Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-03-2013, 08:37   #11
abbazabba
ford::beginner
 
Avatar abbazabba
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-02-2013
Skąd: Wadowice
Model: kiedyś Mondeo MkIII
Silnik: żaden
Rocznik: bieżący
Postów: 27
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Miesiąc temu wydał kilka tysi na regenerację wtrysków!
Nie zastanawia Cię to?

abbazabba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 08:48   #12
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

No wlasnie kto wydaje tyle a nastepnie sprzedaje.....Sek tkwi w czyms innym. Jeden na sto sprzedaje zaraz po wlozeniu tyle kasy
Znam jednego takiego glupiego ( jaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Wyremontowalem komus tiptronic w Audi A8 za 7 tysiecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego nie napalaj sie tak bo sie natniesz..... ja szukalem mundka 2 miesiace.
W tym czasie ogladalem wieeeeleeeeeee i masakra ogolnie.
Jezeli z polskiego salonu to jedziesz z wlascicielem i sprawdzasz cala historie pojazdu od A do Z.
Nastepnie placisz 300 badz 400 zl bo widze chcesz duzo wydac za autko...w fordzie sprawdzaja ci kompletnie wszystko co sie da.
I jestes pewny
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 10:18   #13
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

No właśnie bardzo mnie to dziwi, ale z drugiej strony jak coś działo się z wtryskami i ktoś chce sprzedać auto z myślą kupna czegoś młodszego to co robi? Regeneruje, bo nikt samochodu z którym się coś dzieje nie kupi. Z tego modelu raczej rezygnuje, bo coś jest kombinowane - sprzedający mówi że kupił go od pośrednika w Łodzi, który go zakupił z salonu forda - ponoć ktoś zostawił w rozliczeniu. No ale brak książki serwisowej? Cosik tu śmierdzi. Koledzy z samochodów z czarnym nadwoziem nie ma nic specjalnego, a jak już to trupy za 10tysi.
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 10:43   #14
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Jezeli chcesz wydac 18 tys to naprawde znajdziesz wiele wiele jest takich egzemplarzy nawet na wypasie..... mowie o roczniku 2004-2005.
Tylko kwestia oryginalnosci itd... a co do ksiazki to dziwne ze nie ma....ja w takie cuda nie wierze ze nie ma.
To moje zdanie.
Jak moze nie byc? I to jeszcze z polskiego salonu.Co inne gdyby ewidentnie powiedzial ze zgubil, wtedy ford potwierdzi chyba przebieg i historie....
Ja bym szukal auta tylko i wylacznie z polskiego salonu ktorego historie mozna sprawdzic w serwisie
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 10:58   #15
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

18 tys to takie max jakie mogę dać za samochód w tej chwili. Wiem, że to dziwne bo teraz pomykam 407sw w dieslu 136KM, ale życie mnie zmusza do jego sprzedaży i kupna czegoś o wiele tańszego, a szczerze mówiąc jedyne auto w hatchbacku, które wziąłem pod uwagę to właśnie mondeo mk3. Na forum ktoś nie ma czarnego hb na sprzedaż?
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 16:37   #16
abbazabba
ford::beginner
 
Avatar abbazabba
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-02-2013
Skąd: Wadowice
Model: kiedyś Mondeo MkIII
Silnik: żaden
Rocznik: bieżący
Postów: 27
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nastepnie placisz 300 badz 400 zl bo widze chcesz duzo wydac za autko...w fordzie sprawdzaja ci kompletnie wszystko co sie da.
I jestes pewny
Tu się nie zgodzę. W Fordzie 100 zł kosztuje ścieżka zawieszenia a 260 podpięcie pod komputer.
Dla mnie to za mało jak za taką cenę. Podwozie i kompa to u każdego mechanika za w sumie 100 zł sprawdzisz.
Pytałem,czy w ASO oceniają stan najbardziej kosztownych elementów(choćby i wizualnie) dwumas,turbo.......ZAPOMNIJ.
Stwierdziłem, że najlepiej mieć mechanika blisko z warsztatem, którego cokolwiek znamy.
abbazabba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 17:15   #17
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Teraz prześwietlam ten samochód:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wiadomość od sprzedającego:
Jeśli chodzi o srodek to nie jest wytarty czy zanidbany. autko dobrze sie prezentuje. Samochodzik jest kajowy jestem jego 2 właścicielem, Książki serwisowej nie posiadam. Wszystkie usterki były robione na bierząco (kpl sprzegło wymienione przy 190tys km firmy luk jak równiez tarcze przód tył wraz z klockami sa jak nowe, akumulator jest chyba jeszcze na gwarancji "WARTA".Było tam jeszcze pare rzeczy ale to juz drobne. Wiadomo filtry oleje na czas, zawieszenie tez oki nic nie puka nic nie stuka. Jeśli chodzi o elektronike to nigdy nie mialem z tym zadnych sroblemów i wszystko jest sprawne.

Tutaj również Pan nie posiada książki serwisowej, samochód jest krajowy z Warszawy, ale ma wydruk co w aucie zostało zrobione - czyżby wydruk z ASO? Okaże się bo poprosiłem o wysłanie na maila tego druku.
Vin w trakcie dekodowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2013, 20:05   #18
abbazabba
ford::beginner
 
Avatar abbazabba
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-02-2013
Skąd: Wadowice
Model: kiedyś Mondeo MkIII
Silnik: żaden
Rocznik: bieżący
Postów: 27
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Jak słyszę frazę "nic nie stuka nic nie puka" to uciekam.
W brak książki też nie bardzo wierzę.
Każdy niegłupi człowiek jak serwisuje auto (nawet nie w ASO) to dba aby mieć jakąś książeczkę, gdzie mechanik mu wpisuje co i kiedy robił. Bo łatwiej wtedy sprzedać auto.
Albo książka albo faktury. Że bez faktury taniej? Bez faktury to mogę żarówkę zmienić, ale jak robię grubą sprawę to papier biorę bo jest na robociznę i części GWARANCJA
abbazabba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2013, 06:41   #19
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

A co powiecie na temat tego mondka:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Na moje pytanie:
Witam.
Samochód jest krajowy czy sprowadzany?
Jakieś usterki mechaniczne/elektroniczne są?
Co do tej pory w samochodzie zostało zrobione?
Szukam dla siebie mk3 ale w większości same trupy dlatego chcę o samochodzie wiedzieć wszystko. Proszę również o podesłanie numeru VIN. Pozdrawiam

Otrzymałem taką wiadomość:
Samochód wziąłem w rozliczeniu sprzedając swoje auto ponieważ gościu nie miał tyle kasy.
sprowadzony był w 2007 roku.
nie ma żadnych klocki+ tarcze wymienione przez poprzedniego właściciela ja wymieniłem łączniki stabilizatora, sworzeń wahacza
a jutro wymieniam amortyzator bo coś zaczął pukać.
Standardowo uszczelki zgarniające przy szybach do wymiany(4szt. 30/40 zł)
Na rantach pod spodem drzwi ani nigdzie indziej nie ma rdzy jak to ponoć jest bolączką tych aut.
Vin do sprawdzenia na miejscu.
pozdrawiam
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2013, 07:17   #20
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Szukam Mondeo MK3 w hatchbacku do max 18 tys zł

Cytat:
Napisał Pogodny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Vin do sprawdzenia na miejscu.
tajemniczy gość, nie chce podać niech....
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.