Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-02-2011, 16:56   #2071
stuff102
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2011
Skąd: SZCZECIN
Model: MONDEO MK4 Ghia X
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Jestem użytkownikiem mondeo mk4 1.8 125KM 2007r od ok 2 tygodni. Generalnie jestem zadowolony oprócz:

- pierwsza irytacja ... spryskiwacze wycieraczek przestały działać:/ (wydaje mi się że padł silniczek gdyż płyn ani nie zamarzł ani dysze się nie zapchały)
....czy ktoś wie gdzie ten silniczek się znajduje i jak go wymienić?

- od wczoraj pali się kontrolka poduszki ... zapaliła się sama z siebie podczas jazdy...hmmm nie mam pojęcia...albo czujnik albo trzeba kompa zresetować

- Ten temat był już wcześniej poruszany- dot wskazań spalania komputera ...
... rok produkcji to maj 2007 i niestety nie pokazuje bieżącego spalania i wskazania są czasami z kosmosu (jakby się zawieszał czasami)

Tak poza tym jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję że lista usterek się nie powiększy.

stuff102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2011, 19:55   #2072
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

1. Pierwsze słyszę
2. Nie miał przypadkiem bogatej przeszłości bo również pierwsze słyszę i chyba nikt na forum raczej nie miał takiego problemu
3. To że nie pokazuje spalania chwilowego wskazania to normalne bo nie ma takiej opcji, a to że zawyża średnie spalanie o 1-1,5 litra to niestety taka norma
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 17:49   #2073
stuff102
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2011
Skąd: SZCZECIN
Model: MONDEO MK4 Ghia X
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
1. Pierwsze słyszę
2. Nie miał przypadkiem bogatej przeszłości bo również pierwsze słyszę i chyba nikt na forum raczej nie miał takiego problemu
3. To że nie pokazuje spalania chwilowego wskazania to normalne bo nie ma takiej opcji, a to że zawyża średnie spalanie o 1-1,5 litra to niestety taka norma
1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i po sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Przed kupnem sprawdziłem go gruntownie i nic na to nie wskazywało żeby miał bogata przeszłość....

"i chyba nikt na forum raczej nie miał takiego problemu" ... i tu się kolego mylisz
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
stuff102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 17:59   #2074
Wind
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 20-07-2009
Skąd: cc
Model: FOCUS ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 106
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Trafisz tutaj na forum na gości którzy tylko narzekają na mondki i którzy uważają je za 8 cud świataGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Musisz wypośrodkowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wind jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 18:08   #2075
stuff102
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2011
Skąd: SZCZECIN
Model: MONDEO MK4 Ghia X
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Wind Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trafisz tutaj na forum na gości którzy tylko narzekają na mondki i którzy uważają je za 8 cud świataGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Musisz wypośrodkowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... chociaż nie rozumiem tych narzekających .... skoro im się nie podoba to jest wiele innych marek ... no ale wszędzie znajdą się maruderzy

Ja kupiłem auto używane i uważam że taki zakup to zawsze jest loteria... można trafić idealnie - a można gorzej ...

Póki co jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto jest mega wygodne i prezentuje się zajefajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stuff102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 18:09   #2076
Wind
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 20-07-2009
Skąd: cc
Model: FOCUS ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 106
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał stuff102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... chociaż nie rozumiem tych narzekających .... skoro im się nie podoba to jest wiele innych marek ... no ale wszędzie znajdą się maruderzy

Ja kupiłem auto używane i uważam że taki zakup to zawsze jest loteria... można trafić idealnie - a można gorzej ...

Póki co jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto jest mega wygodne i prezentuje się zajefajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super życzę przyjemnej jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wind jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 18:55   #2077
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Podałeś link do silniczka a co to ma wspólnego z pytaniem gdzie się znajduje i jak go wymienić ? Widocznie masz pecha bo nie jest to jakiś nagminny przypadek , też o czymś takim nie słyszałem a co do poduszki to faktycznie było , ale był to pojedynczy przypadek na forum na ponad 200 zarejestrowanych użytkowników i chyba pomocy nie uzyskasz w tematach o mk4, być może poszukanie w tematach o mk3 coś pomoże, może mk4 odziedziczyło po nim parę rzeczy. Co do poduszki to pewnie się nie obejdzie bez ASO i podpięcia do kompa.
Tez Ci życzę długiej i bezawaryjnej jazdy jak najdłużej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2011, 20:09   #2078
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

witaj Stuff102 zycze milej jazdy i bezpiecznej twoim MKIV.
Mam pytanie czy wymieniał ktoś już żarówkę oświetlenia tylnej rejestracji w kombi bo nie mam pojęcia jak wyjąc te żarówkę. pozdrawiam
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2011, 21:18   #2079
grafmarr
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-04-2010
Model: Mondeo MKIV Kombi Ghia
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 209
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Nie wymieniałem żarówki, ale całą oprawkę z żarówką, bo w jej miejsce montuje się dedykowaną dla MK4 kamerę cofania. Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno zdejmowałem całą listwę nad tablicą rejestracyjną i miałem wtedy zdjęte wewnętrzne poszycie tylnej klapy. Tego właśnie nie pamiętam, czy to było potrzebne do zdjęcia tej listwy (jest przykręcona 2 wkrętami), bo ja i tak musiałem przeciągać kabel do kamery.
grafmarr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2011, 09:45   #2080
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

wielkie dzieki grafmarrGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. faktycznie tam gdzie jest uchwyt do otwierania tylnej klapy w kombi sa po bokach dwie sruby to moze to wlasnie trzeba zdjac. probowalem wyjac te szybki z lampek ale one sa na stale przytwierdzone chyba jak sadze bo juz by odpiely sie a one siedza jak przyklejoneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzis obczaje sprawe.pozdrowionka
p.s jest juz ktos posiadaczem MKIV z silnikiem TDCI 2,2 200KM? jakis link zalozono juz?
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , usterki



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.