Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Sierra
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2007, 07:05   #1
kokos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-03-2007
Postów: 1
Domyślnie WIELKI WYBUCH

Miałem problemy z zapaleniem mojej sierrki od chwili zakupu 2.0 efi 91 r. Mam w niej gaz BRC
Ostatnio kiedy zapalając przełączyłem ją na benzynę strzeliło jak ....... klapka od przepływomierza prawie wgniotła mi machę. Jadę teraz jedynie na gazie ale i tak kiedy jest zimna są problemy z zapaleniem.Co teraz? gdzie i jaki przepływomierz kupić?

[ Dodano: 2007-03-20, 09:51 ]
Dzięki serdeczne ale nie wszyscy na raz

kokos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2007, 19:44   #2
teraja
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2007
Skąd: DL
Model: sierra 2.0i
Silnik: ohc
Rocznik: 1989
Postów: 16
Domyślnie

tylko giełda albo szrot i taki jak mialeś, plus nówki kable i swiece, i punkt podania gazu za przepływomierzem
teraja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2007, 14:21   #3
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

mixer najlepiej przy przepustnicy a nie przy przeplywomierzu. mi to w strzelaniu sierry bardzo pomoglo. znaczy po przelozeniu mixera przestala strzelac
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2007, 17:32   #4
teraja
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2007
Skąd: DL
Model: sierra 2.0i
Silnik: ohc
Rocznik: 1989
Postów: 16
Domyślnie

to wlasnie mialem na myśli, po przeróbce z przed przepływomierza na razie jest ok
teraja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2007, 17:37   #5
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

chociaz ja to jestem jeden z tych co jak wlanelo to poszedl do sklepu kopic sobie nowy :d a co nie stac mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to tylko kawalek aluminium przeciez :fcp14 jak powiedzialem gosciowi co chce to zrobil glupia mine lekki usmiech z politowaniem no i usiadl przy kompie... jak podal cene cos okolo 1800 zl to malo sie tam nie przewrocilem (myslalem,ze to gora 100 zl bo nie wiedzialem nawet co to jest i do czego sluzy). no to oczywiscie podziekowalem i wyszedlem. swoj wykrecilem wywalilem z niego wszystko co bylo i skrecilem wielka sruba na wielka nakretke wszystkie dziury uszczelnilem silikonem i tak jezdzilem. na pb odpalal i ledwo chodzil ale na gazie chodzil tak samo jak mial przeplywomierz i jak go nie mial i tak jezdzilem i tak go sprzedalem i pewnie dalej tak jezdzi...
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2007, 17:43   #6
teraja
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2007
Skąd: DL
Model: sierra 2.0i
Silnik: ohc
Rocznik: 1989
Postów: 16
Domyślnie

fakt, cena nówki tez mnie powaliła, na giełdzie w lubinie kupiłem używany z gumą za 125 zlotych polskich
teraja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2007, 21:26   #7
xman17
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 25-04-2007
Skąd: Tarnów
Model: Ford Transit t300 Trend
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: '11/115KM
Postów: 185
Domyślnie

kokos, ziom. ty wez i kup kable i swiece motorcrafta... serio ci radze. mam taki sam chyba silnik.. jezeli mowimy o 2.0 OHC EFi. mialem kable Boscha, miałem Janmor'y i nic nie sa wartne. Kup porzadne kable WN i swiece i bedzie chulała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. serio. I sprawdz jaki masz filterek od gazu i kiedy byl wymieniany.... to tez ma na to duzy wplyw. pozdr, Xman ze sierrafan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xman17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2007, 07:03   #8
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no to ja dopisze swoje zeby troche namieszac... jak trafisz takie "idealy" motorcrafta jakie ja kupilem to polecam do gazu zakladac tylko na sylwestra.... na zwyklej instalce strzelalyby jak szalone a na boschach jezdzi ok. wiec wedlug mnie nie firma jest wazna tylko szczescie w zakupie....
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2007, 07:05   #9
xman17
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 25-04-2007
Skąd: Tarnów
Model: Ford Transit t300 Trend
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: '11/115KM
Postów: 185
Domyślnie

no mi na boschu rozwaliło przepływomierz... a na janmorach obudowe filtra... a odkąd mam WN'ki Motorcrafta (cena okolo 150zl) i świece (cena od 9-15zl) to mi nie strzeliła ani razu... a co do szczescia to tez sie liczy... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xman17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2007, 12:28   #10
JARASACKI
ford::advanced
 
Avatar JARASACKI
 
Zarejestrowany: 06-03-2007
Skąd: kuj .pom Bydgoszcz
Model: sierra
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Rocznik: 91
Postów: 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał mmmk
mixer najlepiej przy przepustnicy a nie przy przeplywomierzu. mi to w strzelaniu sierry bardzo pomoglo. znaczy po przelozeniu mixera przestala strzelac
a jak zalozyles gaz przy przepustnicy ja mam przy przeplywomierzu ale chce zalozyc przy przepustnicy
__________________
JARAS
JARASACKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.