Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-02-2017, 19:36   #1
kryskj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-11-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie Intrpretacja logów dynamicznych

Witam kupiłem Forga galaxy 2002 r. z 1.9tdi 115KM powymieniałem oleje filtry rozrząd itp itd wszystko oki ale jade do roboty pewnego razu a tu zamułka, brak mocy przy aucie (tryb awaryjny)- postój odpał od nowa i auto idzie ale pózniej znów to samo i coraz częściej tryb awaryjny i temp. cieczy szybko bardzo rośnie a ten typ ma to do siebie że długo sie nagrzewa wiec zdziewienie że tak szybno jest 90 stopni po chwili, no to podpinka pod kompa a tu błąd 17965 - ciśnienie doładowania przekroczona granica regulacji więc czytanie w necie co jest więc powody zawór N75, oki wyjęty wyczyszczony śmiga jak nowy ale dalej to samo "tryb awaryjny" więc przegląd gruszki odpał auta sztange gruszki po odpaleniu auta zasysa na max (ręcznie sztanga chodzi dość ciężko) i nie wiem co dalej robić czy to wina samej turbiny bo jakiejś nieszczelności nie zauważyłem podpowiedzcie co robić gdzie szukać dalej a może to zawór EGR bo jest od niego sporo oleju na tylnej części silnika. dzięki wam musze posprawdzać wszytko pod gruszke podpinałem wężyk ze strzykawką i próbowałem też zassysać ustami ale sztakga chodzi tak ok 1 cm więcej nie mogłem uciągnąć, z płynem chłodzacym nic sie nie dzieje, przypomniało mi sie że słychać u mnie taki sam dźwiek jak tu na filmiku
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


dziś dopaliłem auto chodziło a wolnych obrotach z 10 min ale jak dawałem mu po garach to nie chciało dojćś nawet do 4,5 tyś ale jak sie rozgrzało to ponad 5 tys osiagało spokojnie więc jazda obwodnica ma max na każdym biegi i nic żadnego muła nie dostal zero trybu awaryjnego ale zrobiłem logi i prosze o opinie
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Proszę o inrerpretacje logów

kryskj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 19:35   #2
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: Intrpretacja logów dynamicznych

Kolego, Twój post to jeden bełkot. Albo zaczniesz stosować zasady języka polskiego albo temat zamkniemy.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 20:05   #3
kryskj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-11-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie Odp: Intrpretacja logów dynamicznych

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego, Twój post to jeden bełkot. Albo zaczniesz stosować zasady języka polskiego albo temat zamkniemy.
Nie wiem gdzie widzisz bełkot ale przedstawiłem problem jasno o tytuł tematu mówi sam za siebie że proszę o zinterpretowanie logów

A może lepiej tak, kryskj???: Nie wiem, gdzie widzisz bełkot ale przedstawiłem problem jasno. Tytuł tematu mówi sam za siebie, że proszę o zinterpretowanie logów.

Ostatnio edytowane przez bartixr ; 09-02-2017 o 11:46
kryskj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 21:36   #4
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: Intrpretacja logów dynamicznych

Od razu poznać rękę eksperta.
I w dalszym ciągu, mimo że jest to forum motoryzacyjne, polecam poznawać tajniki języka polskiego.
Pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.