylnego spojlera jest on faktycznie w pakiecie sportowym ale ja go nie wziąłem w komplecie bo mam elektryczną klapę bagażnika i spoiler w tej konfiguracji jest nie dostępny.

gandolfinek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 18:17   #272
_vinci_
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: MONDEO MK V
Silnik: EcoBoost 1,5 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 89
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Cytat:
Napisał the_eagle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I ja odebrałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i też się cieszę jak dziecko.
Cisza to na pewno coś co jest zdecydowanie na plus. Charakterystyka silnika bez konkretnego kopa jak w 1.8 tdci...ale samochód fajnie ciagnie do 6tys obr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na razie na spalanie nie patrzę bo musi się dotrzeć wszystko... Choć jak sprawdziłem ilość emisji CO2 to 1.8 tdci i 1.5 T mają te same wartości wiec spalanie powinno być podobne...ciekawe... Cieszę się że w tym tyg mam wyjazd do Krakowa i Wrocka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jazda będzie przyjemnością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Acha do odbierających teraz...kupujecie zimówki czy też a nóż widelec się uda? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wziąłem zimówki razem z felgami jak zamawiałem auto. Założyli mi je w salonie i tak odebrałem. Ale patrząc na pogodę i jeśli nic się nie zmieni to równie dobrze mogłem je przywieźć w bagażniku.
Tak myślę, że pod koniec kwietnia założę letnie koła a na razie polatam na tych. Jak przyjdzie jakiś śnieg to przynajmniej nie będę się stresował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_vinci_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 19:27   #273
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

W tym roku zamawiałem komplet zimówek z felgami, ale zaraz potem odwołałem zamówienie opon. Felgi nie zardzewieją, ale szkoda, żeby opony marnowały się przez prawie rok, bo na zimę już raczej nie ma co liczyć. Jesienią kupię coś sensownego.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 19:50   #274
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

A mój telefon milczy, jak zaklęty...
Z tą zimą, to różnie może być. Może jeszcze przywalić, pamiętacie,chyba ze 3 lata temu jak padało na przełomie marca i kwietnia? u nas było ze 25 cm śniegu lekko.
Dzisiaj poszalałem trochę moim 2,5T, to już ostatnie momenty, kiedy mogę podnieść ciśnienie wiraszkom w Bmw i Audi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 20-02-2016 o 19:52
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 21:05   #275
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Cytat:
Napisał Luki27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jakieś nieporozumienie z tymi uniwersalnymi...
Być może to tylko plotka. Usłyszałem ją od handlowca w salonie. Swoją drogą jak będzie się prezentował ten samochód na drogach z tymi oponami? Gorzej skręca, hamuje, przyspiesza...faktycznie to dziwne...

Cytat:
Napisał _vinci_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JA dziś odebrałem GOLDX i mam w standardzie wyświatlacz 8" z SYNC2
Ano własnie a ja jeszcze mam 4,2 " a też mam GOLD X...
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 21:08   #276
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

8" jest w standardzie od cennika listopadowego, ale produkcja chyba grudzień, albo później?...
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2016, 22:17   #277
Jester83
ford::beginner
 
Avatar Jester83
 
Zarejestrowany: 28-01-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 28
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Cytat:
Napisał the_eagle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ano własnie a ja jeszcze mam 4,2 " a też mam GOLD X...
Do listopada, jak pisze cattani75 był to jeszcze standard w titanium.

Ostatnio edytowane przez Jester83 ; 20-02-2016 o 22:20
Jester83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 08:02   #278
_vinci_
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: MONDEO MK V
Silnik: EcoBoost 1,5 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 89
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
8" jest w standardzie od cennika listopadowego, ale produkcja chyba grudzień, albo później?...
Produkcja styczeń 2016, a zamawiany w grudniu 2015.
Pakiet GoldX od cennika listopadowego podrożał (o ile pamiętam z 3300 do 4700) w zamian otrzymując między innymi radio 8" Sync2.

No i powiem Wam tak, prawo jazdy mam ponad 20 lat, tyle też śmigam za kółkiem, a dziś idę sobie pojeździć moim MKV dla przyjemności. Od tak po prostu, bez celu. Będę się nim delektował. MKV RULEZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miałem wiele obaw czytając te wszystkie wątki odnośnie wad, odczuć itp.
Na szczęście każdy ma swoją ocenę rzeczywistości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja jestem (jak na razie) bardzo zadowolony z wyboru. Nie wiem tylko jak będzie z tym białym kolorem. Na razie wygląda zajebiście, ale patrząc na dzisiejszą pogodę to po powrocie będzie już pewnie szary ...
_vinci_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 09:24   #279
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Czarny, który ja już we czwartek odbiorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., też po takiej pogodzie będzie szary. Więc nie martw się. ;-) Sąsiadowi też krowa zdycha. ;-)
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 10:22   #280
Jester83
ford::beginner
 
Avatar Jester83
 
Zarejestrowany: 28-01-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 28
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 jakie macie terminy odbioru z salonu?

Pakiety nie podrożały, tylko zmieniły się standardy ( radio 8", światła DRL w podstawowym titanium) - plusy dla Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jester83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.