Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-08-2014, 18:26   #1
andromedos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-08-2014
Model: MK2
Silnik: 1.8
Rocznik: 93
Postów: 2
Post Zmiana opon z zimowych 15 na alu 16

Wiem ze to było wałkowane tu setki razy jednak czytajac setki tematów tu dowiedziałem się że jedni pchają 15 inni 18 i lubia jak pol metra opona wystaje bo dobrze sie trzyma

Moje auto to ford mondeo mk2 rok 1998 moje pytanie czy majac opony zimowe 15 mogę założyć opony alu które chcę zakupić

205/50 r16 87v prosze o komentarze ludzi którzy posiadają dany model i takie opony jakie sa wady czy licznik oszukuje i predkościomierz

Jak masz opony 22 i 50 a auto jedzie tylko prosto bo się nie da skręcać ale jest komfort jazdy po dziurach polskich nie pisz

poniżej podaje zdjęcie z rozstawem srub i też chciałbym wiedzieć czy bedą pasować bo koleś nie wie jaki ma rozstaw

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez andromedos ; 04-08-2014 o 19:04
andromedos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2014, 18:37   #2
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie

Trochę roszczeniowo tu piszesz... Naprawdę tak ciężko poszukać co powinno być założone u Ciebie na feldze 16 cali?
Poza tym nie ma czegoś takiego, jak mondeo mk2 1993 rok.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2014, 18:47   #3
andromedos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-08-2014
Model: MK2
Silnik: 1.8
Rocznik: 93
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zmiana opon z zimowych 15 na alu 16

Opony wygladają tak i cena 300 zl z alusami jest atrakcyja jednak nie wiem jakie będa wady gdy je kupie i bedą jechać pół polski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: przepraszam pomylilem rok 1998

Bump: Fabryka przewiduje koła do mondeo 185/65/R14 ...... 195/60R15 ...... 205/55R15....... 205/50R16 inni piszą że dobrze im sie na r18 jeździ jeszcze inni by wsadzili od traktora

po 22 napisze wam jakie aktualnie posiadam razem z oznaczeniami jednak tak jak pisałęm są to zimowe opony przód dojazd druga nie komplet tył też coś innego dlatego przed zakupem chcę wiedzieć jakimi rozmiarami najlepiej się kierować

Ostatnio edytowane przez andromedos ; 04-08-2014 o 19:05
andromedos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.