Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-07-2015, 07:41   #131
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Cytat:
Napisał ogodaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak oni to robią nigdy nie sprowadzałem AUTA ALE JAK BY SIĘ TO NIE OPŁACAŁO TO CZEMU 50% rynku samochodowego w Polsce jest z zagranicy
i niezgodne z opisem, z wałkiem na VAT, po korektach, powypadkowe, topielce itd. Takie auta opłaca się ściągać bo cena potem dla Polaka jest atrakcyjna, auta odpicowane wyglądają super (to w zależności na jaki wariant opisywany wyżej, był ściągane), i trudno często odciągnąć kupującego takiego auto bo widzi już oczami wyobraźni jak sąsiadom opada kopara że mają takie pięknie wyglądające auto, z niskim przebiegiem (ostatnio robią je do ok 202-205 kkm)w bardzo atrakcyjnej cenie nabyte, jednym słowem "OKAZJA" którą żeśmy wychwycili przed innymi.
Przykre jest to że pytają ludzie nieświadomi zagrożeń, proszą o ocenę, pomoc, sugestie, forumowicze starają się wszystko opisać, naświetlić co może być itd. a potencjalny kupujący, bywa czasami niemiły, chce udowodnić że ma racje, że On (dotyczy to wielu, więc bez urazy)wie lepiej itd. a faktycznie to nie wie nic, nie świadomości co się dzieje na takim rynku samochodowym... Dobrze jak wyciąga prawidłowe wnioski, ale jest też grupa która nic nie chce zrozumieć, baaaa, nawet próbuje udowodnić że jest inaczej, choć,jak pisałem, nie mają bladego pojęcia co jest grane....

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

słabo to widać, lepiej tutaj (w dole)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
może też się zdarzyć (nie musi ale...) tak
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale i to, i świadomość tego że takie coś może mnie spotkać, wielu potencjalnych nabywców nie odstrasza bo " mnie to nie spotka", bo " ja w to nie wierze",bo "jakby tak było, to wielu by wpadło" (zaczyna coraz więcej), bo " inni kupili i jakoś nie mają kłopotów", być może jeszcze nie, ale 5 lat to kawał czasu kiedy urzędy mogą poprosić o wyjaśnienia (skan pisma z urzędu kontroli skarbowej)
Kiedyś jednak można otrzymać takie pismo i to warto brać też pod rozwagę...
Jak po tym wszystkim nie zapala nam się choćby lekko żółta lampka ostrzegawcza,(współczuję) to pozostaje zakup auta i wygląd zazdrosnej miny sąsiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Kalik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tego sie trzymajmy. Jesli beda papiery i auto w porzadku to Ty bedziesz zadowolony, a kolega zarobi
od kiedy u Ciebie taki ugodowy ton ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam dobrze wiesz ile takie np auto kosztowało [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
(kupujący nie wyraził zgody na upublicznianie ceny zakupu), sprawdzałeś je, ja też, i wiesz że cudów nie ma, dobre i nie oszukane kosztuje sporo

__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 26-07-2015 o 07:57
czeslaw555 jest offline  
Stary 26-07-2015, 08:25   #132
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Czeslaw gdybys podal jego cene to by Cie wysmiano, ze drogi bo na otomo... sa duzo tansze :

Ja tez mam fotki jeszcze
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC06732.jpg (67.3 KB, 46 wyświetleń)
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline  
Stary 26-07-2015, 08:27   #133
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Cytat:
Napisał Kalik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czeslaw gdybys podal jego cene to by Cie wysmiano, ze
tylko ten co nie zna tematu wyśmieje, mądry rozumie i wie ile co kosztuje
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline  
Stary 26-07-2015, 11:29   #134
ogodaw
ford::advanced
 
Avatar ogodaw
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK3, MK4 VW Touareg
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM, 2.5T, 3,0 TDI
Rocznik: 2001 JEST 2007
Postów: 313
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i niezgodne z opisem, z wałkiem na VAT, po korektach, powypadkowe, topielce itd. Takie auta opłaca się ściągać bo cena potem dla Polaka jest atrakcyjna, auta odpicowane wyglądają super (to w zależności na jaki wariant opisywany wyżej, był ściągane), i trudno często odciągnąć kupującego takiego auto bo widzi już oczami wyobraźni jak sąsiadom opada kopara że mają takie pięknie wyglądające auto, z niskim przebiegiem (ostatnio robią je do ok 202-205 kkm)w bardzo atrakcyjnej cenie nabyte, jednym słowem "OKAZJA" którą żeśmy wychwycili przed innymi.
Przykre jest to że pytają ludzie nieświadomi zagrożeń, proszą o ocenę, pomoc, sugestie, forumowicze starają się wszystko opisać, naświetlić co może być itd. a potencjalny kupujący, bywa czasami niemiły, chce udowodnić że ma racje, że On (dotyczy to wielu, więc bez urazy)wie lepiej itd. a faktycznie to nie wie nic, nie świadomości co się dzieje na takim rynku samochodowym... Dobrze jak wyciąga prawidłowe wnioski, ale jest też grupa która nic nie chce zrozumieć, baaaa, nawet próbuje udowodnić że jest inaczej, choć,jak pisałem, nie mają bladego pojęcia co jest grane....

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

słabo to widać, lepiej tutaj (w dole)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
może też się zdarzyć (nie musi ale...) tak
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale i to, i świadomość tego że takie coś może mnie spotkać, wielu potencjalnych nabywców nie odstrasza bo " mnie to nie spotka", bo " ja w to nie wierze",bo "jakby tak było, to wielu by wpadło" (zaczyna coraz więcej), bo " inni kupili i jakoś nie mają kłopotów", być może jeszcze nie, ale 5 lat to kawał czasu kiedy urzędy mogą poprosić o wyjaśnienia (skan pisma z urzędu kontroli skarbowej)
Kiedyś jednak można otrzymać takie pismo i to warto brać też pod rozwagę...
Jak po tym wszystkim nie zapala nam się choćby lekko żółta lampka ostrzegawcza,(współczuję) to pozostaje zakup auta i wygląd zazdrosnej miny sąsiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: od kiedy u Ciebie taki ugodowy ton ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam dobrze wiesz ile takie np auto kosztowało [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
(kupujący nie wyraził zgody na upublicznianie ceny zakupu), sprawdzałeś je, ja też, i wiesz że cudów nie ma, dobre i nie oszukane kosztuje sporo
Jeżeli sprzedawca będzie miał fakturę Vat od sprzedawcy ze Szwajcarii to nie ma co się martwić tak??
ogodaw jest offline  
Stary 26-07-2015, 11:45   #135
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Jezele będzie miał to OK, + musi pokazać że zapłacił cło i akcyze, wtedy od strony papierowej powinno byc ok
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline  
Stary 26-07-2015, 11:51   #136
ogodaw
ford::advanced
 
Avatar ogodaw
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK3, MK4 VW Touareg
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM, 2.5T, 3,0 TDI
Rocznik: 2001 JEST 2007
Postów: 313
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Dzwoniłem wystawia fakturę Vat NIE VAT-MARŻA
POZDRAWIAM
ogodaw jest offline  
Stary 26-07-2015, 13:29   #137
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

to już jest lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline  
Stary 27-07-2015, 09:37   #138
mkocot
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-07-2015
Model: mk4
Silnik: 2.5
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Auto nie jest firmowe, a współwłasciciela firmy.
Przebieg bezwypadkowość, zgadzam się na każdą formę sprawdzenia , serwis forda itp.
Faktura vat, podatek cło, akcyza zapłacone.

Jeżeli nie sprowadzaliście nigdy auta z poza granic UE, proszę nie piszcie mądrości na forum bo się mylicie i wprowadzacie w błąd innych.

Cichy handlarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kierownik w banku, aktualnie właściciel przedsiębiortstwa ot moje krótkie CV.

Sprzedaje około 3-5 aut rocznie, dzięki temu nie muszę "odkładać" kasy na wakacje 3 razy w roku.

Wiecej grzechów nie pamietam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mkocot jest offline  
Stary 27-07-2015, 09:49   #139
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Samochod przyjechal na kolach i podatek w Niemczech zaplacony rozumiem?
Ja juz wyzej pisalem, ze nie jest to niemozliwe ale bedac naprawde uczciwym zarobek na takim aucie jest niski.

Cena dla handlarza to ok 5000-6000€ w zaleznosci od stanu auta, wiec uwierz mi ze wiem co mowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline  
Stary 27-07-2015, 10:02   #140
Du_poid
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-02-2013
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 298
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc w zakupie 2.5t

Przyzwyczaj się do tego, teraz nawet osoba prywatna sprzedająca samochód jest oszustem. Naczytają się w internecie i gazetkach wiadomego pochodzenia bzdur, a potem powielają jak ślepe krowy wszystko co tam jest bez zastanowienia. Bo każdy samochód Vat-marża na pewno wałek na Vacie, jak drzwi pomalowane to na pewno po trzęsieniu ziemi, za tani źle, za drogi jeszcze gorzej. Tak nas załatwiły ostatnie rządy, że z Polaków wyparowało tzw. myślenie, nie mogę się tylko doczekać jak do papieru toaletowego będzie dołączona instrukcja.


A co do tego konkretnego samochodu i wielu innych, jeżeli historia przebiegu się sprawdzi, bądź nic o niej nie wiadomo, to pozostaje nic innego jak podjechać i samochód obejrzeć, bo po zdjęciach to co najwyżej można zobaczyć jaki ma kolor a nie w jakim jest stanie ogólnym.
Du_poid jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.