Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-08-2012, 22:02   #1
Nethan
 
Postów: n/a
Domyślnie Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

witam prosze o ocene powyzszego auta, jedyne co budzi moje watpliwosci to ta kierownica jakby z ubozszego modelu? przesadzam czy rzeczywiscie lampka ostrzegawcza?

http://otomoto.pl/ford-focus-2-0tdci...C25494122.html

dziekuje, pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2012, 22:24   #2
xander!
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Chorzów
Model: Focus II
Silnik: TDCI (Heko & MG Motorsport)
Rocznik: -----
Postów: 123
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

Ohohoho wypicowany aż miło ;d

To może tak od początku Titanium to nie jest.

I teraz tak trzeba dojść jak to zostało złożone:

Wariant nr.1 (optymistyczny) -> goła wersja ale właściciel lubi swojego forda i kupił do niego 18-calowe felgi, które na naszych drogach dostarczają niesamowitych wrażeń. Wstawił ksenony (brak spryskiwaczy) także komplet to nie był. Dokupił do całości ładne radio Sony za 350 zł (mogło też być w standardzie). I jest pięknie..
Wariant nr.2 (pesymistyczny) -> to wszyscy wiemy dlaczego tak zderzak spasowany, kierownica podstawowa itp.

Ja mam FX silver i mam właśnie tą kierę do Titanium daleko. Aha i ramka grila też z podstawowej.

Załatw VIN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xander! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2012, 22:31   #3
Nethan
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

dzieki chyba wystarczy abym sobie darował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale vin skołuje jutro i zobaczymy xD 4fun

a co sadzicie o tym?
opcja nr 2, jutro dowiem sie o przebieg , jakis duzy komis bo typ ma 102 auta
http://tk.otomoto.pl/ford-focus-2-0-...C23284119.html

Ostatnio edytowane przez Nethan ; 09-08-2012 o 22:34
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2012, 23:19   #4
xander!
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Chorzów
Model: Focus II
Silnik: TDCI (Heko & MG Motorsport)
Rocznik: -----
Postów: 123
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

Ten już bardziej, choć tu nie wiem czy nie powinny być pomalowane te plastiki nad halogenami (nie wiem czy to zależy od lepszej wersji czy FL).

Ale co do wyposażenia fajne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xander! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2012, 09:46   #5
Nethan
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

no ta, problemem pozostaje kwestia przebiegu ;> dzwonic do typa? bo to autko troche juz stoi
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2012, 10:43   #6
logos11
ford::beginner
 
Avatar logos11
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo zombi mk3
Silnik: 2.0 HE + Lpg
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

Kolego Nethan, jak szukasz nadal foki 2.0 tdci to ta powinna cię zainteresować.
Auto kupione w Polsce, 1 właściciel, nie bity, licznik oryginał, znam właściciela.
Na pewno wart tej ceny, nawet wyższej.
Tutaj link:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jakbym miał kupować fokę to egzemplarz wart polecenia.... Sprawdź.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ty szukasz "igły" z przebiegiem 150 tys. za kilkanaście tysięcy. Jeżeli będzie to prawdziwa "igła" to w tej cenie może do 2002 roku. A może i nie. Realnie.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam!
Logos11
__________________
Trzecie Mondeo... Za jakiś czas... Czwarte mondeo...
logos11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2012, 11:30   #7
Nethan
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

juz poszła wiec nieaktualne, Do bydgoszczy kawał drogi mam cena pewnei adekwatna do stanu ale dla mnie troche ciut za wysoka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niespieszy mi sie bardzo dlatego poki co szukam bardziej pod siebie kolor wyposazenie itp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie napalilem sie na zaden z tych 2 a tymbardziej 1szy złom, tylko grzecznie sie zapytałem o wiecej ludz ktorzy maja odemnie wieksze pojecie dzieki czemu dowiedziałem sie nowych rzeczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2012, 15:58   #8
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Prosze o ocene Focusa mk2 2.0tdci :)

Cytat:
Napisał Nethan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzecznie sie zapytałem o wiecej ludz ktorzy maja odemnie wieksze pojecie dzieki czemu dowiedziałem sie nowych rzeczy
przeczytaj jeszcze trochę różnych wątków na forum a zapewniam że jak uważnie czytałeś to nie będziesz już wrzucał takich okazji
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.