Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2020, 16:51   #4871
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zawsze LOGA "można" wgrać
też tak mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez @zenek ; 04-01-2020 o 17:43
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:41   #4872
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,065
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może kolega leszcz pochwali się bardziej ...
Na to na Twoim miejscu bym nie liczył...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze nie chodzi o wgranie pakietu z logami - bo to akurat jest proste i dostępne z "fabryki".
Chodzi o wgranie zmodyfikowanych formatek radia z obsługą wizualizacji logo stacji nie w oparciu o id dostarczane przez ACM - bo ten nie dostarcza tego identyfikatora i z tego wynika problem.
Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zmodyfikował formatki i dodał algorytm dobierania logo w oparciu o częstotliwość stacji (np. 93,00MHz to RMF FM w Katowicach). Algorytm ten ma kilka błędów, bo kilka stacji w Polsce w różnych regionach używa tej samej częstotliwości. Nie ma to większego znaczenia, ale trzeba wiedzieć, że tak jest i tyle.
Zmodyfikowane formatki radia z owym algorytmem doboru logo stacji wymagają "niefabrycznej" bazy danych zawierającej linki do plików z poszczególnymi logo stacji powiązane z częstotliwościami nadawania. Baza jest także wykonana na zamówienie kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (bodajże przez hinduskiego studenta...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
Taką modyfikację softu Sync3 wgrywa się podobnie jak inne tego typu niefabryczne mody - w specjalny, nieopublikowany sposób.

Nic więc nie da proszenie o "linka do pakietu". I tak nikt "postronny" takiego pakietu nie wgra.

Wadą opisywanego rozwiązania jest to, że modyfikacja "znika" po każdej aktualizacji CIP APIM. I znów trzeba się fatygować do "wgrywacza".

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 04-01-2020 o 17:44
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:46   #4873
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dziękuję za szczegółowy opis
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:50   #4874
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał @zenek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za szczegółowy opis
Na który nie było stać niestety kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:53   #4875
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na który nie było stać niestety kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
Dlatego wrzuciłem zdjęcia "taż tak mam"
Tylko, że to moje radio cyfrowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:54   #4876
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

nigdzie nie napisałem ,że wgrywam . A ,że mam wgrane to druga sprawa i jestem z tego zadowolony i śmiga u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koniec bzdurnych zaczepnych postów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ( i mm32 znów w swoim stylu ... byle dowalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 04-01-2020 o 17:56
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 17:56   #4877
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał @zenek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To odpuszczę i zostanę bez RDSa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ogólnie to używam radia cyfrowego przez Android Auto.

Na jazdę wokół komina nie podłączam telefonu dlatego chciałem odpalić regionalne stacje
Jest jakaś apka do radia cyfrowego przez AA?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 18:02   #4878
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest jakaś apka do radia cyfrowego przez AA?
Jak widzisz na zdjęciach wyżej - Simple Radio
link >> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
musisz tylko ustawić auto start w telefonie żeby startowała apka z AA

Ostatnio edytowane przez @zenek ; 04-01-2020 o 18:09
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 20:16   #4879
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
czy tym sposobem mogę spolszczyć licznik ?

Licznik mam taki
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tarczę zmieniłam na EU ale został jeszcze język


Gdyby ktoś szukał tarczy to polecam
Jakość jak oryginał
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 20:17   #4880
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Tego licznika nie spolszczysz.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.