View Single Post
Stary 19-10-2019, 16:29   #6162
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Przede wszystkim - nie da się tego czytać...
Widzę, że jak argumenty się kończą to zaczyna się wyzywanie ludzi od polskich Januszy - niesmaczne...

A co do wspomnianego przeze mnie miejsca (Ford 1, Mazda 4) to nie chodziło mi o sprzedaż ale o miejsce w teście który sam podlinkowałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tak, wielkość i ustawność bagażnika kompletnie nikogo nie obchodzi przy wyborze samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Musisz zrozumieć, że Mazda nie jest najlepszą marką pod słońcem i kropka. Owszem, mają ciekawe samochody ale nie są one wybitnie lepsze od konkurencji. Jeden wybiera Forda, drugi Skode, trzeci Mazde itp. itd. - co komu pasuje. Ty natomiast na każdym kroku gloryfikujesz Mazdę jakby te samochody to był święty gral motoryzacji. Tak nie jest! Sam widzisz, że rzuciłem kilka argumentów pokazujących wyższość Focusa nad Mazda w kilku aspektach a Ty z racji braku argumentów mnie obrażasz - żenada.

Pieśni chwalebne o Mazdzie polecam praktykować na forum Mazdy - tam się znajdzie grono słuchaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem