Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-10-2010, 22:59   #11
mateusz102
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: Tarnów/Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2017
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

2.3 benzyna rok 1999
generalnie to by miał być dokładnie ten model
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

mateusz102 jest offline  
Stary 19-10-2010, 05:54   #12
bizonik3
ford::average
 
Avatar bizonik3
 
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Tomaszów Lubelski
Model: Ford Galaxy II
Silnik: 1,9 TDI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 105
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Cytat:
Napisał mateusz102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... a co do sprawdzania tego silnika to czy opłaca się kupić jakiś taki podstawowy interfejs gdzieś pewnie za 200zł niż jechać do mechanika? Czy taki gość jak ja który nie miał tego jeszcze w łapie poradzi sobie z tym. Bo pewnie mechanik zgarnie z 50zł....
50zł to nie majątek i będziesz miał wyjaśnione dokładnie co siedzi w motorku przez maechanika. Jak sam kupisz to nie wiem czy będziesz wiedział o co chodzi bo wyskoczy Ci np. jakiś błąd i co dalej.......trzeba jeszcze go umieć zinterpretować. Ale jak chcesz się wyposarzyc z takie coś to jak najbardziej przydatna rzecz pod warunkiem że znasz się na tym i na mechanice. Ja na twoim miejscu wybrał bym opcję mechanik....szkoda by mi było 200zł tym bardziej że przy zakupie auta jest sporo dodatkochych kosztów.... podatki i takie tam......, oleje.Także zastanów się czy warto
bizonik3 jest offline  
Stary 19-10-2010, 07:35   #13
deku
Junior Moderator
 
Avatar deku
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 20-03-2008
Skąd: Trójmiasto
Model: Galaxy mk2
Silnik: 2.3+LpgTech516
Rocznik: 2000
Postów: 783
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Cytat:
Napisał mateusz102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chłpacy nie wywołujcie wojny.
(...) a co do sprawdzania tego silnika to czy opłaca się kupić jakiś taki podstawowy interfejs gdzieś pewnie za 200zł niż jechać do mechanika? Czy taki gość jak ja który nie miał tego jeszcze w łapie poradzi sobie z tym. Bo pewnie mechanik zgarnie z 50zł....
Nie warto kupować interfejsu, bo przecież być może nie kupisz tego auta.
Poza tym skoro to benzyna to jest prawdopodobieństwo, że nie wszystko odczytasz takim interfejsem, albo Ci się nie połączy, albo jeszcze inne cuda (to nie VAG).


PS. Ale wyglancowany ten samochód... mój w życiu taki nie był...

Ostatnio edytowane przez deku ; 19-10-2010 o 07:38
deku jest offline  
Stary 19-10-2010, 08:38   #14
Dopalacz
ford::advanced
 
Avatar Dopalacz
 
Zarejestrowany: 12-08-2010
Skąd: Radom
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 275
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Cytat:
Napisał mateusz102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.3 benzyna rok 1999
generalnie to by miał być dokładnie ten model
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
No akurat ten egzemplarz to z pastą polerską spotkał się niedawno.
Powiedziałbym , że ten galax i farekla to starzy kumple Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
No chyba , że był lekierowany (oczywiście w ramach zachowania oryginalności auta - jak pisze sprzedający).
Ja osobiście jak szukałem galaxa , to patrzyłem na przednią maskę i szukałem odprysków po kamykach. Znalazłem takiego , który trochę tego ma , a jego stan jest i tak daleki od ideału . Ale napewno nie miał malowanej maski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dopalacz jest offline  
Stary 19-10-2010, 10:26   #15
bizonik3
ford::average
 
Avatar bizonik3
 
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Tomaszów Lubelski
Model: Ford Galaxy II
Silnik: 1,9 TDI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 105
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Cytat:
Napisał Dopalacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No akurat ten egzemplarz to z pastą polerską spotkał się niedawno.
Powiedziałbym , że ten galax i farekla to starzy kumple Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
No chyba , że był lekierowany (oczywiście w ramach zachowania oryginalności auta - jak pisze sprzedający).

Moim zdaniem to autko jak na 11 lat jest za ładne. Przy zakupie tego autka juz bym się zaczynał zastanawiać dlaczego ono jest aż tak idelane. Jeżeli samochód jest wizualnie perfekcyjny to właściciel na 70% coś ma do ukrycia tym bardziej że to (wnioski z opisu samochodu) handlarz.
bizonik3 jest offline  
Stary 19-10-2010, 10:54   #16
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,635
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Nie przejmuj się tym , że auto było polerowane i się pięknie błyszczy.

Przynajmniej odchodzi Ci około 400 zł. na profesjonalne polerowanie samochodu.
Jeżeli auto jest bezwypadkowe i lakier oryginalny , to ja bym się tylko cieszył , że ktoś za mnie to zrobił.
I nie mówię tu o paście " TEMPO " tylko 3-5- cio krotne nakładanie profesjonalnej pasty , wosku itp.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline  
Stary 19-10-2010, 15:15   #17
Przemek_PC
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2009
Model: Galaxy
Silnik: 2,3+LPG automat GHIA
Rocznik: 1999
Postów: 999
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Mój 2,3 1999r. też była ładny, niepoobijany, nie porysowany, kompletny i wszystko oprócz klimy i drążka kierowniczego w nim działało. Cena była bardzo atrakcyjna bo to benzyna bez gazu i automat więc dla wielu wypowiadających się w tym wątku transakcja ryzykowna. No cóż, Galaxy ze mną od 1,5 roku i po 40tys.km mogę powiedzieć, że to był bardzo okazyjny zakup. Nie ma więc reguły, trzeba obejrzeć i tyle.
__________________
http://www.motostat.pl/user_images/9533/icon4.png

Ford Galaxy 1999, 2,3+LPG, automat, GHIA, kapitańskie fotele - wspaniały towarzysz podróży
Przemek_PC jest offline  
Stary 19-10-2010, 15:23   #18
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,635
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy

Póki co temat zamknę. Jak autor tematu obejrzy auto , proszę o info i wtedy temat otworzymy i autor dopisze swoje wrażenia z oględzin auta.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.