Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2008, 19:09   #1
dziki87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2007
Skąd: SKL
Postów: 17
Domyślnie Koledzy forumowicze prosze o ocene

gdy kupowalem auto wiedzialem ze musi miec kawalek bagaznika w ktorym bedzie powstawal rezonansik wibrujacay calym autem na poczatku mialem tube ale denerwowala mnie swoim lataniem podczas jazdy wiec wpadlem na pomysl zeby troszke zabudowac kufer Prosze o oceny (pamietajcie ze wszystko zrobilem sam z pomoca kolegi :fcp29 )
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg STA70859.JPG (88.5 KB, 223 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg STA70861.JPG (39.5 KB, 223 wyświetleń)

__________________
SARENKI to chyba lubia sobie wyskakiwac na rozpedzone auta. Ale czemu przy 140?!
dziki87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2008, 21:56   #2
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie Re: Koledzy forumowicze prosze o ocene

Gra to chociaż przyzwoicie ? Bo tak całkiem szczerze mówiąc to za bogato to nie wygląda :551: Jaki wzmacniacz i głośnik ? Jaka pojemność skrzyni ?
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2008, 18:50   #3
dziki87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2007
Skąd: SKL
Postów: 17
Domyślnie Re: Koledzy forumowicze prosze o ocene

pojemnosci nie jestem w stanie okreslic bo to kolega obliczal i podawal wymiary glosnik ma 120W wzmaniacza jeszcze sie nie dorobilem ale po prawej stronie glosnika jest nań miejsce ktore juz niebawem zostanie wykorzystane sam nie chce sie wypowiadac na temat dzwieku ale znajomi mowia za gra to calkiem przyzwoicie Mi wyglad sie podoba napewno zdjecia nie pokazuja tego jak to wyglada naprawde
__________________
SARENKI to chyba lubia sobie wyskakiwac na rozpedzone auta. Ale czemu przy 140?!
dziki87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2008, 22:38   #4
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie Re: Koledzy forumowicze prosze o ocene

Cytat:
Napisał dziki87
pojemnosci nie jestem w stanie okreslic bo to kolega obliczal i podawal wymiary glosnik ma 120W wzmaniacza jeszcze sie nie dorobilem ale po prawej stronie glosnika jest nań miejsce ktore juz niebawem zostanie wykorzystane
Czyli, że głośnik no-name o mocy 120W zasilany z radia włożony do skrzyni o wymiarach dobranych tak, żeby pasowała do bagażnika... :551: Komentarz sobie daruję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał dziki87
sam nie chce sie wypowiadac na temat dzwieku ale znajomi mowia za gra to calkiem przyzwoicie
I niech tak zostanie :fcp4

Cytat:
Napisał dziki87
Mi wyglad sie podoba napewno zdjecia nie pokazuja tego jak to wyglada naprawde
Grunt, że Tobie się podoba. Wg mnie niewykończone płomienie wyglądają po prostu koszmarnie - mówię o wycinance w płycie, którą okleiłeś tylko z wierzchu - a całą grubość płyty zostawiłeś surową :fcp5 Dość słabo to też pasuje przy półce z głośnikiem po lewej stronie. I na koniec plexi nie zakrywające całej dziury... Brakło ? :fcp20
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2008, 12:59   #5
dziki87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2007
Skąd: SKL
Postów: 17
Domyślnie Re: Koledzy forumowicze prosze o ocene

wlasnie grunt ze mi sie podoba plexi braklo(to nie plexi tylko cienka plyta mdf+okleina) ale tam pod plomieniami ktore juz wykonczylem bedzie glosnik wiec to mnie nie lamie dodam ze skrzynka ma dobierane wymiary miala byc po to zeby zastepowala tube bo mi latala i spelnia swoje zadanie (nawet z glosnikiem no name) nie w 100 a w 200% bo bas jest duzo intensywniejszy niz wczesniej A no i niestety narazie nie stac mnie na wstawienie auta do profesjonalnej firmy wiec zdawalem sie na wlasne sprawnosci manualne a biorac pod uwage to ze ktos wsadza sobie do bagaznika tube wielkosci bojlera dodam ze jestem zadowolony przy kazdym otwarciu tylnej klapy Mam nadzieje ze bedziemy mogli spotkac sie na zlocie wtedy bedziesz mogl ocenic moje dokonania PoZDRo
__________________
SARENKI to chyba lubia sobie wyskakiwac na rozpedzone auta. Ale czemu przy 140?!
dziki87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2008, 14:47   #6
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie Re: Koledzy forumowicze prosze o ocene

Cytat:
Napisał dziki87
wlasnie grunt ze mi sie podoba plexi braklo(to nie plexi tylko cienka plyta mdf+okleina)
Napisałem, że plexi bo na zdjęciu wygląda jakby było podświetlone od spodu.

Cytat:
Napisał dziki87
dodam ze skrzynka ma dobierane wymiary
Do głośnika? Nie powiesz mi chyba, że do tego no-name'a dostałeś info o jego parametrach - choćby podstawowych: Vas, Qts, Fs. Bez tego przecież nie da się policzyć pojemności skrzyni.

Cytat:
Napisał dziki87
miala byc po to zeby zastepowala tube bo mi latala i spelnia swoje zadanie (nawet z glosnikiem no name) nie w 100 a w 200% bo bas jest duzo intensywniejszy niz wczesniej
To mnie akurat nie dziwi - tuba nigdy nie daje basu tylko zniekształcony łomot - wynika to z jej kształtu i ustawienia rurki BR na tylnej ścianie.

Cytat:
Napisał dziki87
A no i niestety narazie nie stac mnie na wstawienie auta do profesjonalnej firmy wiec zdawalem sie na wlasne sprawnosci manualne
To jest zawsze najlepsze - ja również nigdy nie oddałem i nie oddam auta do żadnej firmy CA - z 2 powodów:
- za droga impreza
- zrobienie wszystkiego samemu cieszy znacznie bardziej

Cytat:
Napisał dziki87
Mam nadzieje ze bedziemy mogli spotkac sie na zlocie wtedy bedziesz mogl ocenic moje dokonania PoZDRo
Może - póki co wrzuciłeś zdjęcia tutaj prosząc o ocenę to napisałem co o tej zabudowie sądzę :fcp1
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.