Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2012, 19:02   #11
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

koledzy da się zdemontować kompa przez otwór po wyjęciu licznika ?

bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2012, 12:14   #12
grzela33starachowice
ford::average
 
Avatar grzela33starachowice
 
Zarejestrowany: 28-02-2010
Skąd: Starachowice
Model: Galaxy
Silnik: 1.9Tdi 90KM
Rocznik: 1997
Postów: 112
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Cytat:
Napisał bartixr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koledzy da się zdemontować kompa przez otwór po wyjęciu licznika ?
da się chodź dużo się przy tym naklniesz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzela33starachowice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2012, 14:22   #13
Rekin72
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: Myszków
Model: Ford galaxy
Silnik: 1.9TD
Rocznik: 1997
Postów: 9
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Koledzy!! Wielki szacunGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Komp wyjęty Wężyk wymieniony co prawda nie miał dziury ale z jednego końca był rozmiękczony przez olej i były ślady oleju na obudowie, co może sugerować przedmuch. Przejechałem się i jak na razie wszystko O.K Zajęło mi to około 4-godzin.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki za wszystkie sugestie.
Rekin72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2012, 14:25   #14
Rekin72
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: Myszków
Model: Ford galaxy
Silnik: 1.9TD
Rocznik: 1997
Postów: 9
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

A jeszcze jedno co do pytania kol.bartixr. Moim zdaniem bez demontażu dolnych plastików wymontowanie komputera tylko przez otwór po liczniku NIEMOŻLIWEGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rekin72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2012, 20:19   #15
maciek90
ford::average
 
Avatar maciek90
 
Zarejestrowany: 06-09-2008
Skąd: Borne Sulinowo / Szczecin
Model: Alhambra
Silnik: 1,9 TDI AUY
Rocznik: 2000
Postów: 119
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Właśnie, że możliwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. U mnie było identycznie z tym wężykiem. Notlauf pojawiał się zwykle po krótkim postoju. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] trochę zdjęć, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] cały temat, a [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podobny, może coś się przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maciek90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 12:41   #16
szantis
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-10-2009
Skąd: 3city
Model: sharan
Silnik: 1,9 TDII- 1XXkm/3XX Nm
Rocznik: '98/99
Postów: 245
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Cytat:
Napisał Rekin72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeszcze jedno co do pytania kol.bartixr. Moim zdaniem bez demontażu dolnych plastików wymontowanie komputera tylko przez otwór po liczniku NIEMOŻLIWEGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Możliwe ja teraz wyjmuję w max 10 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. grunt to bit z dziurką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szantis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 15:01   #17
horse668
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-11-2007
Skąd: Strzelin
Model: był Galaxy Mk1, jest Sharan 2
Silnik: TDI AHU + Wolf, TDI ASZ
Rocznik: 1997/2003
Postów: 188
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Wszystko zależy jak jest przymocowany sterownik. U mnie jest on przymocowany taką metalową taśmą, dostęp do śróbki mocującej 7 tylko od dołu.
horse668 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 14:26   #18
Rekin72
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: Myszków
Model: Ford galaxy
Silnik: 1.9TD
Rocznik: 1997
Postów: 9
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Tak jest- napisałem niemożliwe bo u mnie była wersja z opaską metalową. Widocznie są inne mocowania komputera które pozwalają na wyjęcie go od góry.
Rekin72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2014, 14:45   #19
Mr.B
ford::amateur
 
Avatar Mr.B
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 01-07-2014
Skąd: Barking-Londyn
Model: Galaxy Aspen
Silnik: 1.9TDI
Rocznik: 1998
Postów: 4
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

A Anglik też ma ten sterownik z wężykiem za licznikiem?czy może za schowkiem,bo w anglikach,spotkałem się już wiele razy z pozostawionymi częściami z lewej strony jak w europejczykach
Mr.B jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2014, 14:58   #20
krzys2711
ford::beginner
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 16-08-2014
Skąd: lubuskie
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 tdi AHU, AFN
Rocznik: 1999
Postów: 24
Domyślnie Odp: Spadek Mocy

Tez to przerabialem, wymiana wezykow wlacznie z tym w komputerze i zaworka n75 i dalej lipa , wpadal w tryb awaryjny, ile ja mechanikow odwiedzilem, juz chcieli trbo wymieniac i takie tam, a co sie okazalo zle byly podlaczone wezyki podcisnienia bo kazdy mechanik sprawdzal z tym schematem z etki a on jest bledny, w koncu sam znalazlem prawidlowy schemat i prawidlowo podlaczylem te wezyki
krzys2711 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.